Rüyada “Dokora gitmek” Görmek

Dokora gitmek
Sedef yaş 22 İZMİR'den rüya yazıyorum, Rüyamda doktora gittiğimi gördüm muayene oluyordum. Rüyada Doktora gitmek doktorla konuşmak neye yorumlanır?

Rüyada Doktora gitmek

Rüyada doktora gitmek, hasta için derdinin son bulması bedeni rahatsızlıklardan kurtulmak ve şifa bulmak demektir. Rüyada doktora gittiğini görmek, nasihat ve söz işitmek, kısa bir zamanda sözlü görüşme veya istişare yapacağı toplantı anlamına gelir. Rüyada doktora gidip hamile olduğunu öğrenmek, müjde, sevinç ve hayırlı bir evlat habercisidir. Rüyada evine doktor geldiğini görmek, hane içinde hastalık, sıkıntı ve hüzün yaşanmasına ve can sıkıntısına üzücü bir haber almaya işaret eder.

İslami tabirleri; rüyada doktora gitmek İslami olarak iki şekilde anlam kazanır, hasta için şifa, borçlu için borçtan kurtulmak demektir.

Diyanet yorumları; rüyada doktora gitmek diyanet tabirinde, dertli için kurtuluş fırsatı, söz işitmek ve nasihat demektir.

İmam-ı nablusi tabiri; rüyada doktora gitmek giden birini görmek, maddi ve manevi sıkıntılara çözüm, yardım, faydalı amel ve salih bir adamdan alacağı nasihat demektir.

Rüyada doktora gittiğini görmek

Rüyada doktora gittiğini görmek; üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmak, derdine derman bulmak, şansının ve bahtının açılması demektir.

Rüyada doktora gidip muayene olmak

Rüyada doktora gidip muayene olmak; elem, tasa ve kederden kurtulmak, şansın dönmesi şifa bulmak ve eline geçecek fırsat ile yorumlanır.

Rüyada doktora gidip ilaç almak

Rüyada doktora gidip ilaç almak; ilaç almak ve kullanmak şifadır, çaredir, derdine deva bulmak, hacetinin giderilmesi demektir.

Rüyada Ambulansla doktora gitmek

Rüyada Ambulansla doktora gitmek; telaşlanmak, endişelenmek ve biran sağduyulu olmayacağı bir zaman yaşamak, sıkıntı ve geçici moral bozukluğu demektir.

Rüyada doktora gidip konuşmak

Rüyada doktora gidip konuşmak; din adamı, sohbet ve nasihat büyükler ile bir araya gelmek, yardım görmek be ihtiyaçlarının karşılanması demektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. berivan coşar dedi ki:

    rüyamda 2 hafta sonra olacağım amaliyata girdiğiğmi goruyorum tum sevdıklerım kapıda beklıyo ben onları goruyorum ama onlar beni görmüyor bağiıyorum sesımı duymuyolar doktorum onlara öldüğümü söylüyor ağlamaya baslıyolar

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca