Rüyada “Dudak” Görmek

Dudak
Rüyada Dudak görmek, akraba ile yorumlanır. Üst dudak erkek alt dudak kadın akrabaya işarettir. Kadın ise; yüksek derece, erkek ise; mal, mülk sahibi olmaktır.

Rüyada Dudak Görmek

Rüyada Dudak görmek, dudaklar akrabadırlar. Üst dudak erkek alt dudak kadın akrabaya delalet eder. Rüyada üst dudak görmek, üst dudağının yerinden kopmuş veya kesilmiş olduğunu görmek; nimet ve malının yok olmasına delalet eder. Rüyada alt dudak görmek, hanımının vefatına ya da boşanma ile ayrılığa, yalnızlığa delalet eder.

Rüyada Dudak görmek, aile ve evlat ile tabir edilir. Dudaklarını sağlıklı ve bakımlı görmek, aileler arası huzur, muhabbet ve iyi geçime delalet eder. Dudaklarını yara ve kanamış görmek, sorunlara ve telaşlanmaya veya haksızlığa uğramaya işaret eder. Rüyada Dudaklarını çatlamış görmek, akrabalar arasında olacak soğukluk ve ayrılıklara tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Dudakta Ruj görmek

Rüyada dudakta ruj görmek, dudaklarında güzel renkte ruj sürülmüş görmek hanımı akrabası arasında düşmanlık çıkmasına, hanımı yada kocası yoksa kendisi hakkında fenalık olmasına işarettir. Rüyada dudak görmek, hayırlı haberlere ve akrabalar arasında saadet ve iyi geçime delalet eder. Rujlu ve bakımlı dudaklar kadın için önemli bir haberdir.

Rüyada Dudaklarını Renkli Görmek

Dudakları sarı görmek; üzüntü, gam, kedere, korkuya, zayıflığa ve hastalığa, siyahlanmış görmek; neşe ve sevinç beklediği yerden; üzüntü, gam, keder meydana gelmesine işaret eder. Dudakların renksiz veya bu renklerden başka bir renkle renkli olduğunu görmek; iyi değildir.

Rüyada Dudakta Uçuk Görmek

Rüyada dudakta uçuk görmek, emir ve sözlerinin geçerli ve dinlenilir, itaat edilir olmasına işaret eder. Bazı tabircilere göre bu rüya aileler arasında yada akraba arasında yaşanacak tatsız gelişmelere delalet eder.

Rüyada Dudakta Yara Görmek

Rüyada dudakta yara görmek, Onlarda iyi veya kötü bir şey görmek; çocuklarda iyilik veya kötülük olarak bir şey meydana gelmiş olmasına delâlet eder.

Rüyada Dudak Şişmesi

Rüyada dudak şişmesi görmek, Rüyasında iki dudağını şişmiş görmek; baba ve ana tarafından bir musibettir. Rüyada dudaklarını şiş görmek, Dudaklarında uyanıklık halinde kötü görünen bir ayıp olduğunu görmek; üzüntü ve kedere işaret eder.

Rüyada Dudak Dudağa Öpüşmek

Rüyada Dudak Dudağa öpüşmek, işlerinin bağlanıp zorluğa uğramasına, sevdiği biriyle öpüşmek, bela ve musibetin daha büyük olduğuna işaret eder.

Rüyada Dudak Deldirmek

Rüyada dudak deldirmek, dudaklar evlatla tabir olunur. Üst dudak erkek, alt dudak kız evlatla tabir olunur. Deldirmek ise bunlardan birinin hastalanmasına yada evlatlarından ayrı kalmaya tabir edilir.

Rüyada Dudak Soyulması

Rüyada Dudak Soyulması görmek, Dudağı üzerinde yada altında soyulmuş olduğunu görmek; rüya sahibi kadın ise; izzet ve yüksek derece, erkek ise; mal çokluğuna delâlet eder.

Rüyada Dolgun Dudak Görmek

Rüyada Dolgun ve kalın dudak görmek, çocuklarının tam sağlıklı olmalarına delâlet eder. Rüyada Kalın dudak görmek; sevinç ve neşeli bir kimse ile birlikte olmak demektir. Rüyada İnce dudaklı olduklarını görmek; onların zayıf olduklarına işaret eder.

Rüyada Dudak Kremi Görmek

Rüyada dudak kremi görmek, dertlenmek veya endişe duymak anlamına gelir. Dudaklarına krem sürmek, tedbir almak ve hazırlıklı olmak anlamına gelir.

Rüyada Dudak Isırmak

Rüyada Dudak Isırmak, temkinli olmak ve masraflara karşı daha tutumlu olmak ile tabir edilir. Rüyada Dudak ısırması, sorunların çözülmesine ve kararlı olmaya işaret eder. Rüyada dudak görmek, bakımlı ve dolgun ise sağlık ve afiyet ile tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca