Rüyada “Doktor olmak” Görmek

Doktor olmak
Merve yaş 24 İSTANBUL'dan rüya yazıyorum. Rüyamda doktor olmuştum doktor gibi davranıyordum. Rüyada doktor olmak ve doktor olduğunu görmek manası nedir?

Rüyada Doktor Olmak

Rüyada Doktor Olmak; derin dini bilgi sahibi olan hocaya, ilim adamına, bilgili ve akıllı kimse ile bu rüya yorumlanır. Rüyada doktor olduğunu görmek, sevilen ve ihtiyaç duyulan kimseye delalet eder. Rüyada doktor olmuş birini görmek, o kimseyi iyi tanıyorsa ondan göreceği nasihat ve yardımlara delalet eder. Rüyada tanıdığı birinin doktor olduğunu görmek, istişare ve yardımlaşma ve hoş güzel muhabbetler ile yorumlanır. Rüyada doktormuş gibi davranmak doktormuş gibi bir hastaya yada başkasına müdahale yapmak veya yardım etmek, hayır ve hasenatının artmasına ilminin bilgisinin çoğalması ile tabir edilir.

Rüyada Birinin Doktor Olduğunu Görmek

Rüyada Birinin Doktor Olduğunu Görmek; aralarında düşmanlık olan şahısların rüyada doktor olduğunu görmek; düşmanlarını birebir görmeye işaret eder.

Rüyada Doktor Olduğunu Görmek

Rüyada Doktor Olduğunu Görmek; rüya görenin anası olarak yorumlanır. Bu kimse hasta ise şifa bulur denilmiştir.

Rüyada Çocuğunun Doktor Olduğunu Görmek

Rüyada Çocuğunun Doktor Olduğunu Görmek; hayalini kurduğu ve olmasını istediği bir şeyin olacağına ettiği duaların kabul olacağına delalet eder.

Rüyada Diş Doktoru Olmak

Rüyada Diş Doktoru Olmak; fakir kişinin fakirlik’den kurtulmasına zengin olan kişinin ise işlerinin bozulmasına ve huzursuz olacağı günleri olacağı ve sıkıntılarından kurtulamayacağına işaret eder.

Rüyada Çocuk Doktoru Olmak

Rüyada Çocuk Doktoru Olmak; rızkının artacağına ve bol kazanç sağlayacağı işler yapmasına yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin hayırlı olmasına ve güzel işler yapmasına işarettir.

Rüyada Kadın Doğum Doktoru Olmak

Rüyada Kadın Doğum Doktoru Olmak; aldığı doğru kararlar sayesinde güzel ve mutlu günler göreceğine huzur ve refaha kavuşacağına bol kazançlı işlerinin artacağına delalettir.

Rüyada Kalp Doktoru Olmak

Rüyada Kalp Doktoru Olmak; cesur, cesaretli, kalbinin temiz olmasına ve çevresinde saygınlık gören bir kişi olmasına faydalı işlerde bulunmasına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca