Rüyada “Dövüşmek” Görmek

Dövüşmek
Rüyada dövüşmek görmek, mesafe ve ayrılık veya iyi bir haber ile yorumlanır. Rüyada dövüştüğünü görmek, dost olmaya ve yeni arkadaşlıklara işarettir.

Rüyada Dövüşmek

Rüyada dövüşmek, iş ve aile hayatında sorunlar yaşamaya veya farklı düşünceler ve umulmadık ayrılıklar hasıl olmasına delalet eder. Bir rivayete göre rüyada dövüşmek, yaşanacak sorun ve sıkıntıların ardından yaşanacak güzel günlerin yaklaşmasının habercisi olarak yorumlanır. Rüyada dövüştüğünü görmek, af edilmeye, öfkelenen ve öfkesine hakim olan sabreden kimselere, eziyet gören ve halinden şikayet etmeyen kimselere işaret eder. Rüyada dövüşmek kazanmak, eğer dövüştüğü kişiyi tanıyorsa onunla dost olur, tanımıyorsa yeni arkadaşlık ve dostluklar kurmasına delalet eder. Dövüşmek rüyası hakkında merak ettiğiniz ve en sık görülen rüyaları sizler için, İslami kaynaklardan burada derledik gördüğünüz tüm rüyaların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Rüyada dövüşmek, sevdiği bir kişi ile ayrılık yaşamasına veya güzel bir yakınlaşma yaşamak anlamına gelir. Rüyada dövüş görmek, umutsuzluk veya farklı duygulara kapılmak, maceralar ve farklı tutkulara kapılmayı ifade eder. Rüyada sevgiliyle dövüşmek, üzüntü veya ayrılıktır. Rüyada dostunu dövmek veya dövüşmek, yakınlık, muhabbet ve destek olmak kısmet ve şanstır. Rüyada tanımadığın biriyle dövüşmek, çevrenizde sizi eleştiren kimselere ve kötü haber ile tabir olunur.

Rüyada yumruk yumruğa dövüştüğünü görmek, güç ve kudret sahibi olmaya işarettir. Rüyada çocuklar dövüşmek veya bir çocukla dövüştüğünü görmek, elem, tasa, korku ve endişe yaşamak anlamına gelir. Rüyada dövüşmek, dini yorumlarda, bir bela ve büyük bir felakete uğramasına veya bunlardan emin olmaya yorumlanır. Rüyada komşuyla dövüşmek veya dövüştüğünü görmek, üzüntü ve ihtiyacı olan kimse için ihtiyacının giderilmemesine büyük sıkıntılar  yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Dövüştüğünü görmek

Rüyada dövüştüğünü görmek, iş yaşamında çıkan bazı sorunlardan dolayı sıkıntı yaşaması ile tabir edilir. Rüyada biri ile dövüştüğünü görmek, maddi olarak sıkıntı yaşaması, elinden bir miktar para çıkması ile yorumlanmaktadır. Rüyada dövüşmek, Sadık ve işlerini birbirine soran ve her şekilde istişare yapan çevresine danışan iki kimsenin dost olmasına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Düşmanla Dövüşmek

Rüyada düşmanla dövüşmek, yardıma ihtiyacı olduğu bir zamanda, destek olmasına delalettir. Rüyada düşmanla dövüştüğünü görmek, uzun süredir beklenen, güzel ve hayırlı haberlerin gelecek olması ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Kılıçla Dövüşmek

Rüyada kılıçla dövüşmek, iş hayatında çok başarılı olunmasına, adının sık sık anılmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada kılıçla dövüştüğünü görmek, mevki sahibi olmaya, gücüne güç katacak işler yaparak, kazancının artması anlamına gelir.

Rüyada Silahla Dövüşmek

Rüyada silahla dövüşmek, uzun zamandır aradığı aşkı, bulmaktır. Rüyada silahla çatışmak veya dövüşmek, huzur ve mutluluğa ermek ve maksada kavuşmaktır. Rüyada silahla dövüştüğünü görmek, bekar kimse için evlilik ve mutluluk ile iyi bir yuva kurup, hayırlı olacak evliliğe delalet eder.

Rüyada Saç Saça Dövüşmek

Rüyada saç saça dövüşmek, iftira ve kötü söz duymaya maruz kalacak olması ile tabir edilip, yorumlanmaktadır. Rüyada saç saça dövüştüğünü görmek, kendinden emin olan ve yaptığı işlerde başarılı olan bir kimse anlamına gelir.

Rüyada Eşiyle Dövüşmek

Rüyada eşiyle dövüşmek, iş hayatında yaşanan bazı sıkıntılı günleri eşinin desteği ile atlatacak olmasına yorumlanır. Rüyada eşiyle dövüştüğünü görmek, eşinin gönlünü hoş tutmaya ve ona hak ettiği değeri vermesi ile tabir edilir.

Rüyada Erkekle Dövüşmek

Rüyada erkekle dövüşmek, zor bir dönem geçirmesi ve bundan dolayı mal ve para kaybı yaşaması ile rivayet edilir. Rüyada erkekle dövüştüğünü görmek, bağlılık ve birbirlerine olan sadakat ile maddi açıdan refaha kavuşacak olmasına tabir edilir.

Rüyada Kızıyla Dövüşmek

Rüyada kızıyla dövüşmek, hata ve yanlış yapmasını önlemek için, uyarıda ve nasihatte bulunacak olmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada kızıyla dövüştüğünü görmek, ailesine olan bağlılığı ve sorumluluk sahibi olan bir kimse anlamına gelir.

Rüyada Okulda Dövüşmek

Rüyada okulda dövüşmek, özel hayatında can sıkıcı ve üzücü olayların yaşanması ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada okulda dövüştüğünü görmek, aile içinde huzurun kaçması ve geçim derdine düşecek olma ile yorumlanır. Rüyada dövüşmek, okulda olursa ilim ve irfan meclislerine gitmeye veya ilim tahsili görmeye tabir  edilip, yorumlanır.

Rüyada Polisle Dövüşmek

Rüyada polisle dövüşmek, devlet dairesinde rahat edeceği bir işinin olması ile tabir edilir. Rüyada polisle dövüştüğünü görmek, çevresindeki herkesi mutsuz edecek sözler söylemesine ve bundan dolayı pişmanlık yaşamasına yorumlanır.

Rüyada Anneyle Dövüşmek

Rüyada anneyle dövüşmek, rüyayı gören kişi için, hayırlı, bereketli ve kısmetli işler yapacak olmasına delalettir. Rüyada anneyle dövüştüğünü görmek, annesinden yardımını ve desteğini esirgemeyecek olma ile tabir edilir.

Rüyada Babayla Dövüşmek

Rüyada babayla dövüşmek, dik kafalı olma ve kendi doğrusunda ilerlemesi, yanlış ve hatalar yapacak olması yorumlanır. Rüyada babayla dövüştüğünü görmek, hoş olmayan davranışlar yapması ile sevdiği kişileri kendisinden uzaklaştırması ile tabir edilir.

Rüyada Bıçakla Dövüşmek

Rüyada bıçakla dövüşmek, hayatı ile ilgili aldığı yanlış kararlar yüzünden, hatalar yapması anlamına gelir. Rüyada bıçakla dövüştüğünü görmek, bazı musibetlerin yaşanmasına, başına gelecek olan uğursuzluk olarak tabir edilip, yorumlanmaktadır.

Rüyada Hırsızla Dövüşmek

Rüyada hırsızla dövüşmek, size düşmanlık besleyen ve sizin zarar görmenizi isteyen kişilerin olması ile yorumlanmaktadır. Rüyada hırsızla dövüştüğünü görmek, kötülük yapmaktan ve kalp kırmaktan sakınan bir kimse olarak tabir edilir.

Rüyada Horozla Dövüşmek

Rüyada horozla dövüşmek, sevinip, mutlu olacağı bir haber alacak olması ve sıkıntılarının bitmesi ile yorumlanır. Rüyada horozla dövüştüğünü görmek, bekar kimse için hayırlı kısmet, evli kimse için ise erkek çocuk ile tabir edilir.

Rüyada Hayvanla Dövüşmek

Rüyada hayvanla dövüşmek, İslami rüya tabirleri alimlerine göre, helal olan yoldan kazanılacak para, mal ve mülk olarak tabir edilir. Rüyada hayvanla dövüştüğünü görmek, neşe sevinç ve mutluluk, eğer yırtıcı bir hayvanla dövüştüğünü görmek, talihsizlik ve kısmetsizliktir.

Rüyada Köpekle Dövüşmek

Rüyada köpekle dövüşmek, düşmanı ile karşı karşıya gelerek onu alt etmeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada köpekle dövüştüğünü görmek, kolay yoldan, helal olmayan kazanç sağlayarak, mal ve mülk sahibi olmasına rivayet edilir.

Rüyada Ölüyle Dövüşmek

Rüyada ölüyle dövüşmek, korku ve endişelerinden kurtularak, yeni bir iş için girişimde bulunacak olmasına yorumlanır. Rüyada ölüyle dövüştüğünü görmek, şansının ve kısmetinin açılması ile işlerinin’de yolunda gidecek olması ile başarıya ulaşması anlamına gelir.

Rüyada Şeytanla Dövüşmek

Rüyada şeytanla dövüşmek, fitne, fesat ve hainlik düşünen bir düşmana alamet eder. Rüyada şeytanla dövüştüğünü görmek,, kıskanç ve herkesin kötülüğünü düşünen bir kimse olmasına ile yorumlanır. Rüyada şeytanın başkası ile dövüştüğünü görmek, yaşanan sağlık sorununun, şifa bulmasına tabir edilir.

Rüyada Cinle Dövüşmek

Rüyada cinle dövüşmek, hile ve sahtekarlık yapan bir kimse ile münakaşa etmesine, bu durumda haksız bulunacak olmasına tabir edilir. Rüyada cinle dövüştüğünü görmek, dert, tasa ve keder olarak yorumlanır. Rüyada dövüşmek, İslami tabirlere göre cin veya şeytanla yapıldığında din ve ahlak yönünden kuvvetlenmeye tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Ibrahim dedi ki:

    Bu gece kotu bir ruya gordum sevdigim kizla gezerken bianda birileri sevdigime laf atiyor ve ben de onlarla dovusuyorum galiba onlardan dayak yiyorum bunun anlami nedir ?

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca