Rüyada “Domates Tarlası” Görmek

Domates Tarlası
Sedat yaş 28 Van'dan yazıyorum. Rüyamda tarlama kırmızı domates ektiğimi ama yeşil domates olduğunu gördüm. Rüyada domates tarlası görmek nedir?

Rüyada Domates Tarlası görmek

Rüyada domates tarlası görmek; güzel ahlakı ve güzel ilişkileri ile bilinen iyi ve kötü diye ayırt etmeden herkes ile görüşen bir kimseye işaret eder. Rüyada domates tarlası sulamak hayır ve sevinç kazançlı işlere tabir edilip, yorumlanır. Rüyada domates tarlasına domates ekmek, duyduğu her haberi veya sözü aktarma yapmayan, işleri örtülü ve gizli, kimsenin sırrına eremediği anlamına gelir. Rüyada tarlada domates toplamak, tüccar için bolluk ve genişlik içinde geçecek bir seneye, evli için hanede huzur ve sevinçli bir habere delalet eder. Rüyada tarlada domates fidesi görmek, çalışkan kadına ve akıllı iradesi sağlam bir adama iyi dostluklara delalet eder.

Rüyada domates serası görmek, bilgisi ve becerisi olan acayip ve garaip bir adamla olmaya yorumlanır. Rüyada tarlaya domates ekmek, diğer bir görüşe göre halini düzeltme gayretinde olan, kerem ve cömert bir adama ve akıllı kadın ile tabir edilir.

Rüyada Domates Tarlası Suladığını görmek

Rüyada Domates Tarlası Suladığını görmek; başarı ve güçtür. Uzun zamandır emek vererek çalıştığı ve bu başarıyı hak etmiş olması ile mevki sahibi olmaya hayatının sonuna rahat edecek bir yaşantı için çalışmasının hayırlı olmasıdır.

Rüyada Kırmızı Domates Tarlası görmek

Rüyada Kırmızı Domates Tarlası görmek; doğru işler yaparak aile içi huzurunun ve mutluluğunun artmasını sağlaması, değerli bir eşyadır. Hayırlı olacak bir rüyadır. Kişinin tasarruflu olması ile birikimlerinin artmasıdır.

Rüyada Yeşil Domates Tarlası görmek

Rüyada Yeşil Domates Tarlası görmek; iş hayatında başarılı olmaya kazancının artmasına yada kişinin maneviyatına yönelmesine karşılıksız yapılan bir şeyin sevabını alması ve dini bakımdan kendisini geliştirecek olması ile tabir edilir.

Rüyada Domates Tarlasında Olduğunu görmek

Rüyada Domates Tarlasında Olduğunu görmek; yeni yapılan atılımların başarılı olması için elinden geleni yaparak iyi sonuçlar alması ve herkes tarafından takdir kazanmasına, aile içinde olan sorunların ise bitmesi ile huzura kavuşmasıdır.

Rüyada Domates Tarlasına Domates Ektiğini görmek

Rüyada Domates Tarlasına Domates Ektiğini görmek; umutların ve hayallerin gerçekleşmesi çok istediği bir şeyin olması ve bununla beraber çok mutlu olup sevinmesidir.

Rüyada Domates Tarlasına Yeşil Domates Ektiğini görmek

Rüyada Domates Tarlasına Yeşil Domates Ektiğini görmek; başarılı ve mutlu olmaktır. İş ile ilgili uzun süredir beklediği bir haberin gelmesi ile sevinmesine yeni atılımlar yaparak kazancının artması olacaktır.

Rüyada Domates Tarlasına Kırmızı Domates Ektiğini görmek

Rüyada Domates Tarlasına Kırmızı Domates Ektiğini görmek; bolluk berekettir. Hayırlı kazanç ve işlerinden yüzünün gülecek olması ile huzuru ve mutluluğu bulması ile tabir olunur.

Rüyada Domates Tarlasına Fide Ektiğini görmek

Rüyada Domates Tarlasına Fide Ektiğini görmek; şans kısmettir. Bekar için hayırlı bir kısmet huzurlu yuvadır. Evli için ise aile huzurunun artmasıdır. İşlerinin iyi olması kazancının yüzünü güldürmesi ve rahat yaşayacak kadar kazanmasıdır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca