Rüyada “Doğum sancısı” Görmek

Doğum sancısı
Enise yaş 25 Samsun / Bafra'dan yazıyorum. Rüya gördüm manasını öğrenmek istiyorum. Rüyada doğum sancısı çekmek ve doğum ağrısı görmek ne manaya gelir?

Rüyada Doğum Sancısı görmek

Rüyada Doğum sancısı görmek, rüya sahibinin sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulmasına ve huzura kavuşmasına yorumlanır. Rüyada Doğum sancısı tutmak, rüya sahibi hasta ise şifa bulur ve hastalık illetinden kurtulur denilmiştir. Rüyada Doğum sancısı çekmek, bu rüya kadın için müjde ve sevinçtir, rüyada bir erkek eşinin doğum sancısı çektiğini görmek, aslı gibi tabir edilip, yorumlanır. Rüyada Doğum Ağrısı çekmek, rüya sahibi evli ve çocuğu yoksa çocuk müjdesi alır denilmiştir.

Rüyada doğum anını yaşamak, sevinç ve neşeli bir olay yaşamaya delalet eder. Rüyada doğum sancısı çekmeden doğum yapmak, kolayca mal, mülk veya para elde etmek ile tabir edilir. Rüyada sancılı doğum görmek, gören kimse için iki şekilde tabir edilir, sıkıntıdan kurtulmak ve beklediği bir işin istediği gibi sonuçlanması. Rüyada doğum ağrısı çektiğini görmek bu rüyayı gören kimse bekar ise evlenir evli ise çocuğu yoksa evlat müjdesine rüyanız tabir edilir.

Rüyada Doğum Sancısı Çekmek

Rüyada doğum sancısı çekmek; kötü geçecek günlerin ardından gelecek güzel günler ile tabir edilir. Rüya sahibinin taşınmasına veya bir şey almasına yorumlanır.

Rüyada Doğum Sancısı Tutmak

Rüyada Doğum sancısı tutmak; çektiği sıkıntı ve kederlerin artık sonuna geldiğini hayatının geri kalan kısmını rahat ve bolluk içinde yaşayacağına delalettir.

Rüyada Doğum Sancısı Çektiğini Görmek

Rüyada Doğum Sancısı Çektiğini Görmek; sıkıntılı günlerin son bulacağı ve rahat edeceği bir döneme gireceğini ve huzurlu mutlu  bir aile iş hayatı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin taşınmasına yorumlanır.

Rüyada Birinin Doğum Sancısı Çektiğini Görmek

Rüyada Birinin Doğum Sancısı Çektiğini Görmek; dedikodu, arkasından konuşanların olmasına, fitne ve fesat düşünen kişilerin çok olmasına ve dikkat etmesi gereken bir döneme girdiği ve işlerinin çoğalacağına delalettir.

Rüyada Kızının Doğum Sancısı Çektiğini Görmek

Rüyada Kızının Doğum Sancısı Çektiğini Görmek; rüya sahibinin evlatlarına olan düşkünlüğünü, ama zorlu bir dönemde olduğu ve hamile olan kızı için rahat bir doğum olmasına, bekar ise hayırlı kısmetlerinin olup evlatlarının olmasına yorumlanır.

Rüyada Gelininin Doğum Sancısı Çektiğini Görmek

Rüyada Gelininin Doğum Sancısı Çektiğini Görmek; hayır ile yorumlanır. Rüya sahibinin evladı hayırlı ve kısmetli bir evlilik yapacağına ve aile içinde huzurunun olmasına, hayırlı evlatlarının olmasına, evli çocuğu var ise çocuklarının olmasına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyada doğum sancısı görmek nedir yorumlarmısınız. Rüyada doğum sancısı çekmek ne anlama gelir? ( Merve / İzmir ) dedi ki:

  Rüyamda doğum sancısı çekmek ve sancı geldikçe ağlamak bağırmak gibi haller gördüm ne anlama gelir. Şu anki durumumuz, Eşimle ayrılık aşamasındayız. Barışma çabalarımızda daha büyük kavgalara sebep veriyor.Dün rüyamda hamileyim doğum sancısı çekiyorum hastaneye gidiyoruz hiç kontrole gitmemişim bu sebeple kız mı erkek mi bilmiyorum sadece bir ara rüyamda Allah’ım ne olur sağlıklı olsun diye dua okuyorum. doğacak çocuğa hiç bir şey alınmamış eşime telefon ediyoruz oda hazırlayın kıyafet alın diye kayın validemin kullanmadığı bir divanı yatak eski havlularını battaniye olarak getiriyorlar. Onları görünce sinirleniyorum ve sancım daha çok artıyor. Doğum yaptığımı görmedim sonrasında uyandım. Ne anlama geliyor açıklarsanız çok sevinirim.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merve hanım rüyanız hayırlı olsun ve hayırlara vesile olsun. İzmir’den rüyalarımızı okuyan ve takip eden her kese selam olsun. Rüyada doğum sancısı çekmek ayrılık kararı alan eşler arasında muhabbetin tekrardan artmasına yorumlanır. Rüyada sağlık ve başka sebepler için dua etmek ve doğum anı görmek ansızın gelişecek güzel olaylara delalet eder.

 2. ayşe dedi ki:

  Merhaba ruyamda dayımın eşi doğum sancısı çekiyordu.benim çocuğum olmuyor gerçek hayatta

 3. Anonim dedi ki:

  Merhaba arzu ben gerçek hayatta çoçuğum yok rüyamda dogum sancısı cekiyordum birde karnım siyahlamışdı şimdiden teşekkürler

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca