Rüyada “Dolandırılmak” Görmek

Dolandırılmak
Rüyada Dolandırılmak üç şekilde tabir edilir. Hırsızlık ve mal kaybı, ispiyon, sırrın açığa çıkmasıdır. Rüyada Dolandırılmak ve kandırılmak zayıflığa işaret eder.

Rüyada Dolandırılmak görmek 

Rüyada Dolandırılmak görmek, sözle ve hileyle insanı aldatan kimseye işaret eder. Rüyada Dolandırıldığını görmek, bir konuda hakkının yenmesine ve haksızlığa uğramaktır. Rüyada dolandırılmak kandırılmak, sıkıntılara ve haksız yere iş değiştirmeye veya iş değişikliğine işaret eder. Rüyada dolandırıcıyı yakalamak, istediği işte başarı elde etmek, hedeflerine ulaşmak anlamına gelir. Rüyada Bazen dolandırıcı görmek, üç şekilde tabir edilir, hırsızlık, cambazlık ve mal bakımından zayıflığa işaret eder.

Rüyada dolandırılmak, bazı tabircilere göre haksızlık alameti ve kandırılmak anlamına gelir. Bu rüyayı gören kimse haksızlığa uğrar ve istediğine kavuşamaz denilmiştir. Rüyada Dolandırıldığını gören kimse istemeden haksızlığa uğrayabilir, Rüyada dolandırılmak görmek zayıflık ve başarısızlık ile yorumlanır.

Rüyada dolandırılmanın bir çok şekli görülebilir, paranızı yada malınızı kaybetmek, araba veya başka bir değerli eşyanızı kaybetmek gibi şeyleri rüyada görmek elem, tasa, keder ve sıkıntı ile tabir edilir. Rüyada dolandıran ve aldatan birini görmek, hüzün ve kayıp, başarısızlık ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyanızın İslami tabirleri ile geniş kapsamlı tabirlerini okuyun.

Rüyada Dolandırıcı Birini Görmek

Rüyada Dolandırıcı Birini Görmek; zor ve kötü günler geçireceğine, çevresindeki kişilerden büyük zararlar göreceğine, maddi ve manevi olarak sıkıntılı dönemden geçeceğine işarettir.

Rüyada Dolandırıcılık Yaptığını Görmek

Rüyada Dolandırıcılık Yaptığını Görmek; kötü huylar ve arkadaşlıklar edineceğine ve kötü yollara bulaşıp hoş olmayan şeyler yapmasına ve etrafındaki herkes tarafından dışlanmasına neden olmasına yorumlanır.

Rüyada Dolandırıldığını Görmek

Rüyada Dolandırıldığını Görmek; kendine olan güveni ile bir çok işi başarıp istediği yere gelmesine ve etrafındakilerin takdirini kazanmasına, dikkatli olmasına gerektiğine delalettir.

Rüyada Dolandırıcı Çocuk Görmek

Rüyada Dolandırıcı Çocuk Görmek; düşmanlarına karşı kendine dikkat etmesi gerektiğine ve iş hayatında ise sıkıntılı bir döneme girip sorunlarının çözüleceğine yorumlanır.

Rüyada Dolandırıcıdan Kaçtığını Görmek

Rüyada Dolandırıcıdan Kaçtığını Görmek; bolluk ve bereketli kazançlar sağlayacak işler yapmasına sıkıntılarından kurtulup huzur ve refaha kavuşmasına yorumlanır.

Rüyada Dolandırıcıyla Konuştuğunu Görmek

Rüyada Dolandırıcıyla Konuştuğunu Görmek; sözlü olarak yapacağı bir ağız dalaşına gireceğine ve haksızlığa uğrayıp iftira atılacağına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca