Rüyada “Dokumak” Görmek

Dokumak
Rahime yaş 25 Mersin'den rüya sordu? Rüyamda dokuma tezgahı gördüm kilim ve halı dokumaya çalışıyordum etkisinde kaldım, Rüyada dokumak ne demektir?
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Dokumak Görmek

Rüyada Dokumak görmek; rüya sahibinin ömrünün kısalmasına delalet eder. Bazı tabircilere göre de rüyada kilim dokumak; orta halli olmaya delalet eder. Rüyada dokuma yaptığını görmek, bekar kız için evliliğinin gecikmesi veya geç evlenmesi ile yorumlanır. Rüyada dokuma tezgahında çalıştığını görmek, zorluk ve gayret ve çok çalışma ile tabir edilir. Rüyada halı dokumak evsiz için ev sahibi olmasına ve bekar için hayırlı evlilik demektir. Rüyada kazak örmek veya dokuma yapmak, kadın için iyi bir yuva ve hayırlı bir geçime işaret eder.

Rüyada Kilim Dokumak

Rüyada kilim dokumak; ev kadını için zorluk ve dar geçime ve bazı tabircilere göre bekar için yakın zamanda evleneceğine delalet eder.

Rüyada Dokuma Tezgahı görmek

Rüyada dokuma tezgahı görmek; hazır kısmet, bol şans ve iyi bir geçime hanesindeki saadet ve muhabbetin artmasına rüyanız tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Halı Tezgahı görmek

Rüyada Halı tezgahı görmek İslami rüya tabirleri ile güzel ahlaklı bir kimseden alacağı nasihat ve yardım, iş yerinde varsa huzursuzluk bunların son bulmasına işaret eder.

Rüyada Halı Dokuduğunu Görmek

Rüyada Halı Dokuduğunu Görmek; rüyanın sahibi hapisse; hapislikten kurtulur. Düşmanı varsa; onunla barışır. Bir kimsenin rüyada dürülmüş elbise görmesi; o şahsın uzak yere gitmesine işarettir.

Rüyada Kilim Dokuduğunu Görmek

Rüyada Kilim Dokuduğunu Görmek; kaybolan kimsenin gelmesine delalet eder. Ve yakın zamanda değişiklik yapıp bir hayvan besleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Kazak Dokuduğunu Görmek

Rüyada Kazak Dokuduğunu Görmek; dilediği işi elde ettikten sonra yine o işin elinden çıkmasına kendi kendisinin ihmalkarlığı yüzünden olacağına işarettir.

Rüyada Elbise Dokuduğunu Görmek

Rüyada Elbise Dokuduğunu Görmek; rüyayı gören kişinin uzak bir yere yolculuk yapacağına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca