Rüyada “Dolu Yağması” Görmek

Dolu Yağması
Alim yaş 44 URFA'dan rüya sordu? Rüyamda yağmurla karışık dolu yağıyordu yaz mevsimiydi birden her yer kış oldu. Rüyada karlı dolu yağması anlamı ne demektir?

Rüyada Dolu Yağması görmek

Rüyada Dolu Yağması görmek; azap, yokluk ve ihtiyaç ile tabir olunur. Rüyada yağmur dolu kar görmek, mevsiminde görülmüşse hayır ve berekettir. Mevsimi olmadığı bir zamanda rüyada dolu yağmur yağması görmek, sıkıntı, elem, tasa ve keder demektir. Rüyada Dolu yağdığını görmek; erkek için sıkıntılı bir haber almaya kadın için ise, derleneceği bir konu içerisine düşeceğine tabir edilip yorumlanır. Rüyada Zamanında az bir miktar dolu yağdığını görmek, o bölgede ucuzluğa işarettir. Rüyada dolu yağmur altında ıslanmak, kişi ehil ise mal, mülk, paraya kavuşur denilmiştir. Rüyada yaz mevsiminde dolu kar ile karışık yağmur yağdığını görmek, üzüntü ve borç, israf ve boş işlerde olmaya delalettir.

Rüyada Dolu Yağdığını görmek

Rüyada dolu yağdığını görmek; tüccar için senesinde yaşayacağı mal, eşya veya para kaybına delalet eder. Rüyada dolu kar yağdığını görmek üzüntülü ve kederli bir sene içerisine girmek demektir.

Rüyada Dolu Yağmur görmek

Rüyada Dolu yağmur görmek; endişeli ve üzüntülü bir döneme girmeye, sabır ve sebat göstermesi gerektiğine ve gereğinden fazla çalışıp çaba göstererek kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Dolu Kar görmek

Rüyada dolu kar görmek; sıcak bir ayda yada yaz mevsiminde görülür ise, vefat, endişe, korku, sıkıntı ve mal, mülk, kaybının habercisidir. Rüyada dolu kar yağdığını görmek üzüntü ve keder habercisidir.

Rüyada Yağmurlu Dolu görmek

Rüyada yağmurlu dolu görmek; İslami rüya tabir yorumları yapan alim ve ulemaların görüşlerine göre, üç şekilde tesir eder denilmiştir. Zalim kişinin zulmüne uğramak, borca girmek, bekar için evlilik için gireceği sorumluluk demektir.

Rüyada Bir Yere Dolu Yağmasını Görmek

Rüyada Bir Yere Dolu Yağmasını Görmek; Allahu Tealanın yardımına, yağan dolunun insanlara, hayvanlara ürünlere veya mallara zarar verdiğini görmek, ise, mekâna azabın inmesine işarettir.

Rüyada Denize Dolu Yağmasını Görmek

Rüyada Denize Dolu Yağmasını Görmek; hayırlı ve kısmetli işler yapmasına helal kazanç sağlamasına hane içinde huzurun ve mutluluğunu artmasına yorumlanır.

Rüyaya Eve Dolu Yağmasını Görmek

Rüyada Eve Dolu Yağmasını Görmek; hane için de huzursuzluk  gam, kedere ve musibete işarettir. Sıkıntılarının artacağı bir döneme girmiş olmasına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. erman yağmur dedi ki:

  yaşadığım kasabaya araba ile gelirken yolda koşan komşu cocuklarını panikle kaçarken görüp arabama aldım. ve kasaba girişinde *rakiblerimden * bir fabrikanın henüz yanmış ve kül olmuş olduğunu gördüm sonra kendi işyerimin de yanmış olabileceğini düşünerek vesvese ile uyandım.

 2. GÜL dedi ki:

  rüyada dolu yağmış ve ben üzerinde yürüyorum heryer bembeyaz olmuş.

 3. Deniz dedi ki:

  Merhaba rüyamda dolu gördüm ama o kadar çok tuki insan boyunu aşacak kadardı mevsim tam olarak bilmiyorum hava güzeldi ama bir den bire dolu yağmaya başladı

 4. vuslat dedi ki:

  rüyada dolu kesmek

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca