Rüyada “Dua istemek” Görmek

Dua istemek
Rüyada dua istemek, dünya menfaatlerine ve ahiret için çalışmaya işarettir. Rüyada birinden dua istenmesi, yardım görmek yeni dostluk kurmaktır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Dua istemek

Rüyada dua istemek güzel ahlaklı olmaya ve iyi dileklerde bulunup, hayırlı dualar edip, iyi niyetli kimseler ile dost olmanıza tabir edilip, yorumlanır. Rüyada dua istediğini görmek, yardımlaşmak ve menfaat elde edeceğiniz şeylere, bereket ve kısmet ile yorumlanır. Rüyada hocadan dua istemek, hayırlı olan işlerle meşgul olmaya tabir edilir. Rüyada dua isteyen birini görmek, günahtan uzak duran kişilerdir. Rüyada dua istemek, huzur, sağlık, bereket ve mutluluktur. Rüyada birinden dua istemek, hayır işleyen kimse anlamına gelir. Rüyada dua ile uyanmak, gerçek hayatta yapacağınız hayırlı dualarınızın kabulüne işaret eder.

Rüyada dua istemek, hayırsız ve iyi olmayan işlerden uzak durmaya işarettir. Rüyada kardeşinden dua istemek, yardım ve destektir. Rüyada babadan dua istemek, korku ve vesveselerden kurtulmaktır. Rüyada komşusundan dua istemek, bereket ve huzurdur. Rüyada dua istemek, güç, kuvvet ve başarıdır.

Rüyada Birinden Dua İstemek

Rüyada birinden dua istemek, hayırlı ve bol kazançlı işler yapmaya, bunu tanıdığı bir kişiden yardım alarak yapması anlamına gelir. Rüyada birinden dua istediğini görmek, maddi ve manevi anlamda rahatlamaya refaha kavuşmaya rivayet edilir.

Rüyada Hocadan Dua İstemek

Rüyada hocadan dua istemek, umutlarının tükendiği sırada, her şeyin düzelmesi ile işlerinin iyi olması ile yorumlanır. Rüyada hocadan dua istediğini görmek, takva ve iman sahibi olmaya, sıkıntılarından kurtulmaya rivayet edilir.

Rüyada Ölüden Dua İstemek

Rüyada ölüden dua istemek, muhtaç ve ihtiyaç sahibi olan kimselere yardım etmeye, her koşulda desteği esirgemeyen kimse ile yorumlanmaktadır. Rüyada ölüden dua istediğini görmek, zor olan işlerinizin kolayca olmasına ve aydınlığa kavuşmasına rivayet edilir.

Rüyada Başkasından Dua İstemek

Rüyada başkasından dua istemek, hayırlı olan bir işle meşgul olmaya ve helal olan yoldan kazanç sağlamaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada başkasından dua istediğini görmek, hayırlı olacak bir işe ve hayırlı olan bir yuva ile rivayet edilir.

Rüyada Evliyadan Dua İstemek

Rüyada evliyadan dua istemek, çekilen cefa ve sıkıntıların son bulmasına, yüksek mevki ve hayra delalet eder. Rüyada evliyadan dua istediğini görmek, uzun uğraş ve çabaların  sonunda elde edilen başarı ve mutluluktur.

Rüyada Peygamber Efendimizden Dua İstemek

Rüyada peygamber efendimizden dua istemek, karamsarlığa ve umutsuzluğa düştüğü anda, bol bol dua ederek refaha çıkmasına rivayet edilir. Rüyada peygamber efendimizden dua istediğini görmek, hayırlı ve müjdeli haber almaya, bol bereketli rızık ve kısmet kazancının artmasına tabir edilir.

Rüyada Ağlayarak Dua İstemek

Rüyada ağlayarak dua istemek, müjdeli ve hayırlı haber alarak, ailesi ile birlikte mutlu olup sevinç göz yaşları dökmesine yorumlanmaktadır. Rüyada ağlayarak dua istediğini görmek, başarı, güç ve kuvvet olarak tabir edilir.

Rüyada Anneden Dua İstemek

Rüyada anneden dua istemek, rüya sahibinin dert ve üzüntülerinden kurtulmaya, güzel ve içten edile her dua İlahi yardım ile tabir edilir. Rüyada anneden dua istediğini görmek, kendisi tarafından istenildiğini gören hayır ve menfaate, şeref, şan ve şöhret ile rivayet edilir.

Rüyada Arkadaşından Dua İstemek

Rüyada arkadaşından dua istemek, zor bir dönemde olduğu ve sıkıntıya, dara düştüğü zamanda yardım alacağı ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada arkadaşından dua istediğini görmek, maddi açıdan rahatlamaya, huzur bulup mutlu olacağı bir işte başarılı ve ihya olması ile delalettir.

Rüyada Ölmüş Birinden Dua İstemek

Rüyada ölmüş birinden dua istemek, dert, tasa ve üzüntülerinden kurtulup, zafere ve başarıya ulaşmaya yorumlanmaktadır. Rüyada ölmüş birinden dua istediğini görmek, hayırlı bir kimse olmaya ve güzel ameli olan kimse anlamına gelir.

Rüyada Hacca Giden Birinden Dua İstemek

Rüyada hacca giden birinden dua istemek, ilim, irfan ve takva sahibi olmaya, helal olan yoldan kazanç sağlayan kimse olmaya işarettir. Rüyada hacca giden birinden dua istediğini görmek, güzel ahlaklı olmaya, etrafında sevilip, saygı duyulan ve mevki sahibi olan kimse ile rivayet edilir.

Rüyada Hamile Kadından Dua İstemek

Rüyada hamile kadından dua istemek, edilen her duanın hayırlı ve güzel dileklerle edilmesi kişinin muvaffak olması ile tabir edilir. Rüyada hamile kadından dua istediğini görmek, bekar bir kimse için hayırlı bir evlilik ve çocuk sahibi olması ile yorumlanmaktadır. Rüyada dua istemek, hayırlı ve bereketli kazanç sağlamaya yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca