Rüyada “Doktor Muayenesi” Görmek

Doktor Muayenesi
Erol yaş 30 Van'dan rüya sordu? Rüyamda Kadın Doktora Muayene Oluyordum bana güzel teşhis vermişti, Rüyada kadın doktor muayene etmesi neye yorumlanır?

Rüyada Doktor Muayenesi görmek

Rüyada Doktor Muayenesi görmek; doğru söz söylemeye ve muayene olup temiz şeyler görülürse, hasta için şifa bulmaya yorumlanır. Rüyada doktor muayene ettiğini görmek, sağlam irade ve zindelik işaretidir. Rüyada kadın doktorun muayene etmesi erkek için evlilik kadın için ise doğum, yada başka sebeple hastaneye gitmek demektir. Rüyada erkek doktor muayene etmesi nasihat ve akıbet hakkında yapılan istişare ve sözlere delalet eder. Rüyada kulak, burun, boğaz doktoru muayene etmesi, selamet, huzur ve hayırlı geçime ve sağlıklı olmak için özen göstermesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Doktor muayene etmesi görmek

Rüyada Doktor Muayene etmesi görmek; doktorun kendisini muayene ettiğini görürse, onun dini kuvvet bulur. Bu rüyayı kafir görse Müslüman olur denilmiştir.

Rüyada Doktora Muayene Olan Birini Görmek

Rüyada Doktora Muayene Olan Birini Görmek; aile içinde yaşanan bir sıkıntı için aile bireylerinin bir araya gelip durum değerlendirmesi yapmasıdır.

Rüyada Erkek Doktora Muayenene Olmak

Rüyada Erkek Doktora Muayenene Olmak; rüya sahibinin olmasını istediği bir şeyin olmasına ve bunu için gösterdiği çabaların sonuç bulmasına işlerinin çoğalıp kazancının artmasına yorumlanır.

Rüyada Kadın Doktora Muayene Olmak

Rüyada Kadın Doktora Muayene Olmak; rüyayı gören kişinin kadın yada erkek olması fark etmez sıkıntılı günlerin onu beklediği ve iş ile ilgili sorunlarının artacağına kazancının azalacağına işarettir.

Rüyada Doktora Kulaktan Muayene Olmak

Rüyada Doktora Kulaktan Muayene Olmak; hayırlara vesile olur. Uzun zamandır beklenen haberin olumlu olması, beklemediği anda çat kapı gelecek olan misafire yorumlanır.

Rüyada Doktora Gözden Muayene Olmak

Rüyada Doktora Gözden Muayene Olmak; rüyayı gören kişinin dini inancı ile ilgilidir. Çevresinde kıskanılan ve imrenilerek bakılan bir kişi olmasına ve çok fazla göze gelmesine neden olur.

Rüyada Doktora Göğüsten Muayene Olmak

Rüyada Doktora Göğüsten Muayene Olmak; yardım sever ve kimsenin hakkını gözetmeksizin onu savunup koruyan içinde Allah korkusu olan ve herkes tarafından çok sevilen biri olması ile yorumlanır.

Rüyada Doktora Ağızdan Muayene Olmak

Rüyada Doktora Ağızdan Muayene Olmak; ağzından çıkan sözle etrafındaki bir çok kişiyi kırıp üzmesine ve telafi olmayan şeyler söyleyip yalnız kalmasına yorumlanır.

Rüyada Doktora Evde Muayene Olmak

Rüyada Doktora Evde Muayene Olmak; hayır ile yorumlanmaz. Kötü söz ve iftiraya maruz kalmasına, kadın ise namusuna laf gelmesine, erkek ise aile içi huzursuzluk ve sorun çıkaracak dedikodular olmasına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca