Rüyada “Domates” Görmek

Domates
Yağmur yaş 23 İZMİR'den rüya sordu? Rüyada domates tarlasında, dalında taze domates elime alıp kokladığımı gördüm. Rüyada domates görmek yorumu nedir?

Rüyada Domates görmek

Rüyada Domates görmek; tadı ekşi ise üzüntü ve keder ile tabir edilir. Domates tadı ekşi olduğu için, rüyada hayırsız ve faydasız kimseye işaret eder. Rüyada domates görmek, İslami tabiri kısaca şöyledir; bir rivayete göre kırmızı domates altın ve gümüşe, ele geçecek bir miktar paraya, ihtiyaçları gideren adama işaret eder. Rüyada yeşil domates ise, hasta için şifa bulmaya ve diğer paralara işarettir.

Rüya Alimleri rüyada domates yorumları

Rüyada domates gören kimse; faydalı bir iş için sabır ve sebat göstermesine, rüyada tadı ve kokusu güzel kırmızı domates görmek, isteklerin yerine gelmesi, amaca ulaşmak, beklediği bir kimsenin ziyaretini yaşamaya tabir edilir. Rüyada domates koklamak, bekar için evlilik, kısmet ve nişan düğün ile yorumlanır.

Rüyada Domates kokusu görmek

Rüyada domates kokusu görmek; şanslı bir kadına veya bekar için evliliğe işaret eder. Rüyada domates çekirdeği görmek kadın için hayırlı bir birliktelik, erkek için o senenin bolluk ve genişlik içinde geçmesi demektir.

Rüyada Dalında domates görmek

Rüyada dalında koparılmamış taze domates görmek; fayda ve menfaat göreceği bir konuda yardım almaya işaret eder. Rüya sahibi dalında rüyada domates görmek, rızk, kısmet, ve bolluk içinde geçecek hayırlı bir seneye işaret eder.

Rüyada Kuru domates görmek

Rüyada kuru domates görmek; beklemeye ve umduğuna sabır ile kavuşmaya ve çok çaba harcayıp az kazanmaya işaret eder. Rüyada kuru domates görmek bazı tabircilere göre, faydalı rızka iyi amele işaret eder.

Rüyada Dilimlenmiş Domates görmek

Rüyada dilimlenmiş domates görmek; hazır kısmet ve kendisi için hazırlanmış bir sürprize ve yolculuğa işaret eder. Rüyada dilimlenmiş domates yemek ve görmek, rızık ve kısmet demektir

Rüyada Ezilmiş Domates görmek

Rüyada Ezilmiş domates görmek; şanslı ve kısmetli bir kimsenin, şansının azalmasına ve kısmetlerinin geri çekilmesine, bazende umduğuna kavuşmak için çok gayret etmeye işaret eder.

Rüyada Yaz mevsiminde Domates görmek

Rüyada yaz mevsiminde görülen domates; faydalı işlere, hayırlı kazanç, bolluk ve genişlik demektir. Rüyada yaz mevsiminde domates görmek, hayırlı bir işe başlamaya işaret eder.

Rüyada Domates Ektiğini görmek

Rüyada Domates Ektiğini Görmek; hayırla tabir edilir. Rüya sahibi için beklenmedik anda gelecek bir habere ve zamanında ekiyorsa şansa, kısmete ve bol kazanca yorumlanır.

Rüyada Domates Ezmesi görmek

Rüyada Domates Ezmesi Görmek; haram para ve kazanca işarettir. Uygun olmayan yollardan kazanılan haram paraya ve faydası olmayan işler yaparak kötüye gitmeye delalettir.

Rüyada Domates Rendesi görmek

Rüyada Domates Rendesi Görmek; aile içi huzursuzluğun bitip huzurlu ve mutlu günlere kavuşacağına, bol kazanç kazanıp mal sahibi olmasına yorumlanır.

Rüyada Domates Reçeli görmek

Rüyada Domates Reçeli Görmek; olmuş yada olacak olan bir olayın hayırlı olmasına, huzurlu ve mutlu olmasına refaha kavuşmaktır.

Rüyada Domates Tarlası görmek

Rüyada Domates Tarlası Görmek; bereketli ve bolluk içinde bir hayatı olacağına, müjdeli bir alacağına iş kısmetlerinin açık olacağına mevkisinin yükselmesine işarettir.

Rüyada Çürük Domates görmek

Rüyada Çürük Domates Görmek; dikkat etmeniz gereken insanlar olduğuna, çevrenizdeki herkesi kendinize dost sanmayın, arkanızdan sizin adınızı lekelemelerini ve kötü duruma düşmenize tabir edilir.

Rüyada Olmamış Domates Görmek

Rüyada Olmamış Domates Görmek; yapacağınız bir işin yada içinde bulunduğunuz durumu daha karmaşık bir hal alacağına beklenmedik şeyler olacağına yorumlanır.

Rüyada Domates Püresi görmek

Rüyada Domates Püresi Görmek; düşmanlarınızdan kendinizi korumanız gerektiğine her an sizin kötü olmanız uğraşacaklarına ve işle ilgili sorunlar yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Domates Salçası görmek

Rüyada Domates Salçası Görmek; rüyayı gören kişiye kalacak olan büyük bir miras olacağına ve bununla beraber bütün hayatının değişmesine bol kazançlı işler yapmasına vesile olmasıdır.

Rüyada Domates Dolması görmek

Rüyada Domates Dolması Görmek; zor olacak bir döneme girmesine kazancının azalmasına hatta işin kaybetmesine neden olacağı işler yapmasına ve bütün mal varlığını kaybetmesine yorumlanır.

Rüyada Domates Konservesi görmek

Rüyada Domates Konservesi Görmek; yakın olan bir arkadaşınız ile görüşecek olmasına yada yaşanmış bir münakaşanın yeniden gündeme gelmesine tabir edilir.

Rüyada Domates Çekirdeği görmek

Rüyada Domates Çekirdeği Görmek; hayırla vesilen olan bir rüyadır. Rüya evlat ile tabir edilir. Yeni evli çiftin çocukları olacağına, çocuk olmayan bir ailenin ise evlat hasreti biteceğine delalettir.

Rüyada Domates Bahçesi görmek

Rüyada Domates Bahçesi Görmek; helal para, bol miktarda kazanç ve mala işarettir.Görülen rüya çok emek verilerek yapılan bir işin sonrasında sevindirecek sonuçları olmasıdır.

Rüyada Domates Kabuğu görmek

Rüyada Domates Kabuğu Görmek; eliniz çok olmasına ve var olan bir parayı gereksiz şeylere harcamanız dır. Paranın kıymetini bilmesine ve doğru yerlerde kullanması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Taze Domates görmek

Rüyada Taze Domates Görmek; güzel günler yaşayacağınıza ve refaha kavuşacağınıza, yapılan işte başarılı olunacağına ve bu imkanı iyi değerlendirip fırsata çevireceğiniz bir dönem olacağına işarettir.

Rüyada Domates Suyu görmek

Rüyada Domates Suyu Görmek; hiç tanımadığınız uzak bir akrabanızdan size kalacak olan sürpriz bir miras ile tabir olur. Rüyada domates suyu görmek, erkek için o senenin sıkıntılı geçmesine, kadın için aile içi ufak bir tartışma yaşamasına tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Anonim dedi ki:

    Fecebook

  2. ayse dedi ki:

    Rüyamda gökyüzünde kırmızı ve mavi gezegenler vardı ve bir parlak yıldız hepsi aynı hizaya gelince her yıl dünyaya domates yagdigini gordum ve ailecek dışarıda yağan domatesleri topladik herkes bir tane yedi ve yere düşen domates olmadı . sizce ne anlama gelir ?

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca