Rüyada “Domates Fidesi” Görmek

Domates Fidesi
Tayfun Samsun'dan Yazıyorum. Ben çiftçilik yapıyorum ve bahçeme domates fidesi ektiğimi gördüm. Rüyada domates fidesi ekmek nedir manası nedir yorumlar mısınız?

Rüyada Domates Fidesi görmek

Rüyada Domates Fidesi görmek; çeşitli olup her birinin tabiri ayrı ayrıdır. Rüyada domates fidesi görmek, bereketli bir işe başlamak, iyi bir yatırım için iş birliği yapmak ile yorumlanır. Yaptığı yada yapacak olacağı işin kazancının iyi olması ve mevki sahibi olmasıdır. Bekar kimse için ise evlenmeye delalettir. Rüyada domates fidanı görmek, seveceği bir iş ile meşgul olmaya ve başarılı, çalışkan bir kadına delalet eder. Rüyada domates sebze fidesi görmek, erkek ve kadın içinde hayırlı ve bereketli geçime, şansın ve talihin, bahtın açıklığına yorumlanır.

Rüyada Domates Fidesi Suladığını görmek

Rüyada Domates Fidesi Suladığını görmek; yapılacak olan bir işin temellerinin sağlam olması ve çalışarak sabırla işin sonucunu alıp başarılı, mutlu ve huzurlu olmayla tabir olunur.

Rüyada Domates Fidesi Diktiğini görmek

Rüyada Domates Fidesi Diktiğini görmek; haram para, bazen kolay kazanç ve çok para kazanmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Birinin Domates Fidesi Ektiğini görmek

Rüyada Birinin Domates Fidesi Ektiğini görmek; başına gelecek felaket ile tabir edilir. Rüya sahibinin mal ve kazanç kaybına hatta işini kaybetmesine neden olacak işler yapmasına ve sorunlar yaşayacağına işarettir.

Rüyada Kırmızı Domates Fidesi Ektiğini görmek

Rüyada Kırmızı Domates Fidesi Ektiğini görmek; sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulmaya iş hayatında başarılı olmaya aile hayatında ise huzurlu ve mutlu olmasıdır.

Rüyada Yeşil Domates Fidesi Ektiğini görmek

Rüyada Yeşil Domates Fidesi Ektiğini görmek; sabırlı ve ısrarcı olmaması gerekir. Olması gereken şeyin zamanının olması ve zamanı geldiğinde olacak olmasıdır.

Rüyada Tarlaya Domates Fidesi Diktiği görmek

Rüyada Tarlaya Domates Fidesi Diktiğini görmek; başına gelecek büyük bir belaya yada soruna neden olacak arkadaşlıklar edinmesi, maddi kayıplar yaşaması ile tabir olur.

Rüyada Domates Fidesi Aldığını görmek

Rüyada Domates Fidesi Aldığını görmek; yeni bir iş için atılan atılımların hayırlı olacağına ve sonuçları ile mutlu olup refaha kavuşmasıdır.

Rüyada Domates Fidesi Sattığını görmek

Rüyada Domates Fidesi Sattığını görmek; düşmanları ile baş edip, bütün sıkıntılarından kurtulmasıdır. Ticaret ile uğraşıyorsa büyük atılımlar yapması, memur ise mevki atlamasına işarettir.

Rüyada Domates Fidesinin Büyüdüğünü görmek

Rüyada Domates Fidesinin Büyüdüğünü görmek; rüya sahibinin rahatlaması ve bir çok şeyi unutarak yeni yapacağı işi ile meşgul olmasına, aile içinde ise huzuru tekrar sağlamasına işaret eder.

Rüyada Domates fidanı görmek

Rüyada domates fidanı görmek; iyi huylu bir kadına bekar için hayırlı bir bayan ile evlilik yapmaya ve çalışkan bir adama delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca