Rüyada “Divit Kalem” Görmek

Divit Kalem
Serap Yaş 18 KAYSERİ'den rüya sordu? Dün Gece yarısıydı rüyamda divit kalemle yazı yazıyordum. Rüyada divit kalem görmek manasını merak ediyorum.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Divit Kalem Görmek

Rüyada Divit Kalem görmek; rüya sahibinin büyük işlere imza atacağına ve çok başarılı olacağına kazancının artmasına işarettir. Rüyada divit kalem görmek iki şekilde tabir edilir, azmin karşılığı ve erkek için başarıya giden yolda bir kadından destek görmeye yorumlanır.

Rüyada Divit Görmek

Rüyada Divit Görmek; onun değeri ölçüsünde izzet, ikram ve şerefe ermeye işarettir. Bazı tabirciler rüyada divit görmek; hanım, mal, hizmetçi, evlenmek, bir kadın tarafından yerine getirilecek bir fayda, çoluk çocuk tarafından yerine getirilecek durum ve maksat olarak yorumlamışlardır.

Rüyada Divit Kalem görmek

Rüyada Divit Görmek hanım, mal, evlenmek ve memuriyet habercisidir. Rüyada divit kalem görmek, Rüyada divit kalemle yazı yazmak yorumlarını okuyun. Divit kalem başarıyı temsil eder, zafer ve iş sonu anlamına gelir.

Rüyada Divit kalemle yazı yazmak

Rüyada divit kalemle yazı yazmak; muradına kavuşmak ve beklediği bir işin kendi gayretiyle kolayca gerçekleşeceğine işaret eder. Divit kalem rüyasında şer aranmaz hayırlıdır.

Rüyada Divit Bulmak

Rüyada Divit Bulmak; gören şahsın akrabası veya karısı ya da başkasıyla bir düşmanlığı olur. Huzursuz olmasına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca