Rüyada “Doğum günü kutlaması” Görmek

Doğum günü kutlaması
Rüyada Doğum Günü kutlaması görmek, gam ve kederden kurtulmak demektir. Eşinin veya çocuğunun doğum gününü kutlamak, aile içi huzur ve muhabbettir.

Rüyada Doğum Günü kutlaması görmek

Rüyada Doğum Günü kutlaması görmek, gam ve keder varsa bunlar gidip yerine ferah, neşe gelir. Rüyada Doğum Günü kutlamak, neşe ve sevinç ile yorumlanır. Rüyada Eşinin Doğum gününü kutlamak, aile içi huzur ve muhabbet anlamına gelir. Rüyada Çocuğunun Doğum gününü kutlamak, hayırlı bir tahsil hayatı olmasına delalet eder. Rüyada birinin doğum gününü kutlamak, büyük sorunların çözülmesine delalet eder. Rüyada Doğum Günü kutlaması görmek, bazı tabircilere göre sevinç bazılarına göre üzüntüdür.

Rüyada doğum günü kutladığını görmek, eğer yalnız ise; bir hanım alarak yalnızlıktan kurtulur. Eğer evli ise; çocuğu olur. Rüyada Doğum günü yapmak, Asi için tövbe etmeye delalet eder. Dalalette ise hidayete kavuşur. Rüyada Doğum günü kutlamaya gitmek, yolculuğa, hediye almaya, özlem ve hasret çekmeye, akraba ziyaretine delalet eder. Rüyada Doğum günü kutlaması görmek, çevresinde gıpta edilmeye ve imrenilen bir kimse gibi tanınıp bilinmeye delalet eder.

Rüyada Sürpriz Doğum günü kutlamak

Rüyada Sürpriz doğum Günü kutlamak; sevindirici ve güzel haberlere işaret eder. Rüya sahibinin mutlu olacağına ve sıkıntılarının, üzüntülerinin bitecek olmasıdır.

Rüyada Birinin Doğum Gününü kutlamak

Rüyada Birinin Doğum Gününü kutlamak; sıkıntılardan ve üzüntülerinden kurtulup, aile içi çevresinde herkes tarafından sevilen biri olma ile tabir olur.

Rüyada Tek Başına Doğum günü kutlamak

Rüyada Tek Başına Doğum günü kutlamak; sorunlarını ve sıkıntılarını paylaşmak için birine ihtiyacı olması ve dertleşmek istemesine işarettir.

Rüyada Kalabalıkla Doğum gününü kutlamak

Rüyada Kalabalıkla Doğum gününü kutlamak; uzak olan ve uzun süredir görmediği bir tanıdığı yada akrabasını görecek olmaya ve mutlu olmaya delalettir. Rüyada Doğum günü kutlamak, maksadına ulaşmak için insanın kalbinde sakladığı özel sır ve duyguların açığa çıkmasına işarettir.

Rüyada Arkadaşının Doğum gününü kutlamak

Rüyada Arkadaşının Doğum gününü kutlamak; mutlu olmaya, çevresi tarafından sevilen vede sayılan biri olmaya üzüntülerini unutmaya sevinmeye tabir olur.

Rüyada Sevgilisinin Doğum gününü kutlamak

Rüyada Sevgilisinin Doğum gününü kutlamak; unutmamış olmak ve eskiye olan bir özlem, hasrettir. Rüya sahibini sevindirecek olayların yaşanacak olmasıdır. Rüyada Doğum Günü kutlaması görmek, Eğer evli ise; çocuğu olur. Asi ise tövbe eder denilmiştir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda doğum günü kutlaması yaptığımı gördüm. Rüyada doğum günü kutlaması görmek ne anlama gelir? ( Esen ) dedi ki:

  Rüyamda büyük bir evde ( rüyaya göre kendi evimde) oldukça kalabalık ve müzikli bir ortamda doğum günü kutlaması yapıyordum. Tanıdığım tanımadığım birçok misafir vardı. 7 yıl önce vefat etmiş babam da oldukça iyi bir yaşta gayet şık ve dinç olarak kutlamada idi. (Hatta takım elbiseli idi) Annem ve birçok misafirin de olduğu bir ortamda bir ses duydum. O sesten babamın anneme tokat attığını düşündüm. Onların olduğu yöne doğru bakarken anneme hakaret ettiğini misafirler arasında onu küçük düşürdüğünü gördüm. Cümle veya kelime hatırlamıyorum. Ancak ona doğru yürüyüp partiden ayrılan diğer misafirlerle birlikte size iyi geceler dedim. Yani kibarca evden ayrılması için yol gösterdim. Yüzü asıldı sanırım birşeyler de söyledi ancak şimdi net hatırlamıyorum. O ayrıldıktan sonra ben partiye devam ettim. Parti biteceğine uzamaya başlayınca ben burası apartmanadır bu kadar yeter diyerek partiden ayrıldım. Sonra abime babamı nasıl gönderdiğini ve üzüldüğümü anlattım. O da bana telefonla arar arayı düzeltirsin dedi ve uyandım.

  BU RÜYADAN ÖNCE DE KIZIMIN VE YEĞENIMIN KARLI BİR HAVADA BEYAZ BİR ARABANIN ALTINDA KALDIKLARINI, ANCAK TEKERLEK TARAFINDAN EZİLMEYİM , FREN YAPIP DURAN ARACIN ALTINDAN HİÇBİRŞEY YOKMUŞ GİBİ ÇIKTIKLARINI GÖRDÜM.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Esen, Rüyada doğım günü kutlaması görmek, kalabalık ve sewdiğiniz kişilerin bir arada olduğu bir toplulukta olmaya, sıkıntılarınızın son bulmasına bazı önemsiz konular için canınızın sıkılacak olması ile üzülmeye, bunlardan kurtulup refaha ermeye yorumlanır.

   1. Anonim dedi ki:

    eski eşimle dogum günümü kutladım yorumunu isfiyorum

 2. Merve dedi ki:

  Doğm gönömö kotlamak

 3. Esra dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim,eski sevgilimin eski sevgilisi ve 3ümüzünde şuan konusmadigi önceden yakın olduğumuz arkadaşımız var. Rüyamda eski sevgilimin doğum gününü kutluyoruz ama bu yıl değil kücüğüz daha 1 yıl önceki 2 yıl önceki doğum günü bunun anlamı nedir

 4. Reyhan dedi ki:

  Ruyamda annemlerin evinde kiz kardesimin dogum gununu kutluyoduk evin hemen yanında makamların evinde de aynı kutlama yapılıyordu kiz kardeşim için ama kiz kardeşim ikisindede yoktu birde bir sürü et yemeği yapılıyordu ölen birinin arkasından onun için hazırlanan yemek acaba ne anlama geliyor

 5. sultan dedi ki:

  rüyamda babam ve amcam 8 yıl önce vefat eden baba anemi satırla doğradığını gördüm ben korkuda çok ağlıyordum ve baba aneme çok üzülü yordum ondan sonra babam onu doğradığını gördüm ve ondan sonra etini tabaklara konup önümüze bıraktı buet yiyin dedi ben bu rüyayı 5 yıl önce gördüm ve bir türlü etkisinden kurtula miyorum rica etsem bu gördüyüm rüya neye işarett yorum yazarsanıs sevinirim

 6. Nur dedi ki:

  Rüyamda ailemin ve benim uzun zamandır konuşmadığı arkadaşlar ının doğum günün e gittiğimizi ve pastayı da benim tuttuğumu ve doğum günü sahibine sarılıp ağladığımı gördüm acaba tabir i nedir

 7. Misafir dedi ki:

  Ruyamda isyerindeki mudurumden dogumgunu mesaji aldim (sms olarak) mesaji okurken neden bu kadar gec gonderdi bu adam diye dusunuyodum. Mudurumden nefret ediyorum bu arada. Ruyamin yorumu nedir?

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca