Rüyada “Diş Fırçalamak” Görmek

Diş Fırçalamak
Elif yaş 19 KARS'dan rüya sordu? Dün gece rüyamda dişlerimi fırçalıyordum ve kan geldiğini gördüm. Rüyada Diş fırçalamak görmek rüyamı yorumlar mısınız?

Rüyada Diş Fırçalamak

Rüyada Diş Fırçalamak görmek; fırça ile veya diğer bir şeyle temizlemek ve aralarını ayıklamak rüyası hayırlı değildir. Rüyada dişlerini fırçaladığını görmek, aileler arası bir karışıklık yaşanacağına, aileden küs olan kimselerin dil dalaşına girmesine yorumlanır.

Rüyada diş fırçalamak yorumları

Rüyada diş fırçalıyordum diyenler için rüya analizi isteklerinden dolayı, diş temizleme, diş fırçasıyla dişleri fırçalama rüyalarınızı yorumluyoruz. Rüyada diş fırçaladığını görmek eğer dişlerini temiz ve sağlıklı görmüşseniz, hasta için şifa ve dertli için derdine deva bulmak demektir.

Rüyada Diş fırçalarken kan gelmesi

Rüyada diş fırçalarken kan gelmesi; hastalık ve üzüntü demektir. Rüyada dişlerini fırçalarken kanadığını görmek, hasta için hastalığını bir mühlet daha devam etmesi ile rüyanız tabir edilir.

Rüyada Diş Temizlemek

Rüyada Diş Temizlemek görmek, aile içi sürtüşme ve çekişmelere işaret eder. Rüyada diş temizlemek, dişi misvakla fırçalamak, sağlık ve afiyet hasta için şifa demektir.

Rüyada Diş Misvaklamak

Rüyada diş misvaklamak; sağlık ve afiyet keyif etmek demektir. Rüyada dişlerini misvakla temizlemek, kişinin hastalıkları varsa hastalıklarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Diş fırçası ve diş macunu görmek

Rüyada diş fırçası ve diş macunu görmek; hazırlık ve toplanmak ile tabir edilir. Bu rüya genelde tatil veya seyahat etmek ile yorumlanır.

Rüyada Macunsuz diş fırçalamak

Rüyada macunsuz diş fırçalamak; işinin ehli olan bir kimsenin bir işi yarım bırakmasına veya eksik tamamlamasına, bir işe eksik sermaye ile başlamaya rüyanız tabir edilir.

Rüyada Başkasının diş fırçasını kullanmak

Rüyada başkasının diş fırçasıyla dişlerini fırçaladığını görmek; o kimseyi tanıyor ise, onunla bir tartışma yaşayacağına rüyanız yorumlanır. Rüyada diş temizlerken kendini görmek, dişleri temizse sağlık ve afiyet demektir.

Rüyada Diş Fırçalamak ve Kanaması

Rüyada Diş Fırçalamak ve Kanaması; Dişlerinin fırçalarken kanadığını görmek ve birine fırçasını verdiğini gören kimse, ailesinden aldığı şeyi başkasına verir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Tugba dedi ki:

    Ruyamda 3 gundur surekli birilerinin bana dislerini fircaladin mi sen diye sorduklarino goruyorum bu ne demek bilmiyorum bana yorumlarmisiniz bunu

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca