Rüyada “Dizmek” Görmek

Dizmek
Semra yaş 34 İÇEL'den rüya sordu? Rüyada dizmek ile alakalı yerde taş diziyordum, sonra tesbih dizdim. Rüyada dizmek ile alakalı tabirleri yorumlarsanız sevinirim.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada dizmek görmek

Rüyada dizmek görmek; ilme veya sırasıyla mal biriktirmeye, samimiyete, yakınlığa, Rüyada bir şey dizdiğini görmek; ülfet ve muhabbete ve de Allah Teala Hazretlerinden korkmaya delalet eder. Rüyada dizmek ile alakalı bir çok tabir olabilir, bunlardan en çok görülen rüyaların anlam ve manalarını, İslami olarak sıraladık. Rüyada oyuncak dizmek evlat sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada minder dizmek rahatına düşkün bir kadın ile tabir edilir. Rüyada bardak dizmek; çalışkan bir kadına veya hamarat bir erkeğe delalet eder. Rüyada okey taşı dizmek, boş işler ile uğraşan ve zaman kaybına uğrayan kimseye delalet eder.

Rüyada boncuk dizmek

Rüyada boncuk dizmek; rüyayı gören kişi çok istediği bir şeyin olmasına ve yapılan işlerden güzel haberler almaya delalettir.

Rüyada inci dizmek

Rüyada inci dizmek; hayırlı haberler alacağına ve sevinç göz yaşları dökeceğine inci taneleri gibi evlatlarının olacağına yorumlanır.

Rüyada tesbih dizmek

Rüyada tesbih dizmek; bekar ise evlenmesine evli ise çocuğunun olmasına yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin kolay olmasına ve refaha ulaşmasına delalettir.

Rüyada tütün dizmek

Rüyada tütün dizmek; iyi giden işlerinin bozulmasına ve hayatının kötüye gitmesine karışmasına işarettir. Kazancının azalmasına ve huzursuzluğa yorumlanır.

Rüyada yeşil tütün dizmek

Rüyada yeşil tütün dizmek; huzurun bozulmasına sıkıntıdan kurtulamamaya ve dara düşmeye çevresindeki saygınlığını kaybetmeye işarettir.

Rüyada altın dizmek

Rüyada altın dizmek; refaha kavuşmaya, işlerinin artacağına ve bolluğa kavuşacağına huzurun artıp kazancının bereketinin artmasına delalettir.

Rüyada ayakkabı dizmek

Rüyada ayakkabı dizmek; sıkıntılardan kurtulup rahat bir nefes almasına ve yeni girişimlerde bulunup kazancının çoğalmasına ve huzurunun artmasına yorumlanır.

Rüyada tuğla dizmek

Rüyada tuğla dizmek; hayır ile yorumlanmaz. Büyük acılara sıkıntılara, can ve mal kaybının yaşanmasına ve çok göz yaşı dökülmesine delalettir.

Rüyada yumurta dizmek

Rüyada yumurta dizmek; çalışan kişinin mevki atlamasına ve hayırlı bir izdivaç yapacağına huzurun ve mutlu olacağına işarettir.

Rüyada siyah boncuk dizmek

Rüyada siyah boncuk dizmek; sağlığının bozulmasının yada yakınındaki birinin sağlık sorunu yaşamasına ve vefatına delalettir.

Rüyada sarma dizmek

Rüyada sarma dizmek; hayırlara vesile olmasına ve kişinin bereketli kazancına ve yardımsever olmasına işarettir. Evinde ve işinde huzurunun olmasına yorumlanır.

Rüyada kiremit dizmek

Rüyada kiremit dizmek; düşmanın çok olmasına rağmen hayırlı işler yapmasına ve bol kazanç sağlamasına aile içinde huzura ve refaha ulaşmasına işarettir.

Rüyada kitap dizmek

Rüyada kitap dizmek; verdiği kararların arkasında duran ve ileri görüşlü kimselerdir. Çevresindeki kişilerde onun gibi yol gösterici kişilerdir.

Rüyada mavi boncuk dizmek

Rüyada mavi boncuk dizmek; kısmet, şans ve berekettir. Rüya sahibinin hayırlı bir eş ile evlenip hayırlı yuvalar kurmasına işarettir.

Rüyada kolye dizmek

Rüyada kolye dizmek; rüya sahibinin etrafında saygı görmesine ve sevilmesine hamile ise doğum yapmasına ve hayırlı bir kızı olacağına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca