Rüyada “Dudak Boyası” Görmek

Dudak Boyası
Rüyada dudak boyası görmek, aile bağlarının kuvvetlenmesi ve güzel günler ile yorumlanır. Rüyada dudak boyası ruj sürmek iş kariyer ve başarı demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Dudak Boyası Görmek

Rüyada dudak boyası görmek rüyayı gören kadın ise hayırlı ve güzel günlerin gelmesi ile mutlu olmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada dudak boyası vermek, ödünç verilecek para ve mülk olarak rivayet edilir. Rüyada dudak boyası sürmek, evlat sahibi ve mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada dudak boyası almak, kişinin özel hayatı ile tabir edilir. Rüyada kırmızı dudak boyası sürmek, tutkulu bir aşk sevgi ve muhabbet ile tasvir edilir. Rüyada boyalı dudak görmek, kadın için heyecanlı ve hareketli bir döneme girmeye, bekar için evleneceği insan ile tanışmak anlamına gelir. Rüyada dudak boyası sürmek, borçlanmak veya seyahat etmek anlamına gelir. Rüyada dudağına ruj sürmek, çevresi tarafından sevilen kadına, iş ve kariyer alanında başarılı olmaya ve menfaat elde etmeye yorumlanır.

Rüyada dudak boyası görmek, bahtının, talihinin ve kısmetinin açık olmasına, karşısına çıkan kısmetinin ise hayırlı olmasına yorumlanır. Rüyada kendine dudak boyası sürdüğünü görmek, geçim sıkıntısından kurtulmaya tabir edilir. Rüyada dudak boyası görmek, iş ve aile hayatında başarı ve mutluluk ile rivayet edilir. Rüyada dudakta kırmızı ruj görmek, ruju sürmek aşk hayatı ve sevilmek, Rüyada dudakta siyah ruj görmek, ruju dudağına sürmek gizemli ve sır saklayan kadın ile tabir, edilip yorumlanır. Rüyada dudak boyası görmek kadın için hareketli ve heyecanlı bir döneme girmek ile yorumlanır. Rüyada dudağına pembe ruj sürmek, sağlık ve afiyet, aile bağlarının kuvvetlenmesi ile yorumlanır.

Rüyada Dudak Boyası Sürmek

Rüyada dudak boyası sürmek, herkesi şaşırtacak bir karar vererek mutlu olacağı, sevdiği kişiyle evlenmeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada dudak boyamak, hanesinin içinde huzurlu ve mutlu olma ile yorumlanır.

Rüyada Dudak Boyası Almak

Rüyada dudak boyası almak, rüya sahibinin kendine olan güveni ile girdiği her ortamda sevilip, beğenilmesi ile tabir edilir. Rüyada dudak boyası ruj satın almak, güler yüzlü olmaya ve çevresinde sevilip, sayılan kimse olması ile yorumlanır.

Rüyada Birinin Dudak Boyasını Görmek

Rüyada birinin dudak boyasını görmek, yaşanan olumsuz ve tatsız günlerin geride kalması ile mutlu olup huzur bulacağı günler yaşamasına yorumlanır. Rüyada birinin dudak boyasını sürmek, renksiz yada farklı renklerde sürdüğünü görmek hayırlı ve iyi değildir.

Rüyada Kırmızı Dudak Boyası Görmek

Rüyada kırmızı dudak boyası görmek, aşkın ve tutkunun rengi olan kırmızı, tutkulu ve şehvetli bir aşk yaşamaya tabir edilir. Rüyada kırmızı dudak boyası ruj sürmek, aşk hayatının yolunda gittiğine ve çok mutlu bir beraberlik ile yorumlanır.

Rüyada Dudak Lekesi Görmek

Rüyada dudak lekesi görmek, uzun zamandır sabırsızlıkla beklediği haberin olumlu olarak gelmesi ile yorumlanmaktadır. Rüyada dudak lekesi boyamak, çevresinde saygınlık ve itibar görmesi, yüksek mevki sahibi olmaya rivayet edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda annemin dudağına ruj sürdüğünü gördüm. Rüyada dudak boyası görmek ne anlama gelir? ( Derya ) dedi ki:

  Rüyamda annemin dudaklarını rujlu gördüm kalamle çizilmiş gibi güzeldi canlı güzel kırmızıya çalan bir kahve rengi annemide bir başka güzel gördüm acaba ne demek?

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Derya, Rüyada dudağa ruj sürmek görmek, aile içinde huzurlu ve mutlu olmaya, alacağı bir karar ile aile bireylerini şaşırtacak olma ile yorumlanır.

 2. Fatma dedi ki:

  Bordo bir rujum var fakat sürünce mavi oldu dudağim anlamı nedir

 3. tahmina dedi ki:

  Selam. Ben ruyamda baska birinin rujunu kendidudaklarima surduyumu gordum. Ruyanin anlami ne?

 4. Sona dedi ki:

  Günaydın. Rüyada alt dudağıma kırmızı, üst dudağıma ise pembe ruj sürdüğümü görmüşüm. Ve bir de alt dudağımda siyah bir kontur vardı. Anlamı ne? Teşekkür ederim.

 5. Mustafa dedi ki:

  Rüyada dudağımında kırmızı ruj, dişlerimin de bembeyaz temiz olduğunu gördüm neya işaret söylermisiniz?

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca