Rüyada “Domuz Yağı” Görmek

Domuz Yağı
Adem yaş 33 Diyarbakır'dan yazıyorum. Rüyamda evde domuz yağı sürülü olduğunu gördüm. Rüyamda domuz yağı sürülmesi görmek ne anlama gelir?

Rüyada Domuz Yağı görmek

Rüyada Domuz Yağı görmek Rüyada domuz yağı görmek, dostlarından ihanet etmesine, domuz yağı sürülmüş olması soğukluk ve sıkıntıdır. Rüyada evine domuz yağı sürüldüğünü görmek, kandırılmak ve aldatılmak, o hanede büyük sıkıntılar yaşanması anlamına gelir. Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: rüyada evde domuz yağı görmek, sevmediği ve hoşlanmadığı kimselerle aynı yerde bulunmaktan nefret eden kimselerle tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada domuz yağı sürülmesi görmek, üzüntü ve keder ve belalar ile musibetlerin habercisidir. Rüyada Evine domuz yağı sürülmesi, hanedeki huzursuzluklara ve soğukluklara bazı olumsuz alametlere delalet eder. Rüyada iş yerine domuz yağı sürülmesi, işlerin zayıflaması ve iş yerinde terslik ve bozukluklar yaşamaya, tüccar için işlerin durgunluğuna tabir edilip, yorumlanır. Rüyada evine ve iş yerine domuz yağı sürülmüş görmek, elem tasa ve keder ile gelecek bunalım ve sıkıntılara aile içi huzursuzluklara tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Domuz Yağı Yediğini görmek

Rüyada Domuz Yağı Yediğini görmek; ihanet ve mutsuzluktur. Uğursuzlukların peşini bırakmaması ve bundan dolayı işine adapte olamayıp performansının düşmesine ve işini kaybetmesine neden olacak olaylar yaşaması ile tabir edilir.

Rüyada Domuz Yağı Aldığını görmek

Rüyada Domuz Yağı Aldığını görmek; kendinin çok mutsuz olması ve bundan dolayı hiç bir şeyden zevk alamaması ile huzursuz olması yanlışa düşüp pişmanlık yaşamasıdır.

Rüyada Domuz Yağı Sattığını görmek

Rüyada Domuz Yağı Sattığını görmek; çekeceği sıkıntıların yaşanacak sorunların işinde olumsuz etkileri olması, ticaret ile uğraşıyorsa işini kaybetmeye, yanlışa yolda devam edip herkes tarafından dışlanacak olması ile tabirdir.

Rüyada Domuz Yağı Ürettiğini görmek

Rüyada Domuz Yağı Ürettiğini görmek; haram kazanca devam etmeye, gözünü para hırsı bürümesine ve etrafından bir çok kişiyi, sevdiklerini bundan dolayı kaybetmesine, yalnız kalmasıdır. Kişinin çok para kazanma hırsı gözlerini kör ederek yanlışa daha çok girmesidir.

Rüyada Evde Domuz Yağı görmek

Rüyada Evde Domuz Yağı görmek; aile ve iş hayatında olumsuzlar olması ve kişinin sevdiğinden ayrılmasıdır. Mutsuz ve huzursuz olmasını isteyen kişiler tarafından yapılan bir olaydır. Rüya sahibinin çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Birinin Domuz Yağı Yediğini görmek

Rüyada Birinin Domuz Yağı Yediğini görmek; kendi günahlarının yanına başkalarını çekmeye ve bu günah içinde kaybolmaya, yanlışın yanlış getirmesi ile çıkmaza girecek olması, sonunda ise doğru yolu bularak tövbe edip Allah yoluna yönelmesi olmasına delalettir.

Rüyada Domuz Yağı Sürüldüğünü görmek

Rüyada Domuz Yağı Sürüldüğünü görmek; şansızlık, uğursuzluk ve kısmetlerinin kapalı olmasıdır. Her yaptığı iş’de mutsuz ve başarısız olmaya mutlu olamamasıdır. Aile içi sorunlarının  artması, sevdiği bir kişi ile ayrılık yaşamasıdır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. esma dedi ki:

    Ruyamda bir arkadasim yuzume domz yagi surmek istiyordu ben ise engel olamiyordum birsekilde sürüyordu fakat bir muddet sonra yuzum cok guzel parlıyor du

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca