Rüyada “Dua Okuduğunu” Görmek

Dua Okuduğunu
Rüyada dua okuduğunu görmek, güzel niyet, ihsan ve bol nasip demektir. Rüyada dua okunduğunu görmek, hayırlı, murat ve duaların kabulüne işarettir.

Rüyada Dua Okuduğunu görmek

Rüyada dua okuduğunu görmek kalbinizden ve gönlünüzden geçirdiğiniz, güzel niyet ve dualarınızın kolayca gerçekleşmesine tabir edilir. Rüyada dua okunduğunu görmek, hayırlı ve kısmetli bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada ellerini açıp dua okumak, borç ve endişelerinden kurtularak aydınlığa kavuşmasına delalettir. Rüyada cemaatle dua okuduğunu görmek, emelinin ve niyetinin iyi olmasına işarettir. Rüyada namazda dua okuduğunu görmek, inancın ve imanın kuvvetliliği ne delalettir. Rüyada dua sesleri duymak, zikir ve dua sesleri her insan için hayır ve şerlerden emin olmak ile yorumlanır. Rüyada dua ettiğini hatırlamak, güzel huylu bir eşe ve bekar için evlilik hazırlığı yapmaya veya büyük hayırlarda bulunmaya işaret eder.

Rüyada dua okuduğunu görmek, bilinen ve çok okunan dualardan birini okumak, başarı, güç ve şehvet anlamına gelir. Rüyada bilinen bir dua okuduğunu görmek, hayal edilen her şeye kavuşmaya işarettir. Rüyada başkasının dua okuduğunu görmek, sevinç, hayır ve mutluluktur. Rüyada çocuğuyla dua okuduğunu görmek, ihtiyaç ve isteklerin giderilmesine tabirdir. Rüyada bilmediği duayı okumak, istediği gibi bir iş ve kısmete, büyük mükafatlara ermeye tabir edilir. Rüyada dua okuduğunu hatırlamak, sevinç umut ve ümit ettiği şeylerin gerçekleşmesi ile yorumlanır.

İslami Rüya Tabirleri Alimleri Yorumu

Rüyada dua okuyanları görmek, din kuvvetine ve iyi amal işlemeye, insanlar arasında sevilmeye delalet eder. Rüyada dua okurken uyanmak, okuduğunuz duayı hatırlarsanız, zor işleriniz kolaylaşır ve ummadığınız yerlerden büyük rızıklar elde edersiniz.

Rüyada Birinin Dua Okuduğunu görmek

Rüyada birinin dua okuduğunu görmek, rüya sahibinin, güzel ahlaklı ve iyi niyetli bir kimse olması ve edilen duaların güzel dileklerin kabul olması ile yorumlanır. Rüyada başkasının dua okuduğunu görmek, şansızlık ve uğursuzlukların son bulmasıdır. Rüyada dua okuduğunu görmek aile içi huzur ve mutluluk uzun süreli sevinçler ile tabir edilir.

Rüyada Eşinin Dua Okuduğunu görmek

Rüyada eşinin dua okuduğunu görmek, hayırlı ve güzel olacak bir haber almaya yada maddi anlamda yardım edecek olmasına tabir edilir. Rüyada eşinin dua okuması, ailesi için güzel istek ve dualarda bulunması, bereket ve huzurlu olacak bir ortamda yaşamak ile tasvir edilir.

Rüyada Mezarlıkta Dua Okuduğunu görmek

Rüyada mezarlıkta dua okuduğunu görmek, talihsizlik ve huzursuzluk yaşanması ile yorumlanmaktadır. Rüyada mezarlıkta dua okumak, uzun uğraş ve çabalarının ardından elde edilecek başarı, güç ve ihtişama işarettir.

Rüyada Ezan Duası Okuduğunu görmek

Rüyada ezan duası okuduğunu görmek, hayırsız ve şer olan işlerden uzak durmaya, kazancını ise helal olan yoldan kazanmasına tabir edilir. Rüyada ezan duası okumak, çekilen maddi sıkıntıların son bulmasına, aydınlık ve ferah günler yaşayacak olması ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölünün Dua Okuduğunu görmek

Rüyada ölünün dua okuduğunu görmek, hayır işleri yapmaya, ihtiyaç sahibi kimselere yardım etmesi ile tabir edilip, yorumlanmaktadır. Rüyada ölünün dua okuması, iş, para, başarı ve güç olarak tasvir edilir.

Rüyada Bebeğin Dua Okuduğunu görmek

Rüyada bebeğin dua okuduğunu görmek, bereketli ve bol kazançlı işler yaparak ihya olmasına delalettir. Rüyada bebeğin dua okuması, günah işlemeden korkan ve hayatını İslamiyetin gerektirdiği gibi yaşayan kimse ile tabir olunur.

Rüyada Arapça Dua Okuduğunu görmek,

Rüyada Arapça dua okuduğunu görmek, yeni bir iş ile meşgul olmaya, helal olan yoldan para kazanmaya ve gücüne güç katması ile rivayet edilip, yorumlanır. Rüyada arapça dua okumak, çevresinde saygınlık ve itibar görmesi ile yorumlanır.

Rüyada Kuran Okuduğunu görmek,

Rüyada kuran okuduğunu görmek, ilmin, dinin güzelliğine ve imanın kuvvetlenmesi ile tabir edilir. Rüyada kuran okumak, arzu edilen ve çok istenilen her şeyin hayırlısı ile olmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Fatiha Suresi Okuduğunu görmek,

Rüyada fatiha suresi okuduğunu görmek, içten ve gönülden edilen her duanın kabul olmasına delalettir. Rüyada fatiha suresi okumak, mutlu ve güzel haberler almaya, elde edilecek olan başarı ve güç olarak tabir edilir.

Rüyada Ayetel Kürsi Okuduğunu görmek,

Rüyada ayetel kürsi okuduğunu görmek, korkularından ve endişelerinden emin olmaya ve muhafaza altında olmaya işarettir. Rüyada ayetel kürsi suresini okumak, şüphelerinde ve yapılan yanlı ve zarardan emin olma ile tabir edilir.

Rüyada Felak Suresi Okuduğunu görmek

Rüyada Felak Suresi Okuduğunu görmek, hain, fesat ve kötü kimselerden emin olmaya ve uzak durması ile tabir edilir. Rüyada felak suresi okumak, endişelerinde ve kuşkularından emin olmaya ve emniyette olma ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Nas Suresi Okuduğunu görmek

Rüyada nas suresi okuduğunu görmek, gelebilecek her türlü kötülük ve zarardan korunmaya, büyük başarılara, vesveselerden kurtulma ile yorumlanmaktadır. Rüyada nas suresi okumak, hayırlı olacak bol ve büyük kazançlı işlere delalettir.

Rüyada Salavat Duası Okuduğunu görmek

Rüyada salavat duası okuduğunu görmek, hayırsız ve kötü olan işlerden kurtulmaya, bekar bir kimse için hayırlı olan yuva ile tabir edilir. Rüyada salavat duası okumak, güç ve başarıdır. Rüyada dua okuduğunu görmek, çocuğun duası ise müjdeye, kadının duası ise aile içi huzura, erkeğin duası ise bol kazanç ve para elde etmeye yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda dua okuyup selavat çektiğimi gördüm. Rüyada dua okumak ne anlama gelir? ( Fisun Türk ) dedi ki:

  Eski tavanı yarı yıkık bir evdeyim.Kendimi biraz daha genç görüyorum.Evden çıkıp yürüyorum üzerimde gri kirli bir eşofman var.,Yüksek bir yerde mermerden yapılmış bir mezar başında hristiyan olduğunu anladığım bir kadın var.(Efes Meryem Ana evinde kapıda bekleyen başı kapalı kadına benziyor)O mezar Hz.İsa As. mezarıymış.Kadın başımı eğmem için işaret ediyor ben sanki dinimi kaybederim korkusu ile salavat tekbir getiriyorum.Daha sonra İhlas suresini okuyorum.eğilmiş vaziyetteyim kadın elini başımın üzerine koyuyor sanki dua ediyor hani vaftiz gibi hep salavat tekbir getiriyorum rüyamı lütfen yorumlayın çok etkilendim.hayırdır insaallah

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Fisun, Rüyada dua okuduğunu görmek, sıkıntı ve üzüntülerinizden kurtulmaya arzu ve emellerine kavuşmaya hayırlı, kısmetli olacak bir iş yapmaya rızkının artmasına esenliğe kavuşmasına yorumlanır.

 2. Betül dedi ki:

  Rüyamda ben bir yere gidiyorum akşam olmuş ama camilerin mescitlerin olduğu bir yerdeyim ailecek ama beni bir yere gönderiyorlar bende cikip gidiyorum sanki eyüp caminin civarı gibi bir yer daha sonra arkamdan akrabanın kızı da gelmek istiyor başında yeşil bir salla bn istemeye istemeye kabul ediyorum giderken yolda atamız için çelenk getiriyor oluyor bi tanıdığımızin eşi ama celenki ben gormuyorum yanimdaki kız söylüyor sonra arapça ilahiler okunuyor slayttan onları yazılı veriyorlar sonra resim koyuyorlar ama resimde mesela bir tanesinde kadın yapıtın üstünde ağlıyor ellerini uzatıp birinde aynı şekilde adam var birinde çocuk ole resimler var diyorum ki ellenmesine diye bu şekilde yapmışlar diyorum sonra efendimizin galiba burası cnku arapça ilahiler dualar oluyor derken biri arapça bağırarak dua ediyor bizde tekrarliyoruz herkes ellerini açmış çünkü bende okyorum ama arapca bilmiyorum ben diyorum içimden oyüzden bocaliyorum ole kalkmışım

 3. burak dedi ki:

  bilmediğim bi yerde namaz daki gibi oturmus dua ediyorum kafamı sol cevırıyorum bahcede 4-5 kısı mezar basında dua edıyolar sonra ben tekrar dua edıyorum

 4. ELIF dedi ki:

  Ruyamda esimle bi sokakta yuruyormusuz ve ellerini omuzlarima dolayip kulagima felak ve nas surelerini okudugunu duyarim. Acaba ne anlama geliyor(elif)

 5. kader dedi ki:

  rüyamda cennetten bir kadın oturup bana kuran okuduğunu gördüm ne anlama gelir

 6. Melek dedi ki:

  Rüyamda ilk başta evdeyiz nisanlimn tarafi bir de benim tarafım var sonra birden cok kalabalklsmaya basldi kendimi guzel bir restorntta gordum bahceli yesil biryerdi sonra ne nisanlimi gore biliyorum nede ailmi hic kmse yok bagiriyorum nerdesnz diye yuksek sesle kmseyi goremiyorum ama her actigim kapinin arkdsnda kuran okuyan kizlar vardi 4 tane kapi actm birinde kuran okuyan ikncisnde namaz kilan ucuncusunde sohbet eden dordunde iste ucunude yapan kızlar vardi.. hayirlara ciksin insallah.. sizde yorumlarmisiniz..

 7. gül dedi ki:

  ruyamda ben yatakda yatarken arkadasimin paralarinin yere sacildigini ve onlara sadece bakip uyumaya devam ettigimi gordum.sonrasinda hemen kapinin acildigini coluklu cocuklu gencli yaslili 20 25 kisininellerini acarak dualarla eve girdigini ve butun dualarini okuduklarini gordum acba neye delaletdir.

 8. Zeynep dedi ki:

  Ruyam da sevdiğim çocukla ayrı ayrı yataklarda yatıyoruz sonra bi küllük ve içinde bir sürü sigara izmariti görüyorum daha sonra etahhiyatu süresini okumaya başlıyorum kulağıma bayan sesleri geliyor ve uyandım uyandığımda sakallı bi dede belirdi gözümün önünde ve biraz sonrasında gecti

 9. Burcu dedi ki:

  Merhabalar rüyamda eşimle evde otururken dış kapının kendiliğinden açılıp kapandığını görüyorum ve korkuyorum bunun üzerine 3 defa ihlas suresini okuyorum ve korkum geçiyor ardından kapıyı kapatıp kilitliyoruz ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim

 10. hülya dedi ki:

  Bir yerde otururken anneme üç harflinin girdiğini görüyorum dua oku diye yalvarıyorum okuyamıyor. Sonra ben NAS suresini okuyorum kulağına kurtuluyor. Anlamı ne açıklar mısınız lütfe n

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca