Rüyada “Dolu Yağdığını” Görmek

Dolu Yağdığını
Merve yaş 19 Manisa'dan rüya sordu? Rüyamda zamanında yağan dolu gördüm, kış başıydı ve iri taneli dolu yağıyordu üzerime, rüyada dolu yağdığını görmek nedir?

Rüyada Dolu Yağdığını görmek

Rüyada Dolu Yağdığını Görmek;  beş türlü tabir olunur. Bela, düşmanlık, düşman askeri, kıtlık ve hastalık. Rüyada Dolu Yağdığını görmek yaz mevsimi ise, sıkıntı ve üzüntü, zamanında yağan dolu hayır demektir. Rüyada dolu kar veya yağmur yağdığını görmek. Rüyada üzerine dolu yağdığını görmek zamanında yağan dolu hayır ve bereket ve temiz rızık kazanç ile yorumlanır. Rüyada dolu görmek kolay geçim, maişet bolluğu ve kararlı olmak, işlerde başarılı olmak demektir.

Rüyada Üzerine Dolu Yağdığını görmek

Rüyada Üzerine Dolu Yağdığını Görmek; düşman yakınlığına işarettir. Düşmanlarının her an yakınında olacağına, kötü kişiler  tarafından  kendisinin ve ailesinin kıtlığa ve sıkıntıya düşeceğine delalet eder.

Rüyada Arabasına Dolu Yağdığını görmek

Rüyada Arabasına Dolu Yağdığını Görmek; hayırlı bir rüya değildir.Rüya sahibinin başına gelecek uğursuzluk ve felaketlerin habercisidir. Maddi ve manevi anlamda kaybının olacağına işarettir.

Rüyada Bahçesine Dolu Yağdığını görmek

Rüyada Bahçesine Dolu Yağdığını Görmek; zor günlerin onu beklediğini ve kazancının düşmesine azalmasına hatta kıtlık yaşayacağı bir dönem geçireceğine tabir olur. Rüyayı gören kişi zengin ise fakir olur, fakir ise daha düşkün olur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca