Rüyada “Divit okka” Görmek

Divit okka
Pınar yaş 31 MERSİN'den rüya sordu? Bu sabah rüyamda divit hokka ve mürekkebi gördüm. Rüyada Divit ve okka görmek neye delalet eder yorumu nedir?

Rüyada Divit ve Okka görmek

Rüyada Divit ve Okka görmek; birinin verdiğini gören kimse, akrabasından biriyle düşman olur. başarılı bir kâtip olur. Bir divit veya okka aldığını gören kimse, meslek ve sanat sahipleri işinden fayda görür.

Rüyada Divit ve Okka Kırılması

Rüyada Divit ve Okka Kırılması; kaybolduğunu veya çalındığını gören kimse, dul bir kadınla istemeyerek evlenir.

Rüyada Divit ve Okka Mürekkebi

Rüyada Divit ve Okka Mürekkebi; kalem ile karıştırdığını görmek, zinadan evladı olmaya, altından okka ve divit görmek, derin düşüncelere dalmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Divit ve Okkasının Gümüşten Olması

Rüyada Divit ve Okkasının Gümüşten Olması; bekar ise evlenir. Tunç okka iyilik, güzellik ve yardım etmek için, demir okka işlerinde kuvvet ve cesarete, bakırdan okka az bir faydaya, ağaç okka düşmanlığa işarettir.

Rüyada Divit ve Okka Bulmak

Rüyada Divit ve Okka Bulmak;  bulduğunu gören kimse, akrabasından bir kadın ile evlenir. Okkanın mürekkebini kullanarak yazı yazdığını görmek, nikaha tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Divit ve Okka Almak

Rüyada Divit ve Okka Almak; satın aldığını gören kimse, iyi bir hizmetçi tutar. İçinde ipeğiyle beraber bir okka bulduğunu gören kimse, hayır sahibi bir kadın ile evlenir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca