Rüyada “Domuz Eti yemek” Görmek

Domuz Eti yemek
Cengiz yaş 27 Nevşehir / Ürgüp'den yazıyorum. Rüyamda domuz eti yediğimi ve kustuğumu gördüm. Rüyada domuz eti yediğini görmek ne anlama gelir?

Rüyada Domuz Eti yemek

Rüyada Domuz Eti yemek, Domuz eti haram servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber haram yemek ve ısrarla günah işlemektir. Rüyada domuz eti görmek ve yememek, haramdan sakınan kimseye, ama çevresinde sürekli haram işlenen, ses çıkarmayan kimseye delalet eder. Rüyada Domuz eti yemek ve kusmak, tövbeye ve haramdan sakınan kimseye, hasta için, geç şifa bulmasına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada domuz eti yediğini görmek; sırf haram mala kavuşur veya günaha girer denilmiştir. Rüyada domuz etinden kebap görmek, domuz etinin kebap olmuşu bu hakikaten, kişi için ferahlık ve iyi bir durumdur. Rüyada bilerek domuz eti yemek, Çabuk meydana gelecek bir menfaate işaret eder. Rüyada domuz etini yiyen birini görmek, o kimseyi iyi tanıyorsa onun haramdan sakınmasına ve tövbeye işaret eder.

Rüyada Domuz Eti Yediğini görmek

Rüyada Domuz Eti Yediğini görmek; rüya sahibinin yolundan şaşırıp farklı yollara girecek olması ve hatalar yapıp, dinden ve İslamiyetten uzaklaşacak olmasıdır. Allah tarafından yasaklanan her şeyi yemeye ve tüketmeye meyil edecek olmasıdır.

Rüyada Domuz Eti Yemek ve Kusmak

Rüyada Domuz Eti Yemek ve Kusmak; yaptığı hataların ve kötü olan huylarının farkında olacak olması ve tövbe etmeye yönelerek bol bol dua ederek kendini dine adayacak olmasıdır.

Rüyada Bilmeden Domuz Eti yemek

Rüyada Bilmeden Domuz Eti yemek; iyi niyetli olmasıdır. Rüya sahibinin iftira ve haksızlığa uğrayacak olması, iyi niyetinin su istimal edilmesi yüzünden çevresindeki kişiler tarafından kötülüğe uğrayacak olmasıdır.

Rüyada Başkasının Domuz Eti yediğini görmek

Rüyada Başkasının Domuz Eti yediğini görmek; bir başkası için yapılan iyiliğin sonucunda günahkar olmaya ve sonunda ise doğru yolu bulmak için arayışlar arayacak olması ile tabir edilir.

Rüyada Annesinin Domuz Eti Yediğini görmek

Rüyada Annesinin Domuz Eti Yediğini görmek; emek veren ve hayırlı bir insan olmaya, kötü yola giden haram yiyen kişileri günahtan uzak tutmaya çalışarak huzuru sağlayacak olmasına işarettir.

Rüyada Babasının Domuz Eti Yediğini görmek

Rüyada Babasının Domuz Eti Yediğini görmek; daha önce yapmadığı bir işe girerek yeni atılımlar yapacak olması, günahı ve haramı ayıracak olması sayesinde doğru yolda olup doğru işler yapmasıdır.

Rüyada Kardeşinin Domuz Eti Yediğini Görmek

Rüyada Kardeşinin Domuz Eti Yediğini Görmek; yanlış yolda olduğu, haram kılınan her şeyi yapmaya meraklı olması ve yaptığı hataların daha da artacak olması ile tabir olur.

Rüyada Pişmiş Domuz Eti Yediğini görmek

Rüyada Pişmiş Domuz Eti Yediğini görmek; hayırlı bir rüya değildir. Domuz etinin pişmiş olması iyi şekilde yorulmaz. Rüyayı gören kişinin daha fazla kazanç sağlamak ve zengin olmak istemesi hayırı olmayan işler yapmasıdır.

Rüyada Çiğ Domuz Eti Yediğini görmek

Rüyada Çiğ Domuz Eti Yediğini görmek; bulunduğu mevkiyi ve mertebeyi tehlikeye atacak işler yapması, konumu etkileyecek davranışlarda bulunup hatalar yaparak kötüye gitmesi olacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. ferdi dedi ki:

    rüyamda bir arakadaşımla birlikte dağda bir yerde domuzu pişirip yiyorduk
    bu rüya ne anlama gelir.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca