Rüyada “Domuz Eti” Görmek

Domuz Eti
Sami yaş 50 İstanbul / Kadıköy'den yazıyorum. Rüyamda domuzu kesip etini sattığımı görüyordum. Rüyada domuz eti kesmek ve pişirmek ne anlama gelir?
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Domuz Eti görmek

Rüyada Domuz Eti görmek, çiğ ise o rüyada hayır yoktur, haramdan sakınmak gerekir. Rüyada domuz eti kesmek sıkıntıdır, haram işler ile uğraşmaktır. Rüyada pişmiş domuz eti görmek güzel geçime, Rüyada çiğ domuz eti görmek, dara düşmeye ve borç içinde olmaya sıkıntı, üzüntü  habercisidir. Rüyada Domuz Eti almak, Rüyada Domuz eti pişirmek, Rüyada Çiğ domuz eti görmek ile alakalı rüyalar genel olarak pişmiş domuz eti rüyası hariç pek hayırlı tabir edilip, yorumlanmaz. Rüyada domuz eti satmak, haram kazanç ve helal olmayan işler ile uğraşmaya işaret eder. Rüyada domuz eti satın almak, çevrenizin sizin aleyhinizde konuşması ve hakkınızda dedikodu olmasına işaret eder.

Rüyada pişmiş domuz eti görmek, bu hakikaten iyi bir durumdur. Çabuk meydana gelecek bir menfaate işaret eder. İş açısından dara düşmeye zor bir duruma düşüp sıkıntı yaşamak demektir. Bu rüya Diyanet tabirine göre, kolay kazanç ve maddi beklenti ayrıca menfaat ve iyi bir habere delalet eder.

Rüyada Domuz Eti Yediğini görmek

Rüyada Domuz Eti Yediğini görmek; haram mal ve paradır. Rüya sahibinin yaşayacağı tatsız bir olay ile huzursuz ve mutsuz olmasıdır. haram para ile kazanılan malın daha sonra büyük sorunlar yaşayacak olması ile tabir edilir.

Rüyada Domuz Eti Aldığını görmek

Rüyada Domuz Eti Aldığını görmek; aile ve iş hayatında huzursuz olması kazandığı paranın ise helal olmayan yolla kazanılmasının verdiği zulüm ve yaşanacak sıkıntılardır.

Rüyada Domuz Eti Sattığını görmek

Rüyada Domuz Eti Sattığını görmek; günahlarının kefareti için hak yoluna girmeye ve islama yönelerek doğru yola yönelmesini sağlayacak olması ve karşısına çıkan bir kişi sayesinde düzelecek olmasıdır.

Rüyada Domuz Eti Kestiğini görmek

Rüyada Domuz Eti Kestiğini görmek; kendine engel olamayıp ağzından çıkacak olan kötü sözler ile kalp kırarak, etrafındaki onu seven kişileri üzerek kendisinden uzaklaştıracak olması ve onun için hayırlı olmayacak yolda gitmesidir.

Rüyada Domuz Eti Pişirdiğini görmek

Rüyada Domuz Eti Pişirdiğini görmek; dertler, sıkıntılar, kederler ve sorunların çok olduğu bir döneme girerek bunları alt edip tövbe etmesi ile tabir edilir.

Rüyada Domuz Eti Yiyen Birini görmek

Rüyada Domuz Eti Yiyen Birini görmek; kendi günahlarına başkalarını’da sürükleyerek daha büyük yanlışlar yapmaya, aklını başına geç gelecek olması ve tövbekar olmasına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Derya dedi ki:

    Rüyamda hinzir eti üzerinde kuran yaziyordu birisinin elinde

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca