Rüyada “Dövülmek” Görmek

Dövülmek
Rüyada Dövülmek, hayırlı ve güzel olarak tabir edilip, yorumlanır. Rüyada dövüldüğünü görmek, güzellik ve ihsan sahibi birinden destek görmektir.

Rüyada Dövülmek

Rüyada Dövülmek, rüya sahibi için hayırlı ve güzel bir rüya olarak tabir edilip, yorumlanır. Rüyada dövüldüğünü görmek, güzellik ve ihsan sahibi olmasıdır. Rüyada dövüştüğünü görmek, şans ve kısmettir. Rüyada dövüşmek, mevki sahibi olması ve itibar görmesine delalettir. Rüyada biri tarafından dövülmek, sıkıntılarının bitecek olması anlamına gelir. Rüyada tanımadığı bir kimsenin dövüldüğünü görmek, alınacak olan yeni kararlar ve farklı tedbirlere yorumlanır. Rüyada sopayla dövülmek, uyarı ve ikaz anlamında fetva veya vaaz almanız gereken bir şeyi yerine getirilmediğinin alameti olarak yorumlanır.

Rüyada Dövülmek, şans ve kısmetinin açık olmasına, nasihat ve vaaz ile istişare yapmaya delalet eder. Rüyada dövüldüğünü görmek, yapılacak olan işlerde başarılı ve muvaffak olması ile yorumlanmaktadır. Rüyada dövülmek görmek, hayırlı ve güzel bir ömür ile tabir edilir. Rüyada yakınının dövüldüğünü görmek, güç ve destektir. Rüyada Dövülmekten Korkmak, endişe ve tasalı haller yaşamanın habercisi olarak kabul edilir. Rüyada dövülmekten kaçmak, korkulara ve elem, tasa, kederlere düşmeye büyük endişeler yaşanacağının alameti olarak bu rüya yorumlanır.

Rüyada Dövüldüğünü görmek

Rüyada Dövüldüğünü görmek, zor geçecek bir dönemde olmasına, yakın dostlarından destek görmesi ile yorumlanmaktadır. Rüyada başkasını dövdüğünü görmek, gücüne güç katacak işler yapması ile ihya olması anlamına gelir. Rüyada dövülmek her halükarda, uyarı veya nasihat alınması gereken bir durumun habercisi olarak tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Birinin Dövüldüğünü görmek

Rüyada Birinin Dövüldüğünü görmek, güç ve kudret sahibi olunmasına, içinde bulunduğu zor durumu atlatacak olmasına tabir edilir. Rüyada biri tarafından dövüldüğünü görmek, döven kişi tarafından yardım görecek olması ile esenlik bulmasına işarettir.

Rüyada Düşmanı Tarafından Dövüldüğünü görmek

Rüyada Düşmanı Tarafından Dövüldüğünü görmek, içinde bulunduğu zor durumdan çıkması ile refaha kavuşması anlamına gelir. Rüyada düşmanı ile dövüştüğünü görmek, işlerinin yolunda gidecek olması ve kazancının ise artmasına delalettir.

Rüyada Evladının Dövüldüğünü görmek

Rüyada Evladının Dövüldüğünü görmek, yapılan bir yanlışın sonuçlarının ağır olması ve hatalarından ders çıkaracak olmasına tabir edilir. Rüyada evladının dövüştüğünü görmek, aile içinde sağlanacak olan huzur ve geçim sıkıntısının bitmesi anlamına gelir.

Rüyada Kardeşinin Dövüldüğünü görmek

Rüyada Kardeşinin Dövüldüğünü görmek, aile içinde birlik, düzen ve huzur anlamına gelip, yorumlanmaktadır. Rüyada kardeşinin dövülmesi, birbirlerine olan bağlılıkları ile yapılan işlerde başarılı olup, kazancının artmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Oğlunun Dövüldüğünü görmek

Rüyada Oğlunun Dövüldüğünü görmek, hayırlı olacak olan bir işin hem kendini, hede ailesinin mutlu olması ile yorumlanmaktadır. Rüyada oğlunun babası tarafından dövüldüğünü görmek, aile ilişkilerinin kuvvetli olması ile oluşan bağlılık ile tabir edilir.

Rüyada Arkadaşının Dövüldüğünü görmek

Rüyada Arkadaşının Dövüldüğünü görmek, koşulsuz olarak her durumda arkadaşının yardımına koşan ve destek vermesi ile tabir edilir. Rüyada arkadaşının dövüştüğünü görmek, birlikte yapılan işte mevki ve itibar sahibi olunması anlamına gelir.

Rüyada Ablasının Dövüldüğünü görmek

Rüyada Ablasının Dövüldüğünü görmek, şansının ve kısmetinin açık olması, işlerinin hayırlı ve helal kazanç sağlamasına yorumlanır. Rüyada ablasının dövüştüğünü görmek, kendisi ile ilgili aldığı bir karar ile hayatında yaşanacak olan büyük değişiklik anlamına gelir.

Rüyada Sopayla Dövülmek

Rüyada Sopayla Dövülmek, sopayla yada odunla dövüldüğünü görmek, güzellik  ve iyilik olarak rivayet edilir. Rüyada sopayla dövüldüğünü görmek, yardıma muhtaç olan bir kimseye, yardım edecek olması içinde bulunduğu zor durumdan kurtulacak olması anlamına gelir.

Rüyada Annesinin Dövüldüğünü görmek

Rüyada Annesinin Dövüldüğünü görmek, yaşanan bazı acı ve zor günlerin geçmesi ile rahat bir nefes alması anlamına gelir. Rüyada annenin dövüştüğünü görmek, kazanılacak olan zafer için, sevinç göz yaşları dökmesi ile tabir edilir.

Rüyada Babasının Dövüldüğünü görmek

Rüyada Babasının Dövüldüğünü görmek, maddi olarak içinde bulunduğu sıkıntının son bulacak olması anlamına gelir. Rüyada babasının dövüştüğünü görmek, işlerinde çok başarılı olacak olunmaya, refaha ermesine delalettir. Rüyada dövülmek, bazı tabircilere göre şer işlerden emin olmaya veya istemediğiniz biri tarafından azarlanmaya veya uyarılmaya delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca