Rüyada “Doktor Önlüğü” Görmek

Doktor Önlüğü
Simay yaş 26 G.Antep'den rüya sordu? Ameliyat masasında yatıyordum ve doktor önlüğü giymiş kişiler beni tedavi ediyordu, Rüyada doktor önlüğü görmek nedir?

Rüyada Doktor Önlüğü Görmek

Rüyada Doktor Önlüğü Görmek; hayır ile yorumlanır. Rüyayı gören kişinin var olan bir hastalıktan kurtulur. Rüyada doktor önlüğü görmek İslami tabiri, bu rüyayı gören için huzur ve refaha kavuşur denilmiştir. Rüyada Doktor Önlüğü giymiş birini görmek, hasta için şifa, tedavi gören kimse için kurtuluş demektir. Rüyada yeşil doktor önlüğü görmek, sıkıntılardan halas olmaya, üzüntülerin gitmesine işaret eder. Rüyada beyaz doktor önlüğü görmek, tedavi gördüğü bir hastalıktan müzdarip ise şifa refah ve sevinçtir.

Rüyada Doktor Önlüğü Giymek

Rüyada Doktor Önlüğü Giymek; hayırlara vesile olan bir rüyadır. Rüya sahibinin hasta için şifa, bekar için hayırlı bir evlilik, evli için hayırlı bir müjdeli haber.

Rüyada Doktor Kıyafeti Görmek

Rüyada Doktor Kıyafeti Görmek; o kişiye bazı faydalı tavsiyelerde bulunursa, bunları yerine getirilecek anlamına gelir.

Rüyada Yeşil Doktor Önlüğü Görmek

Rüyada Yeşil Doktor Önlüğü Görmek; maddi ve manevi olarak rahatlayacağını ve kendisi dini konulara biraz daha yöneltmesine vesile olmasına ve hayır işleri yapacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Doktor Önlüğü Görmek

Rüyada Beyaz Doktor Önlüğü Görmek; vaaz ve nasihate tesirli olan vaiz’e, din ve Dünya işlerini düzelten hakim ve müftüye, öğretici kimselere işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. GULJAHAN dedi ki:

    RUYAMDA BIR ERKEK YABANCI DILDE KONUŞUYORDU ÜZERINDE DE BEYAZ ÖNLUK VARDI

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca