Rüyada “Dondurma” Görmek

Dondurma
Rüyada dondurma görmek hane içinde sebepsiz yere çıkan tartışmalara huzursuzluğun artmasına işlerinin bozulacağına ve gün geçtikçe artan sorunlara delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada dondurma görmek, kurulu düzenin bozulmasına ve iş hayatındaki problemlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine işaret eder. Diyanete göre rüyada görülen dondurma çalışma hayatındaki projelerin alt üst olmasına, ağız tadını kaçıracak olaylar yaşanmasına ve hanedeki bereketin azalmasına yorumlanır. Çıkar yol aramak adına, gireceği her işte aksiliklerle karşılaşan bu rüya sahibinin, ciddi anlamda yaşayacağı zorluklara ve çektiği sıkıntılar sebebiyle üzüntü keder yaşamasına işaret edilir. Evli bir kimsenin rüyada dondurma görmesi ilişkinin kötüye gitmesine, deyim yerindeyse inceldiği yerden kopmasına rivayet edilir.

Rüyada Dondurma Görmek neye işarettir?

Rüya sahibi rüyasında erimiş dondurma gördüyse eğer hayalini kurduğu ve çok istediği dünya nimetlerinden mahrum kalmaya ve düşlediği güzel günlere kavuşamamak ile tabir edilir. Kış mevsiminde dondurma görmek hayal kırıklığı yaşayacak ve çok üzüleceği bir haber almasına, sıkıntıya düşmesine, içine kapanık olmasına yorumlanır.

Rüyada Dondurma Yemek

Rüyada dondurma yemek hayır ile yorumlanır. Aynı zamanda sağlık sıkıntıları varsa eğer şifa bulmasına yorumlanır. Çalışma hayatındaki şartların düzelmesine, işlerinin açılmasına da işaret etmektedir. Rüyada karışık dondurma görmek, rüya sahibinin sessiz ve sakin hayatının renklenmesine ve yaşantısına renk katacak insanlar ile tanışmasına yorumlanır. Bazende katılacağı bir toplantı veya gireceği bir toplum içinde efendi, dürüst, saygın ve itibar sahibi bir kimseyi dost edinmeye işaret eder.

Rüyada Dondurma Almak

Rüyada dondurma almak elinize geçecek olan her fırsatı değerlendireceğiniz anlamına gelir. rüya sahibine mutluluk, huzur ve sağlık kazandıracak işlere girmeye de işaret edilmektedir. Rüyada yaz mevsiminde alınan meyveli dondurma rüya sahibi için, peş peşe gelecek olan kısmet ve işte terfi almak ile yorumlanmıştır.

Rüyada Dondurma Yapmak

Bir kimsenin rüyada dondurma yaptığını görmesi hane değişikliğine veya iş yeri değişikliği olarak tabir edilir. Rüyada dondurma yaptığını gören kimse, her gün aynı şeyleri yaşamaktan usanmış ve monoton hayattan bezmiş bir kimse olarak tabir edilir.

Rüyada Dondurma Külahı Görmek

Rüyada dondurmanın külahını görmek, rüyayı gören kişinin umut dolu hayallerine kavuşmasına işaret eder. Rüyada dondurma külahı yediğini görmek, yaşanacak olan güzel günlere tabir edilir ve kalbini bozmadığı sürece, dünya nimetlerinden faydalanmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Dondurma Satmak

Rüyada dondurma satmak rüya sahibinin iş hayatındaki sorunların artmasına işaret eder. Rüyada dondurma sattığını görmek, keyfinizin kaçmasına ve karamsar ruhlu bir kimse ile yaşayacağınız sözlü tartışmalara yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca