Rüyada “Dudak Yarılması” Görmek

Dudak Yarılması
Rüyada dudak yarılması görmek, kötü söz işitmek veya tartışmaktır. Rüyada dudak yarası ve çatlaması görmek, üzülmek ve stres yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Dudak Yarılması Görmek

Rüyada dudak yarılması görmek rüya sahibinin zahmetle kazandığı malın ve nimetin yok olmasına delalet eder. Rüyada dudak yarılması, baba ve anne tarafından yaşanacak bir uğursuzluk ve musibettir. Rüyada dudağının yarıldığını görmek, işlerinin bağlanıp zorluğa uğramasına, özellikle konuşmak isteyip de buna muvaffak olmasıdır. Rüyada dudak çatlaması görmek, üzüntü, gam ve kedere tabir edilir. Rüyada dudak çatlaması görmek, can sıkıntısı ve hüzün yaşamak demektir. Rüyada alt dudak yarılması görmek, erkek için hoş olmayan kelimeler ile biriyle tartışmak demektir.

Rüyada dudak yarılması görmek, endişeye, korkuya, zayıflığa ve hastalığa tabir edilip, yorumlanır. Rüyada alt dudak yarılması, kadın akraba ile yorumlanır. Rüyada üst dudak yarılması, erkek akraba ile rivayet edilir. Rüyada dudak yarılması görmek, sıkıntı, üzüntü ve endişeye kapılmaya tasvir edilir. Rüyada dudak yarası görmek, iki şekilde tabir edilir, sevgili ve muhabbetli kimselerin arasında olacak tartışmalara delalet eder.

Rüyada Dudağının Yarıldığını Görmek

Rüyada dudağının yarıldığını görmek, umutla ve heyecanla haber beklediği yerden, üzüntü, hüzün ve keder gelmesine tabir edilir. Rüyada dudak yarılması görmek, her türlü musibet ve gelecek olan beladan uzak durmaya rivayet edilir.

Rüyada Dudak Çatlaması Görmek

Rüyada dudak çatlaması görmek, çatlayan dudağın koptuğunu gören kimse uğursuzluk ile tabir edilir. Rüyada dudağın  çatladığını görmek, yaşanan tartışma ile bir düşmanlığa veya kendinin bir fenalığa uğrayacak olmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Birinin Dudağının Yarıldığını Görmek

Rüyada birinin dudağının yarıldığını görmek,  rüya tabirleri alimlerine göre, kişinin saygın ve otoriter olması ile yorumlanmaktadır. Rüyada birinin dudağının yarılması, ailesinin ve çalışanlarının kendisine itaat etmesine, sözlerinin geçerli olup değer görmesine tabir edilir.

Rüyada Alt Dudağının Yarıldığını Görmek

Rüyada alt dudağının yarıldığını görmek, alt dudak kadın akrabaya ayrılığa, sıkıntıya ve dara düşmeye delalet eder. Rüyada alt dudağının yarılması, ailede yada akrabalarda vefat yaşanmasına, geçimsizlik yüzünden eşler arasında boşanma ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Üst Dudağının Yarıldığını Görmek

Rüyada üst dudağının yarıldığını görmek, üst  dudak erkek akrabaya, üzüntü ve kedere tabir edilip, yorumlanır. Rüyada üst dudak yarılması, sıkıntılarının sona ermesi ile izzet ve yüksek mevki, mal çokluğuna delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca