Rüyada “Diz” Görmek

Diz
Ali yaş 49 HATAY'dan rüya sordu? Rüyamda diz çöktüğümü gördüm. Rüyada diz görmek, diz çökmek ve diz üstü oturmak nedir? İslami anlamını merak ediyorum.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Diz görmek

Rüyada Diz Görmek; kişinin maişeti, talebi ve gayreti olarak yorumlanır. Dizlerde görülen iyi veya kötü hal bu durum ile tevil olunur. Rüyada diz görmek, iki şekilde tabir olunur, rızık ve mal, mülk için çaba ve gayretle çok çalışmaya ve talebinin olduğuna gerçekleşmesi için azmet meye rüyanız yorumlanır.

İslam Uleması rüyada diz görmeyi yorumluyor

Rüyada diz görmek maişet bolluğu için çok çalışmaya, dileklerinin yerine gelmesine,talep isteklerinin zorluk çekmeden yerine gelmesine ama biraz gayret olarak yorumlanır. Rüyada Diz görmek dileğinin gerçekleşmesine ve mücadele etmeye delalet eder.

Rüyada Birinin diz çökmesi

Rüyada birinin diz çöktüğünü görmek; maksat ve gayeye erişmekte, yardım görmeyeceğine ve kendi gayreti ile sabırlı olması gerektiğine rüyanız yorumlanır. Rüyada diz çökmüş birini görmek; dost ve yakın çevrenin yarımının bir dönem olmayacağına rüyanız tabir edilir.

Rüyada Diz Çökmek

Rüyada Diz çökmek; sermayesinin artmasına, dizlerini küçülmüş görmek, gerek nakit ve gerekirse mal sermayesinin azalmasına işarettir. Rüyada dizlerinin üstüne çöktüğünü görmek, pes etmek ve yorulmak ile rüyanız yorumlanır.

Rüyada Diz Ağrısı

Rüyada Diz Ağrısı; gelirinde ve amacını teminde zorluk, sıkıntı, zahmet ve eziyete, dizlerini yaralı ve çıbanlı görmek, gayret ve çalışmada dikkatsizlik ve tembelliğe, dizlerini zayıf ve kuvvetsiz görmek, gelirinde darlığa, işarettir.

Rüyada Diz Çekmek

Rüyada Diz çekmek; rüyasının kötü günler geçirdiğine ve hayatı ile ilgili aldığı kararları sorgulamaya başlamasıdır. Rüyada dizlerini göğsüne doğru çektiğini görmek, sıkıntı ve hastalık ile tabir olunur.

Rüyada Diz Üstü Oturmak

Rüyada Diz Üstü Oturmak; zayıf ve korkak olmasına işlerinin kötüye gidip hem işinde hemde aile hayatında huzursuz olmasına işarettir. Rüyada diz üstü oturmak bereket ve kazanç ve iyi gelir habercisi olduğu da söylenmektedir.

Rüyada Diz Çökmüş Görmek

Rüyada Diz Çökmüş Görmek; ticari anlamda kolay elde edeceği mala ve kazanca işarettir. Huzura ve refaha kavuşmasıdır. Rüyada diz çökmüş görmek her ne şekilde olursa olsun rüyada diz çökmek, beklemek ve bekletilmek anlamına gelmektedir.

Rüyada Diz Üstünde Yürümek

Rüyada Diz Üstünde Yürümek; huzurunun ve kazancının bol olmasına ve aile hayatında mutlu olmasına delalettir. Rüyada diz üstü yürümek elem ve sıkıntı ve bir mühlet hastalık yaşamak demektir.

Rüyada Diz Çöküp Dua Etmek

Rüyada Diz Çöküp Dua Etmek; rüya sahibinin yeni bir iş için ve bekar olanın ise dua etmesi hayır ile yorumlanır. Rüyada diz çöküp dua etmek arzu ve maksada kavuşmak ile rüyanız yorumlanır.

Rüyada Diz Çöküp Ağlamak

Rüyada Diz Çöküp Ağlamak; rüya sahibinin çok uzun süre mücadele edip çalıştığı işinin olmasına yüksek mevkilere gelip saygınlık görmemesidir. Rüyada diz çöküp ağlamak sabırlı olması gerektiğine ve çaba göstermeye yorumlanır.

Rüyada Diz Altı Çorap Görmek

Rüyada Diz Altı Çorap Görmek; zengin olmaya ve bol kazanca refaha ve huzura kavuşmaya delalettir. Rüyada diz altı çorap görmek gerek nakit gerek sermayesinin azalmasına delalet eder.

Rüyada Diz Kanaması

Rüyada Diz Kanaması; uğursuzluğa ve düşmanlarından zarar geleceğine ve işlerinde kazanç kaybına neden olmasıdır. Rüyada diz kanaması hastalık ve üzüntülü haber duymak ve ziyarete gitmek ile tabir edilir.

Rüyada Diz Kapağında Yara Görmek

Rüyada Diz Kapağında Yara Görmek;  işine devamını gelir tedarik için alet ve vasıta olduğundan görülen rüyayı o surede tabir icabet eder. Rüyada dizlerde yara görmek, hasta için hastalığının devam etmesi demektir.

Rüyada Diz Şişmesi görmek

Rüyada Diz Şişmesi; hayır ile yorumlanmaz. Maişetinin ve isteğinin elde edilmesinde güçlüğe, zorluğa işarettir. Rüyada dizleri şişmiş görmek bildiği bir konuda zorlanmaya ve fazla gayret göstermeye rüyanız yorumlanır.

Rüyada Diz Morarması

Rüyada Diz Morarması; o şahıs geçiminde zahmet ve eziyet çeker. Rüyada dizler insanın geliri, amacı ve gayreti ile tabir olunur. Dizlerde iyi ve kötü görülen her durum, bu konuya nispet edilir.

Rüyada Dizde Yara Görmek

Rüyada Dizde Yara Görmek; işinde tembellik ve gayret sizliğe işaret eder. Dizlerini zayıf ve kuvvetsiz görmek; sermayesinin artmasına, bunları küçülmüş görmek; gerek nakit gerek sermayesinin azalmasına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca