Rüyada “Doktora Muayene olmak” Görmek

Doktora Muayene olmak
Tamer yaş 32 Adana'dan rüya sordu? Rüyamda doktor muayenehanesi gördüm genel muayene oluyordum. Rüyada doktor doktor muayene etmesi neye işarettir.

Rüyada Doktora Muayene olmak

Rüyada doktora muayene olmak; iki şeyin habercisidir. Hasta için şifa bulmaya, çaresiz derdi olan için derman bulacağı anlamına gelir. Rüyada doktora muayene olduğunu görmek, bazı tabircilere göre hastalığın uzaması ve sıkıntılı sürecin devam etmesi demektir. Rüyada doktora kontrol olmak sıhhat ve afiyetin devam etmesine işarettir. Rüyada sağlık kontrolü için muayene olmak, bekar için evlilik, nasihat ve yardımlaşmak demektir. Rüyada doktor muayene etmesi görmek, eğer bir teşhis konulmuşsa konulan teşhisin hayırlı olup olmadığına bakılarak, hayır veya şer olarak rüyanız manası anlam kazanır.

İslami tabirleri; rüyada doktor muayene olmak İslami yorumu, hayrın ve şifanın, selametin güvende olmanın alametidir. Rüyada doktor muayenesi görmek İslami açıdan tabiri hayır ve refah ile tabir edilir.

Diyanet yorumları; rüyada doktor muayene etmesi diyanet tabirleri, hasta için şifa, dertli için deva ve nasihat, öneri işitmek ile tabir edilir.

İmam-ı Nablusi tabiri; rüyada doktora gitmek muayene olmak, sıkıntının giderilmesi, yardım almak maddi borçtan kurtulmak demektir.

Rüyada doktor kontrolü görmek

Rüyada doktor kontrolü görmek; muayene olmak ve kontrolden geçmek, korkulardan emin olmak demektir, muayene sonucu duymak teşhisin hayırlı olup olmadığıyla değerlendirilir.

Rüyada doktora kontrol için gitmek

Rüyada doktora kontrol için gitmek; muayeneye gitmek yeni bir işe başlamak için hazırlık demektir. Doktor kontrolünden geçmek, yardım ve destek görmek manasına gelir.

Rüyada doktor muayenesi görmek

Rüyada doktor muayenesi görmek; erkek ve kadın için korkuları varsa geçmesine, hasta ziyaretine gitmeye, alacağı bir haberi olmasına delalet eder.

Rüyada doktor muayene etmesi görmek

Rüyada doktor muayene etmesi görmek; beklenmedik bir haber ve yolculuk demektir. Bu rüyayı gören hasta ise tedavisini aksatmaması gerektiği anlamına gelir.

Rüyada doktor muayenehanesi görmek

Rüyada doktor muayenehanesi görmek; yeni bir başlangıç ve kısmet demektir. iyi niyetli bir kimseden nasihat ve hayırlı sözler işitmeye delalet eder.

Rüyada doktor muayene teşhisi görmek

Rüyada doktor muayene teşhisi görmek; doktora gidip muayene olmak ve teşhis konulduğunu görmek, beklediğiniz bir işin sonucunun hayırlı olmasına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. RAHİME dedi ki:

    AYNI RÜYAYI İKİ GECE GÖRDÜM RÜYAMDA BACAKLARIM AĞRIYOR VE BAKTIMKİ MORARMALAR VAR AMA ÖYLE BÖYLE DEĞİL BALDIRLARIM MOSMOR VE DOKTORA GİDİYOM DOKTOR KANIMDA HASTALIK OLDUNU SÖYLÜYO VE GÖSTERİYO DAMARLARIMDA KIRMIZI KANIN ARALARINDA BEYAZ KIREMSİ RENKLERDE BİŞEYLER VAR HALKA HALKA VE DOKTOR NEDEN İHMAL ETTİMİ KANSER OLDUMU VE SADECE KANINDA DEĞİL HEM KANIMDA HEMDE GÖĞSÜSTE KANSER OLDUMU SÖYLEDİ BENDE DOKTORA AİLEME SÖYLEME DEDİM VE SAKLADIM ŞUNUDA BELİRTEYİM GERÇEKTEDE HASTAYIM AMA KANSER DEYİL KAN BAĞ DOKU HASTASIYIM BAZEN BEYAZ KANIM FELAN DÜŞÜYO

  2. Songul dedi ki:

    Ruyada doktorumun muayenesinden çikarken doktorum bana allah sifa versin dedi ne anlama gelir

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca