Rüyada “Doktor” Görmek

Doktor
Arzu İstanbul'dan rüya sordu? Rüyamda hasta olmuşum ve rüyada doktora gidiyordum. Rüyada doktor görmek ve rüyada doktora muayene olmak ne demektir?
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Doktor görmek

Rüyada Doktor görmek; bir alime delalet eder. Müftü ve alimi görmek doktora delalet ettiği gibi yorumlanabilir. Rüyada doktor görmek İslami tabircilere göre, Vaaz ve nasihate tesirli olan vaiz, din ve dünya işlerini düzelten hakim ve müftüye, öğretici kimselere işarettir.

Rüyada doktor olmak, hasta için şifa bulmak bedeni rahatsızlıklardan kurtulmak, Rüyada doktora gitmek beklediği bir şeyin kendi lehine sonuçlanması, Rüyada doktorla konuşmak içini rahatlatacak bir haber yada sürpriz demektir. Rüyada doktora gitmek dert, hastalık, üzüntü ve kederi varsa şifa bulmak, borçlu ise borçtan halas olmak ile tabir edilir.

İslami Tabirleri; doktor rüyası, İslami kaynaklara göre, nasihat ve söz tavsiye ve hoş görülü kimse ile tabir edilir. Rüyada kadın sağlık doktoru görmek, evli ise ve çocuğu olmamışsa yakın zamanda olacağına işaret eder.

Diyanet Yorumları; rüyada doktor diyanet tabirlerinde hanım, iyi ahlaklı eş ve güzel geçime delalet eder. Rüyada estetik doktoru görmek çevresinin güzelleşmesine, arkadaşlarının artmasına işaret eder.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada bir çok şekilde farklı doktor türleri görülebilir ama genel olarak aynı şekilde tabir edilir. Nasihat ve hoş görülü söze ve iyi konuşan, insanları telkin eden adama delalet eder.

Rüyada Doktora Muayene olmak

Rüyada doktora muayene olmak; hasta için hastalığının bir mühlet daha uzaması ve sıkıntılara sabır göstermesi tedavileri varsa aksatmaması gerektiğine işaret eder. Rüyada doktora muayene olmak tedavi görmek, sıkıntılardan kurtulmak, rahatlamak ile tabir edilir.

Rüyada Doktora Gitmek

Rüyada Doktora gitmek; nasihat ve tesirli olan bir söze işaret eder. Rüyada doktora gitmek İslami din ve dünya işlerini düzelmesi demektir. Rüyada doktora gittiğini görmek, hayır ve güzellik sıhhat ve afiyet ile tabir edilir.

Rüyada Doktor Önlüğü Görmek

Rüyada doktor önlüğü görmek; renk olarak algılandığından, şifa ve iyi bir amel olarak tabir edilir. Rüyada doktor önlüğü giymek bereket ve şans yardım etmek ile tabir edilir.

Rüyada Bayan Doktor Görmek

Rüyada Bayan doktor görmek; bekar erkek için evlilik ve eksiğinin giderilmesi olarak yorumlanabilir. Rüyada bayan doktorla konuşmak veya muayene olmak, sorunlarının çözülmesi ile tabir edilir.

Rüyada Ünlü Doktor Görmek

Rüyada ünlü doktor görmek; doktor rüyası ünlü veya ünsüz olarak tabiri aranmaz, genel olarak doktor görmek hayır ve bereket tesirli söz ve nasihat habercisidir.

Rüyada Doktorla konuşmak

Rüyada doktorla konuşmak; nasihat, din işleri ve bir sözün yada konuşmanın kendisinde etkili olması ve başarılı olmak ile rüyanız tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Doktor Kıyafeti görmek

Rüyada Doktor kıyafeti görmek; tüccar için işlerde başarı ve hedeflerine ulaşmak ile yorumlanır. Rüyada doktor kıyafeti giymek istediği bir işte başarı ve kazanç sağlamak ile yorumlanır.

Rüyada Doktor Olduğunu Görmek

Rüyada Doktor Olduğunu Görmek; Rüya sahibinin işlerinin düzeleceğine ve mevki sahibi olacağına çalışmalarının sonucunu en iyi şekilde alacağına işaret eder.

Rüyada Doktor’un İlaç Verdiğini Görmek

Rüyada Doktor’un İlaç Verdiğini Görmek; vücudu sağlığına kavuşur. Şüphe ve şüpheli şeyleri gönlünden çıkarır ve dini bilgisini daha çok arttırır.

Rüyada Doktor Sevgili Görmek

Rüyada Doktor Sevgili Görmek; hayırlı olacak bir iş beklenen haberin gelmesi ile mutlu olunmasına ve rüyayı gören kişinin iş hayatı ile ilgili birinden destek alarak çok iyi yerlere gelmesidir.

Rüyada Doktorun Öldüğünü Görmek

Rüyada Doktorun Öldüğünü Görmek; düşmanlarını birebir görmeye işaret eder. Zor günler geçireceğine ve yakın çevresinden birinin öleceğine delalet eder.

Rüyada Doktor Kan Aldığını Görmek

Rüyada Doktor Kan Aldığını Görmek; memuriyet hayatına işarettir. Kişiye verilen bir emanet yada verilecek olan bir belge yada evliliğe işarettir.

Rüyada Doktora Gittiğini Görmek

Rüyada Doktora Gittiğini Görmek; sıkıntılarının ve üzüntülerinin biteceğine gelecek güzel günlerin habercisidir. Sağlığının yerinde olmasına ve hayırlı işlerin olmasına vesiledir.

Rüyada Doktora Aşık Olduğunu Görmek

Rüyada Doktora Aşık Olduğunu Görmek; sahip olduklarının kıymetini bilmesi gerektiğine ve beraber olduğu kişi ile mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Doktor Öptüğünü Görmek

Rüyada Doktor Öptüğünü Görmek; yapılan hataların tekrarlanmasına ama rüya sahibinin cesur ve cesaretli olmasına işlerinde sorun çıkmasına ve zor günler geçirmesine işarettir.

Rüyada Kadın Doktor Görmek

Rüyada Kadın Doktor Görmek; Rüyayı gören kişinin iş ile alakalı sıkıntılarının biteceğine ve hayırlı iş kapılarının açılmasına ve onun için çok önemli olan bir kişiden gelecek haber ile sevinmesine işarettir.

Rüyada Erkek Doktor Görmek

Rüyada Erkek Doktor Görmek; büyük atılımlar yapmasına yapıp başarılı olmasına ve gurur duyacağı sözler duymasına ve gelecek olan güzel bir haber ile yorumlanır.

Rüyada Doktor Birini Görmek

Rüyada Doktor Birini Görmek; sağlık sorunlarının olmasına ve bunun için yakınından birinden destek alarak zor günlerini atlatmasına yorumlanır.

Rüyada Doktor Talip Görmek

Rüyada Doktor Talip Görmek; yapılan hatalar sonucu rüya sahibinin hatalarından ders almasına ve hayırlı kısmetlerinin olacağına ve evlenmesine işarettir.

Rüyada Doktor ile Evlendiğini Görmek

Rüyada Doktor ile Evlendiğini Görmek; hayatında yaşanacak büyük değişimlere ve yapılacak işlerle ilgili bir üst mevkiye çıkmasına ve bol kazançlı işlerinin olmasına delalettir.

Rüyada Doktor Terliği Görmek

Rüyada Doktor Terliği Görmek; yapılan yada yapılacak olan bir işle ilgili alınacak kararın sonrasında yapılan hata ile gelecek olan cezaya ve zor geçecek günlere işarettir.

Rüyada Doktor Raporu Görmek

Rüyada Doktor Raporu Görmek; küçük bir sağlık sorunu ile karşılaşmasına ve bunun için biraz uğraşıp sağlığına kavuşmasına delalettir.

Rüyada Doktor Reçetesi Görmek

Rüyada Doktor Reçetesi Görmek; sağlığı ile ilgili sorunlar yaşamasına birazda olsa üzülmesine ve kötü günler geçirmesine yada sıkıntılı geçirdiği günlerinin son bulup huzurlu olmasına yorumlanır.

Rüyada Doktorla Konuştuğunu Görmek

Rüyada Doktorla Konuştuğunu Görmek; yaşadığı sıkıntıları ve üzüntülerini birine anlatarak rahatlamasına ve huzura kavuşmasına işarettir.

Rüyada Doktorun Öldüğünü Görmek

Rüyada Doktorun Öldüğünü Görmek; rüya hayır ile yorumlanmaz. Rüya sahibinin çok yakınından birinin ölmesine ve mal kaybına işaret eder.

Rüyada Doktorun Dikiş Attığını Görmek

Rüyada Doktorun Dikiş Attığını Görmek; maddi ve manevi açıdan yardım ve destek vermesine hayırla vesile olmasına işarettir. Rüya sahibinin hayır işleri işlemesine ve muhtaç olan kimselere yardım edip yüzlerinin gülmesine vesile olacak işler yapmasına delalettir.

Rüyada Doktor Eldiveni Görmek

Rüyada Doktor Eldiveni Görmek; işlerinde gösterdiği başarı ve yeni yapılacak olan işlerinde’de başarılı olacağına ve özenli bir şekilde çalışmasına yorumlanır.

Rüyada Doktor Dövdüğünü Görmek

Rüyada Doktor Dövdüğünü Görmek; kendinin üstün olduğunu sandığını bir anda işlerinin bozulup kazancının azalmasına ve hane içinde çıkacak huzursuzluklara işarettir.

Rüyada Doktor Görmenin Psikolojik Anlam ve Önemi

Genelde bu rüya sağlık sorunlarıyla uğraşan ve bu durumlara münkariz kimselerin gördüğü sanılsa da doğru değildir. Rüyada doktor görmek psikolojik olarak, manevi ve maddi yönden rahatlamak, manevi tedavi altına girmek, ruh ve beden kalp temizliğinin manevi yollar ile yapılmasının bir alameti diyebiliriz. Bazı kimseler uyku esnasında normal hayatlarında neler yaşıyorsa benzeri şeyleri rüyalarında görmeleri mümkün olabilir, rüyada doktor görmek, rüyada doktora gitmek ve doktorla konuşmak gibi rüyalar bazen gün içerisinde etkisi altında kaldığınız bazı olayların uyku halinde size yansıması olarak kabul edilebilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca