Rüyada “Dudaktan Öpüşmek” Görmek

Dudaktan Öpüşmek
Rüyada dudaktan öpüşmek, dünyalık kazanç para ve mal kazanmaktır. Rüyada dudaktan öpmek mükafat, menfaat, öpüşmek sevgili ve eş ile olursa sevinçtir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Dudaktan Öpüşmek

Rüyada dudaktan öpüşmek, eşiyle öpüştüğünü görmek eline bir miktar para geçeceğine, tanımadığı bir erkekle öpüşmek nefsine yenik düşmeye, rüyada yabancı bir kadınla öpüşmek zina yaparak günah işlemeye ve şehvetli gönül ilişkisine delalettir. Rüyada dudaktan öpüşmek görmek, dünya işleri ile meşgul olup, ahiret hayatından uzaklaşması anlamına gelir. Rüyada sevgiliyle dudaktan öpüşmek, hayırlı bir yuva kurmaya, bekar için evlilik manasına gelir. Rüyada kardeşi ile dudaktan öpüşmek, günah işlemeye ve maddi kayıplar yaşamak anlamına gelir.

Rüyada dudaktan öpüşmek, arzu ve şehvetle öpüşmek işlenecek olan günah ile tabir edilip, yorumlanmaktadır. Rüyada tanıdığı biriyle dudaktan öpüşmek, nefsinin kölesi olup, pişman olacağı şeyler yapmaya yorumlanır. Rüyada eşiyle dudaktan öpüşmek, huzur ve mutluluktur. Rüyada dudaktan öpüşmek, bekar bir kimse hayırlı kısmet ile tabir edilir. Rüyada başkasıyla dudaktan öpüştüğünü görmek, mutlu olacağınız bir ilişki ile tasvir edilir.

Rüyada dudaktan öptüğünü görmek, arzu, şehvet, şans, para ve dünyalık istekleri elde etmek anlamına gelir. Rüyada yengeyle dudaktan öpüşmek, sapkınlık, moral bozukluğu üzücü haber, ihtiras ve hırstır. Rüyada kuzeniyle dudaktan öpüşmek, sıkıntı ve üzüntüdür. Rüyada akrabayla dudaktan öpüşmek, keder, dert ve tasa’dır.

Rüyada Dudak Dudağa Öpüştüğünü görmek

Rüyada dudak dudağa öpüştüğünü görmek, istek ve arzularını karşı koyamayarak günah işleme ile tabir edilir. Rüyada dudak dudağa öpüşmek, bazı sıkıntı ve sorunlardan kurtulmasına ama doğru olmayan işler ile meşgul olmaya yorumlanır. Rüyada Dudaktan öpüşmek, İslami tabircilere göre hızlı bir kazanç, kar ve mükafat anlamına gelir.

Rüyada Biriyle Dudaktan Öpüşmek

Rüyada biriyle dudaktan öpüşmek, tanımadığı bir erkek yada kadını dudağından öpmek, bazı günah ve zinaların habercisidir. Rüyada biriyle dudaktan öpüştüğünü görmek, hiç kimseyi umursamadan günaha devam etmeye ve yeni bir ilişki yaşaması ile tabir edilir.

Rüyada Erkek Erkeğe Dudaktan Öpüşmek

Rüyada erkek erkeğe dudaktan öpüşmek, uğraşlarının ve emeklerinin karşılığını almaya, helal yoldan kazanç sağlamaya tabir edilir. Rüyada erkek erkeğe dudaktan öpüştüğünü görmek, gam, keder, sıkıntı ve dertlerinden kurtulmaya istediği her şeyi elde etmeye rivayet edilir.

Rüyada Kadın Kadına Dudaktan Öpüşmek

Rüyada kadın kadına dudaktan öpüşmek, sıkıntı ve sorunların bitmesine, iş hayatında başarılı olup mevki sahibi olması ile tasvir edilir. Rüyada bir kadınla dudaktan öpüşmek, tutkulu öpüşmek şan, şöhret ve ihtişam sahibi olma ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Erkekle Dudaktan Öpüşmek

Rüyada erkekle dudaktan öpüşmek, erkek erkeğe öpüşmek ile aynı anlama gelir, fakat ihsan sahibi kimse ile tabir edilir. Rüyada bir erkekle dudaktan öpüşmek, yanlışa ve hataya düşmekten son anda kurtulan ve hak yolunda ilerlemeye delalet eder.

Rüyada Kız Arkadaşıyla Öpüşmek

Rüyada kız arkadaşıyla dudaktan öpüşmek, kısmetsiz ve şanssız bir dönem içinde olmasına ve kazancının ise kişiyi muvaffak edememesine delalettir. Rüyada kadın kadına dudaktan öpüşenleri görmek, kazanılan zafer ve başarı ile tabir edilir. Rüyada dudaktan öpüşmek, kız arkadaşınızla olursa elinize geçecek toplu paraya ve zarardan emin olmaya yorumlanır.

Rüyada Tanımadığı Biriyle Dudaktan Öpüşmek

Rüyada tanımadığı biriyle dudaktan öpüşmek, korku ve endişelerinden kurtulmaya, mutlu olacağı bir kimse ile gönül ilişkisi yaşaması anlamına gelir. Rüyada tanımadığı biriyle dudaktan öpüştüğünü görmek, aile hayatında huzuru, iş hayatında ise başarıyı elde ederek ihya olmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Dudaktan Öpüşmek

Rüyada eski sevgiliyle dudaktan öpüşmek, yaşanan can sıkıcı olayların bitmesine ve yeni bir ilişkinin filizlenmesine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada eski sevgisiyle dudaktan öpüştüğünü görmek, mazide yaptığı hatalardan dolayı yakın zamanda zarara uğramak anlamına gelir.

Rüyada Kocasıyla Dudaktan Öpüştüğünü görmek

Rüyada kocasıyla dudaktan öpüştüğünü görmek, hane içinde huzurun ve mutluluğun sağlanmasına, eşler arasındaki saygı ve sevginin artmasına delalettir. Rüyada kocasıyla dudaktan öpüşmek,eşler arasındaki bağlılık ve sadakat olmasına, birbirlerine hoşgörülü olma ile tabir edilir.

Rüyada Anne ile Dudaktan Öpüşmek

Rüyada anne ile dudaktan öpüşmek, rüya tabirleri alimlerine göre, rüya sahibinin büyük bir günah içinde olmasına işarettir. Rüyada anne ile dudaktan öpüştüğünü görmek, işlene günahlardan ve yapılan zinalar’dan pişmanlık duyup tövbe etmesi ile tabir edilir.

Rüyada Baba ile Dudaktan Öpüşmek

Rüyada baba ile dudaktan öpüşmek, yeni yapılacak bir iş için, alınacak yardım ve destek ile tabir edilir. Rüyada baba ile dudaktan öpüştüğünü görmek, gücüne güç katmaya ve eski başarılı günlerini geri kazanacak olmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Ünlü Biriyle Dudaktan Öpüşmek

Rüyada ünlü biriyle dudaktan öpüşmek, hayalini kurduğu ve çok olmasını istediği bir şeyin olması ile yorumlanmaktadır. Rüyada ünlü biriyle dudaktan öpüştüğünü görmek, hayallerinin peşinde koşan ve onları gerçekleştirecek olması ile tabir edilir.

Rüyada Sevgiliyle Dudaktan Öpüşmek

Rüyada sevgiliyle dudaktan öpüşmek, farklı arayışlar içinde elinde olanlarla mutlu olmayı bilmeyen ve hatalar yapan kimse ile yorumlanmaktadır. Rüyada sevgiliyi dudaktan öpmek, bekar biri için evlilik hazırlığı yada hayırlı bir birliktelik, yuva kurmaya delalet eder. Rüyada dudaktan öpüşmek bazı tabircilere göre, mal, mülk sahibi olacağınız güzel bir hayatınız olacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. hasan hüseyin dere dedi ki:

  Rüyamda deniz harp okuluna kısa bir ziyarete gidiyoruz grup olarak ben bu okulu çok istiyorum ama bazı nedenlerden dolayı bu okula giremiyorum rüyada çok uğraşıyorum bu okula girmek için daha sonra bir komutan giremeyeceğimi söylüyor ve ben orada çılgınca ağlıyorum yok olurcasına daha sonra denize atlıyorum çok hızlı bir şekilde yüzüyorum ve diyorum ben gibi bir adamı almıyorlar nerde yanlış adam var onlar giriyor benim ne eksiğim var diyorum ağlıyorum denizin ortasında deniz harp okuluna doğru sonra bir anda başka bir gün oluyor bir kız var onu dudaklarından öpüyorum çok güzel bir kız ama bacakları kıllı nedense bana diyor ben seni bekledim seni hatta bir kere sevdim ama sen bana bakmadın ama ben sonra bak geldim falan diyorum. çok karıştı kafam bu nasıl rüyadır böyle.

 2. rüya dedi ki:

  rüyada eski uzun yıllar çıktıgım sevgılımle öpüştüm, eskiden guzel öperdi ilk defa aklıma bu kadar net şekilde geldı ve yenıden yaşamış gıbı oldum, tabiri geçmişte yaptıgınız hatalarda n dolayı basınıza kötu sey gelecek ve bır de mal mulk gelecek seklındeymiş burda okuduguma gore. ruyam guzeldı, tabiri de guzel olmalı bence.

  1. Hacer dedi ki:

   Ruyamda esimin akrabasiyla sevgiliydik ve opusurken gordum suan bile gozumun onunde hosuma gitmisti

   1. Anonim dedi ki:

    Ahh hacer

  2. HACER dedi ki:

   Esimin akrabasiyla sevgiliydik opustuk ruyamda cokta hosuma gitti gozumun onunden hic gitmiyor

 3. Reyhan dedi ki:

  Rüyamda okulda gülüp eğlenirken birden sinir olduğum insanların hatalarını yüzlerine vurup bağırıp çağırıyordum, sonra hoşlandığım kişi için bazı sözler söylüyorum hoşlandığım kişi de sadece dinliyor. Bağırıyorum,bağırıyorum sonra ağlayarak sınıftan çıkıyorum, hoşlandığım kişi arkamdan geliyor,elini sırtımda hissediyorum ve rahatlıyorum, hem ağlayıp hem bir şeyler anlatmaya çalışıyorum ona sonra parka geliyoruz, beni salıncağa bindiriyor ve sallıyor, sonra iniyorum ve kısa kısa sık şekilde öpüşüp gülüyoruz. Okulun içinde ve merdivenlerden çıktığımızı görüyorum, gülüp eğleniyoruz.

 4. mucella dedi ki:

  Aslan Burcu

 5. Anonim dedi ki:

  Ruyamda yilan kesiyordum ne anlama geldigini ogrendim guzel bir tabirmis ama mutluyum

 6. zemine dedi ki:

  salam ruyada olu gormusum ve olunun elinde yesil kaysi vardi

 7. Eso dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bı çocukla sinama gibi bi yerde öpüşüyorduk deli gibi Kalktım

 8. Nad dedi ki:

  Rüyamda yanıma klonlanmış süpermenle öpüştüm gerçek oldu . Kolanlanmış derken hani baska yerde ama yansıması benim yanımda star warstaki gibi ve daha önce hiç öpüşme falan bilmem etmem en karşı olduğum seylerden biridir .

 9. Hüseyin dedi ki:

  Rüyamda yanımda çok net tanımadığım iki kişi ile pavyonda içmişiz ben biraz sarhoşum masada bir bayan var ve ben onu çenesinden tutarak ansızın dudaklarından öpüyorum kadın gönülsüz buarada ben kadını öperken gizlice yanımdaki cep telefonuyla resmimi çekiyor ben bunu görüyor ve bir kumpas olduğunu anlıyorum sonra uyandım yardımcı olursanız sevinirim.

 10. Bahar dedi ki:

  Rüyamda yakışıklı tanımadıgım bir erkekle öpüstügümü gördüm

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca