Rüyada “Dokuma Tarağı” Görmek

Dokuma Tarağı
Pelin yaş 17 SİVAS'dan rüya sordu? Rüyada dokuma tarağıyla dokuma tezgahında doma yaparken tarağın kırıldığını gördüm. Rüyada dokuma tarağı görmek nedir?

Rüyada Dokuma Tarağı Görmek

Rüyada Dokuma Tarağı Görmek; evlenmemiş kız için kocaya, evlenmemiş erkek için de sıkıntılara zahmetlere sabreden onurlu bir kadına işarettir. Rüyada demir dokuma tarağı görmek, başarılı ve iyi huylu tatlı dilli kadın ile tabir edilir. Rüyada tahta dokuma tarağı görmek, bekar için evlilik ve evli kimse için yuvasının saadetinin artmasına işaret eder. Rüyada dokuma tarağıyla dokuma yaptığını görmek, istediği her işte başarı sağlayan adama, zengin eşe ve iyi geçime delalet eder.

Rüyada Dokuma Tarağını Kırık Görmek

Rüyada Dokuma Tarağını Kırık Görmek; hayır ile tabir edilmez. Rüya sahibinin sorunlar yaşamasına ve hane içinde ağız dalaşına girmesine yorumlanır.

Rüyada Dokuma Tarağı Aldığını Görmek

Rüyada Dokuma Tarağı Aldığını Görmek; sıkıntı ve meşakkatler’den kurtulmaya işlerinin düzelmesine bol kazanç sağlamasına delalettir.

Rüyada Dokuma Tarağını Kaybettiğini Görmek

Rüyada Dokuma Tarağını Kaybettiğini Görmek; var olan sorunlarının  devam etmesine, Üzerlerine yenilerinin eklenmesine ve zor geçecek günlerin gelmesine yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca