Rüyada “Dolu” Görmek

Dolu
Semra yaş 18 İstanbul'dan rüyamı yazıyorum. Rüyamda pencere kenarına oturmuş dışarıda dolu yağdığını izliyordum. Rüyada dolu görmek dolu izlemek ne demektir?

Rüyada Dolu görmek

Rüyada Dolu görmek; İnsanlar arasında meydana gelen dolu yağışı ve yağmurun dolu bir şekilde yağması ve dolu rüyası; değer ve kıymet derecesinin yüksek olmasına, aklın kuvvetliliğine ve ondaki üstünlük, işin neticesini düşünmeye işaret eder. Dolu izlemek hayrın ve sevincin ve müjdeli haberin alametidir. Rüyada dolu seyretmek, kazanç ve refah içinde yaşamak demektir. Rüyada pencereden dolu yağdığını izlemek, kolay geçim ve maişet bolluğu ve huzurlu bir hayat ile tabir edilir. Rüyada dolu kar tanesi görmek, sevinçli haber, neşeli günler yaşamaya yorumlanır. Rüyada ceviz büyüklüğünde dolu yağdığını görmek, zamansız bir vakitte yağıyorsa sıkıntılı bir döneme girmek demektir.

Rüyada Dolu yağdığını izlemek

Rüyada dolu yağdığını izleme; pencereden dolu yağdığını izlemek, iyiliğin ve saadetin habercisidir. Rüyada dolu izlemek ve seyretmek, kazanç, saadet ve huzurlu bir yaşantı habercisidir.

Rüyada Dolu Yağmur görmek

Rüyada Dolu Yağmur Görmek; pek hayırla yorumlanmaz. Kişinin üzerine yağıyorsa kendi aile içinde ki huzursuzluk, maddi ve manevi itibar kaybına işaretidir

Rüyada Dolu Yağdığını görmek

Rüyada Dolu Yağdığını Görmek; sağlık sorunu yaşayacağına, hainlik yapmak isteyenlerin ve onu çekemeyen kişilerin çoğalmasına zor günler geçirmesine yorumlanır.

Rüyada Aniden Dolu Yağdığını görmek

Rüyada Aniden Dolu Yağdığını Görmek; geçici zararla yorumlanır. Aniden yağması beklenmedik bir işin başa gelebilecek olması demektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca