Rüyada “Dolandırıcı” Görmek

Dolandırıcı
Rüyada Dolandırıcı görmek, aldatılmak ve kandırılmak anlamına gelir. Rüyada dolandırıcı yakalamak, muradına kavuşmaktır. Rüyada dolandırıcı birini görmek tabiri.

Rüyada Dolandırıcı Görmek

Rüyada dolandırıcı görmek, sözle ve hileyle insanları aldatan ve kandıran kimseye işaret eder. Rüyada dolandırıcılar görmek, hırsızlık, cambazlık ve mal bakımından zayıflığa işaret eder. Rüyada dolandırıcılık görmek, elem ve tasaya kederlenmek ve üzüntüye uğramak ile tabir edili, yorumlanır. Rüyada dolandırıcılık yaparken yakalanmak, dert ve büyük sorunlara birine haksızlık etmeye veya haksızlığa uğramaya işarettir.

Rüyada dolandırıcıyla konuşmak, çözümlenmesi gereken büyük sorunların olduğuna bunlar için yapılacak ikili görüşmelere ve mücadele göstermeye delalet eder. Rüyada dolandırıcıyı ihbar etmek, bir kimsenin ayıbını açığa çıkarmak yada bir sırrın açığa çıkmasına rüyanız tabir edilip, yorumlanır. Rüyada dolandırıcı görmek, bazı tabircilere göre dert ve sorunların habercisidir.

Rüyada dolandırılırken veya birinin dolandırıldığını görmek, çevresinde sürekli sorun çıkartan kimseye ve o kimse tarafından zarara uğramaya rüyanız delalet eder. Rüyada dolandırıcı görmek, iki türlü tabir edilir, sıkıntı, ispiyon ve gammazcı, hilekar kimseye delalet eder. Bu rüyayı gören kimse kısa süre içinde bu tabirlerden birine maruz kalır denilmiştir. Rüyada dolandırıcılık görmek, sıkıntılı bir süreç yaşamanın maddi ve manevi habercisi olarak kabul edilebilir.

Rüyada Dolandırıcı Birini Görmek

Rüyada Dolandırıcı Birini Görmek; zor ve kötü günler geçireceğine, çevresindeki kişilerden büyük zararlar göreceğine, maddi ve manevi olarak sıkıntılı dönemden geçeceğine işarettir.

Rüyada Dolandırıcılık Yaptığını Görmek

Rüyada Dolandırıcılık Yaptığını Görmek; kötü huylar ve arkadaşlıklar edineceğine ve kötü yollara bulaşıp hoş olmayan şeyler yapmasına ve etrafındaki herkes tarafından dışlanmasına neden olmasına yorumlanır.

Rüyada Dolandırıldığını Görmek

Rüyada Dolandırıldığını Görmek; kendine olan güveni ile bir çok işi başarıp istediği yere gelmesine ve etrafındakilerin takdirini kazanmasına, dikkatli olmasına gerektiğine delalettir.

Rüyada Dolandırıcı Çocuk Görmek

Rüyada Dolandırıcı Çocuk Görmek; düşmanlarına karşı kendine dikkat etmesi gerektiğine ve iş hayatında ise sıkıntılı bir döneme girip sorunlarının çözüleceğine yorumlanır.

Rüyada Dolandırıcıdan Kaçtığını Görmek

Rüyada Dolandırıcıdan Kaçtığını Görmek; bolluk ve bereketli kazançlar sağlayacak işler yapmasına sıkıntılarından kurtulup huzur ve refaha kavuşmasına yorumlanır.

Rüyada Dolandırıcıyla Konuştuğunu Görmek

Rüyada Dolandırıcıyla Konuştuğunu Görmek; sözlü olarak yapacağı bir ağız dalaşına gireceğine ve haksızlığa uğrayıp iftira atılacağına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca