Rüyada “Düğme Açmak” Görmek

Düğme Açmak
Rüyada düğme açmak ticaret ve memuriyet işi olan biri için makam ve mevki sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada düğme iliği açmak, rahatlamaya işarettir.

Rüyada Düğme Açmak

Rüyada düğme açmak arzu ettiğiniz ve sahip olmak istediğiniz her şeye sahip olmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada düğme açtığını gören kimse muradına erer, düğme iliği açamadığını gören kimse mahcup olur yada utanacağı bir ortama girer denilmiştir. Rüyada düğme açtığını görmek, ev ve iş sahibi olmaya rivayet edilir. Rüyada altın düğme açmak, para ve bol kazanç anlamına gelir. Rüyada gümüş düğme açmak, kısmetinin ve şansının açık olmasına tasvir edilir. Rüyada pantolon düğmesi açmak, korku ve endişe içinde olmaya rivayet edilir. Rüyada düğme açmak, kafasının karışık olması anlamına gelir, bazı tabircilere göre bu rüya kişinin işlerini boşlamasına ve sıkıntıya düşmesine işarettir.

Rüyada düğme açmak, ticaret ile uğraşan bir kimse ya da memur ise mevki sahibi olmaya yorumlanmaktadır. Rüyada ceket düğmesi açmak, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmaya tabir edilir. Rüyada düğme açmak, kapalı olan bütün kapılarının açılmasına ve rahata ermesine rivayet edilir. Düğme açma rüyası iki şekilde tabir edilir refah ve kolay geçime veya rahatına düşkün bir kimsenin boşa vakit harcadığına rüyanız tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Düğme Açtığını Görmek

Rüyada düğme açtığını görmek, rahat edeceği ve bir işe sahip olmaya ve güzel bir yaşama sahip olmaya tabir edilir. Rüyada düğme açmak, muradına ve emeline kavuşmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Düğme İliği Açmak

Rüyada düğme iliği açmak, mal, mülk kazanmaya ve itibar sahibi olmaya rivayet edilir. Rüyada düğme iliği açtığını görmek, uzun zamandır beklenen haberin gelmesi ile sevinip mutlu olmaya ve işarettir.

Rüyada Gömlek Düğmesi Açmak

Rüyada gömlek düğmesi açmak, rüya sahibi için hayırlı geçim ve güzel yaşama ile tabir edilip, yorumlanmaktadır. Rüyada gömlek düğmesi açtığını görmek, hayırlı bir eşe, işe ve evlatlara sahip olmaya ve huzurlu bir yuvaya rivayet edilir.

Rüyada Düğmeleri Açık Görmek

Rüyada düğmeleri açık görmek şan ve şöhret sahibi birisi için işlerini boşlamasına ve servetini boş yere dağıtmasına işarettir. Rüyada düğme iliği açamadığını görmek sıkıntıya ve büyük sorunlar yaşamaya işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca