Rüyada “Dokuma Yapmak” Görmek

Dokuma Yapmak
Kerem yaş 25 Muğla / Milas'dan yazıyorum. Rüyamda kendimi dokuma tezgahında dokuma yapıyordum. Rüyada dokuma yapmak ve yaptığını görmek nedir?

Rüyada Dokuma Yapmak

Rüyada Dokuma Yapmak; çektiği sıkıntı ve üzüntülerin ardından rahata kavuşmaya ve mutlu olmaktır. Rüyada dokuma tezgahı görmek; sizin yada yakınınızda birinin kısa süreliğine yolculuğa çıkmasıdır. Rüyada dokuma yapan birini görmek; sıkıntı ve üzüntülerden kurtulmaktır. Rüyada dokuma yaptığını görmek; bazı tabircilere göre bir konuda dertlenmeye veya ömrün kısalığı ile tabir olur.

Rüyada Dokuma Yaptığını görmek

Rüyada Dokuma Yaptığını görmek; iki şekilde tabir olur. Ömrün kısalığına veya orta halli bir geçinmeye tabir olur. Rüyayı gören kişi nasıl gördüğüne bağlıdır.

Rüyada Birinin Dokuma Yaptığını görmek

Rüyada Birinin Dokuma Yaptığını görmek; bol kısmet ve şansının açık olmasına, aile hayatında huzurlu ve mutlu olunmasına işarettir.

Rüyada Halı Dokuması Yaptığını görmek

Rüyada Halı Dokuması Yapmak; hapiste olan bir yakını varsa onun kurtulacağına bütün sıkıntılarının’da bitecek olmasına ve mutlu olunacak olmasına işarettir.

Rüyada Kilim Dokuması Yaptığını görmek

Rüyada Kilim Dokuması Yapmak; kaybettiğiniz yada kaybolan bir şeyinizin bulunması bununla beraber yaşanan sevinçtir. İşinizle alakalı yapacağınız değişikliktir.

Rüyada Kazak Dokuması Yaptığını görmek

Rüyada Kazak Dokuması Yaptığını görmek; başarılı olacağı bir iş yapması ve bununla beraber iş için yeni girişimlerde bulunması ve dikkatli olması gerekir.

Rüyada Elbise Dokuması Yaptığını görmek

Rüyada Elbise Dokuması Yaptığını görmek; rüya sahibinin kısa süreliğine seyahat yapmasıdır. Rüyada elbise dokumak, iyi huylu ve tatlı dille hanıma işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca