Rüyada “Dua Edildiğini” Görmek

Dua Edildiğini
Rüyada dua edildiğini görmek, muradınızın gerçekleşmesine işarettir. Rüyada dua ederken görmek cemaatle veya toplu dua edilmesi hayır ve büyük nasiptir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Dua Edildiğini Görmek

Rüyada dua edildiğini görmek, sıkıntısı ve derdi olan biri için feraha, keder ve dertlerinden kurtulacak büyük hayırlara aydınlığa delalet eder. Rüyada dua ederken görmek, tanıdığı birini dua ederken görmek, o kimsenin sorunları varsa çözülmesine veya ona destek olmaya yorumlanır. Rüyada dua eden yaşlı kadın görmek, eğer kadını tanımıyorsanız dünyaya işarettir, dua hayırlıysa, umduğunuz dünyalığa kavuşmanıza, eğer şer bir dua ise sıkıntı ve üzüntü ile tabir, olunur. Rüyada dua ederek ağlamak, mesut ve bahtiyar biri olmaya ve isteklerini kolay bir şekilde hayırlı sonuçlanacağına sabırlı olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada dua edildiğini görmek, beklemediği bir anda umulmadık şeylerin olmasına ve zarar ziyandan kurtulmaya yorumlanmaktadır. Rüyada ağlayarak dua edildiğini görmek, hayır, sevinç ve mutluluk anlamına gelir. Rüyada evde dua edildiğini görmek, kısmet, bereket ve şanstır. Rüyada ölüye dua edildiğini görmek, bereketli, bol kazançlı rızıklara delalettir. Rüyada hocayla dua edildiğini görmek, iyi niyetle edilen duaların kabul olması anlamına gelir. Rüyada bağırarak dua edildiğini görmek, vesvese ve korkularından kurtulma ile rivayet edilir.

Rüyada kalabalık dua edildiğini görmek, borçlarından kurtulup feraha kavuşma anlamına gelir. Rüyada kilisede dua etmek gayri, Müslim biri ile aralarında sevgi, muhabbet ve dostluk olacağına delalet eder. Rüyada kilisede dua okumak, iyi dostluk kurduğunuz biriyle aranızda düşmanlık oluşacağına işaret eder. Rüyada sessiz dua edildiğini görmek, takva sahibi olmaya ve imanın kuvvetliliğine delalettir.

Rüyada Kendine Dua Edildiğini görmek

Rüyada kendine dua edildiğini görmek, çevresinde sevilen ve sevgi duyulan bir kimse olması ile rivayet edilir. Rüyada kendine dua etmek, hayırlı iş kapıları, bol ve bereketli olacak kazanç sağlayarak gücüne güç katmaya delalettir. Rüyada dua edildiğini görmek, eğer kişi kendi için dua ediyorsa hayırlı amellere, eğer bir başkası için dua ediyorsa bu rüya Salih bir rüyadır her zaman hayırla yorumlanır.

Rüyada Camide Dua Edildiğini görmek

Rüyada camide dua edildiğini görmek, ilminin ve imanının güçlü olmasına, Salih bir kimse olmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada camide dua etmek, amelinin ve emelinin güzel olmasına, ihsan sahibi olma ile tasvir edilir.

Rüyada Mescitte Dua Etmek

Rüyada mescitte dua etmek, İslamı yaşaması gerektiği gibi yaşayan ve dine yönelmeye, doğru yolda ilerleyen ve günah işlemeyen kimse ile tasvir edilir. Rüyada mescitte dua edildiğini görmek, Rüya alimlerinin görüşlerine göre, edilen dua bilinen bir dua ise, hayırlı ve güzel olacak işlere delalet eder demişlerdir.

Rüyada Evde Dua Edildiğini görmek

Rüyada evde dua edildiğini görmek, dua edile evde kazanılan paranın bereketli ve hayırlı olmasına, rızkının ise artmasına işarettir. Rüyada evde dua etmek, rüya sahibinin sürekli ailesi ve kendisi için hayırlı dilek ve dualar ederek evinde huzuru sağlaması anlamına gelir. Rüyada dua edildiğini görmek, evde, iş yerinde, bahçede, çayırda, yeşillik bir alanda, meyve ağaçları arasında, nerede olursa olsun, bu rüya mübarek ve hayırlı ganimet, mükafat, ehli için büyük ödüllere işaret eder.

Rüyada Toplu Dua Edildiğini görmek

Rüyada toplu dua edildiğini görmek, maddi ve manevi olarak rahatlamaya, işlerinde başarıl olmaya yorumlanmaktadır. Rüyada toplu dua etmek, dua ederken ailesini ve çevresindeki kişileri unutmayan, onlara’da iyilik, güzellik ve güzel kimse ile tabir edilir.

Rüyada Dua Edenleri görmek

Rüyada dua edenleri görmek, güzel ahlak sahibi olmaya, etrafında parmakla gösterilen ve imrenilen kimse ile tabir edilir. Rüyada el açıp dua edenleri görmek, başarı, güç ve kuvvet olarak rivayet edilir. Rüyada dua edildiğini görmek toplu bir mecliste, camide, dergahta olursa büyük menfaat ve mükafat elde edeceğinizin alameti olarak yorumlanır.

Rüyada Kilisede Dua Etmek

Rüyada kilisede dua etmek, Müslüman biri için bu rüya sıkıntıya delalet eder. Rüyada kilisede dua edildiğini görmek, gayri Müslim biri için başarı, sevinç ve af dilemeye işaret eder. Rüyada kilisede dua ettiğini görmek, bazı tabircilerin görüşlerine göre, hayır bazılarına göre sürpriz gelişmelere işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Merve dedi ki:

    Rüyamda beni istemeye gelmisler ve bende eflatun bi abiye giymisim. Damatla damadin annesi arasina oturuyorum. Damadin annesi bize yuzuk takilmadan once elindeki bir dua kitabindan dua yada sure gibi birseyler okuyodu. Okudu ve yuzuklerimiz takıldı.

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca