Rüyada “Dizi Kolye” Görmek

Dizi Kolye
Büşra yaş 22 İSTANBUL'dan rüya sordu? Rüyamda kolyeye altın boncuklar diziyordum. Rüyada dizi kolye altın boncuk görmek nedir? öğrenmek istiyorum.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada dizi kolye görmek

Rüyada dizi kolye görmek; içi dolu veya boş altın boncukların dizilmesiyle oluşan kolye anlaşmayla, emanetle, vasiyetle tabir edilir. Rüyada dizi kolye görmek, sır saklamaya ve bir emaneti teslim almaya yorumlanır.

Rüyada Dizi Kolye yapmak

Rüyada Dizi Kolye yapmak başarı ve sevin demektir. Tüccar bir kimse rüyada kolye yaptığını görürse o sene işlerin artmasına ve bolluk genişliğe işaret eder. Bekar bir kimse görürse evlenir, Evli bir kimse rüyada kolye yaptığını görse; aile içi huzur ve muhabbetin artmasına tabir edilir.

Rüyada İnci Dizilmiş kolye görmek

Rüyada inci dizilmiş kolyeler görmek; isteğine ve amacına ulaşmak demektir. Rüyada inci dizilmiş kolye görmek, bekar için evlilik, evli kimse için sevineceği bir hediye almaya işaret eder.

Rüyada Boncuk Dizilmiş Kolye görmek

Rüyada Boncuk dizilmiş kolye görmek; istediği bir işte başarı sağlamak ve çalışmak yorulmak ile tabir edilir. Rüyada kolyeye boncuk dizmek, hayırlı bir kadına, sevilen bir adama işaret eder.

Rüyada Altın Dizilmiş kolye görmek

Rüyada altın dizilmiş kolye görmek; kadın için hayırlı ve bereketli bir rüyadır. Erkek için sıkıntı ve endişe, işlerde durgunluk habercisidir. Rüyada boncuk altın kolye görmek, kadın için sevinç ve başarı demektir.

Rüyada dizi kolye almak

Rüyada dizi kolye almak; kolye güzel olursa ahde vefaya, emanete sahip olmaya, vasiyeti yerine getirmeye yorumlanır. Rüyada dizi kolye görmek altın dizilmiş kolye, emanet, ganimet ve sevinç demektir.

Rüyada dizi kolye dizmek

Rüyada dizi kolye dizmek; kolye çirkin ve rastgele dizilmişse sözünde durmamaya, emanete ihanet ve kalleşlikle, vasiyeti ifa etmemeye işarettir. Rüyada boncuk dizilmiş kolye görmek bekar için evlilik demektir.

Rüyada dizi kolye takmak

Rüyada dizi kolye takmak; dizi dizi kolye olduğunu gören kimse, kolyenin yapısı, sayıları, az veya çokluğu, zayıf veya kuvvetliliğe önem verilir.

Rüyada dizi kolye satmak

Rüyada dizi kolye satmak; Böyle bir kolyesi olduğunu ve sattığını gören kadın eğer bekar ise, evlenir. Kolye satmak veya satan birini görmek, bekar için evilik, nişan veya düğün habercisidir.

Rüyada dizi kolye çalmak

Rüyada dizi kolye çalmak; kadın için kocası ile tabir olur. İşlerinin kötüye gitmesine ve dara düşmesine ve huzursuzluğuna neden olur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. habibe dedi ki:

    rüyamda annemin aniden düşüp öldügünü sonra tekrar dirilip kızkardeşimi evlendirdigini, benim kız kardeşime hediye etmek için renkli boncuklardan takılar aldıgımı gördüm yorumlar mısınız lütfen

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca