Rüyada “Dişi Katır” Görmek

Dişi Katır
Semra Yaş 46 ANTALYA'dan rüya sordu? Sabah dişi katır sesi kulağımda uyandım. Rüyada dişi katır görmek dini manasını merak ediyorum. Rüyamı yorumlar mısınız?
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

Rüyada Dişi Katır Görmek

Rüyada Dişi Katır Görmek; kadın ve kız ile tabir olunur. Dişi katırın öldüğünü ya da kaybolduğunu gören karısından ayrılır. Gerek dişi veya erkek katır rüyası dört türlü tabir olunur: Yolculuk, kısır kadın, uzun ömür, zafere ulaşmak, anlayışı az insan.

Rüyada Dişi Katıra Binmek

Rüyada Dişi Katıra Binmek; Katıra binmek uzun ömre ve kısır bir kadınla evlenmeye delalet eder. Kendisinin olmayan dişi bir katıra bindiğini gören rüya sahibi, bir kimsenin hanımı¬na hainlikte bulunur.

Rüyada Dişi Katırdan Düşmek

Rüyada Dişi Katırdan Düşmek; Bazıları demişlerdir ki; rüyada bir alim ya da bilginin katırdan düştüğünü görmesi hakim olacağına işarettir.

Rüyada Dişi Katır Tırnağı Görmek

Rüyada Dişi Katır Tırnağı Görmek; Yanında yolculuğa delalet eden eşya ile katırdan düşmüş olduğunu gören yolculuğa çıkar. Bir görüşe göre iyi geçinerek çok yaşar.

Rüyada Dişi Katır Eti Yemek

Rüyada Dişi Katır Eti Yemek; rüya sahibinin çok günah işlediğine ve korkuya kapılmasıdır. Tövbe etmesi gerektiğine işarettir.

Rüyada Dişi Katır Eti Görmek

Rüyada Dişi Katır Eti Görmek; sıkıntı ve üzüntü ile yorumlanır. Ticari bakımdan işlerinin kötüye gitmesine ve huzurunun bozulmasıdır.

Rüyada Dişi Katır Eti Satmak

Rüyada Dişi Katır Eti Satmak; yeni girişimlerde bulunduğu işlerde biraz daha çaba göstermesi gerektiğine ve iyi yerlere geleceğine delalettir.

Rüyada Dişi Katır Anırması

Rüyada Dişi Katır Anırması; söz konusu olan bir konunun konuşulmasıdır. Ticari kazancının artmasına ve bekar ise evlenmesine delalettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca