Rüyada “Diş Doktoruna gitmek” Görmek

Diş Doktoruna gitmek
Rüyada Diş Doktoruna gitmek, maksadına ulaşmak anlamına gelir. Rüyada Kendini Diş doktoruna giderken görmek, sağlık ve afiyet, hasta için şifa demektir.

Rüyada Diş Doktoruna gitmek

Rüyada Diş Doktoruna gitmek; dert, sıkıntı, tasa ve kederdir. Bazı tabircilere göre, Rüyada diş doktoruna gitmek, kişinin sıkıntılı bir dönem içinde olacağı ve bunların çok çabuk geçmeyecek olmasına ve çok bunalmasına neden olacak şeylere delalet eder. Rüyada Tanıdık diş doktoruna gitmek, biraz fazla keyfine düşkün olması gereksiz para harcamasına ve bundan dolayıda sıkıntı yaşayacak olmasıdır. Rüyada ünlü diş doktoruna gitmek, haya ve umuttur. Rüyada genç diş doktoruna gitmek, kısmet ve şanstır.

Rüyada Annesi ile Diş Doktoruna gitmek

Rüyada Annesi ile Diş Doktoruna gitmek; destek yada yarım alacağı bir işinin olmasına ve bunun üstesinden bu şekilde gelecek olmasıdır. Rüyada anneyle diş doktoruna gitmek, rüyayı gören kimse için şöyle söylenmiştir,kararlı ve doğru kararları ile sıkıntılarından kurtulup rahata erecek olmasıdır.

Rüyada Ünlü Diş Doktoruna gitmek

Rüyada Ünlü Diş Doktoruna gitmek; hayaller ve umutlar güzeldir, birde bunların gerçekleştiğini görmek kişiyi mutlu eder. Kişinin arzu ettiği her şeyin zamanı gelince olacak olmasıdır.

Rüyada Arkadaşı ile Diş Doktoruna gitmek

Rüyada Arkadaşı ile Diş Doktoruna gitmek; ağız dalaşına girecek olmaya ve uzun süreli bir küslük yaşayacak olmasıdır. Sıkıntılı bir dönem yaşaması ve bundan dolayı üzüntü yaşayarak, mutsuz olmasıdır.

Rüyada Sevgilisiyle Diş Doktoruna gitmek

Rüyada Sevgiliyle Diş Doktoruna gitmek; yardım ve destektir. Biri tarafından alınan ve sürekli olarak elinin üstünde olacak olması ile birazda olsa rahatlamasına ve daha iyi işler yaparak daha fazla kazanç sağlamasıdır.

Rüyada Genç Diş Doktoruna gitmek

Rüyada Genç Diş Doktoruna gitmek; iş, aile ve aşk hayatının yolunda olması yaşadığı sıkıntıları ailesinin desteği ile zor günleri atlatarak rahatlamasına ve eski huzuruna kavuşacak olmasıdır. Yaşanacak bazı can sıkıcı olaylar ise unutulup gidecektir.

Rüyada Yaşlı Diş Doktoruna gitmek

Rüyada Yaşlı Diş Doktoruna gitmek; dara düşmeye ve maddi manevi anlamda huzursuz olmasına, yaptığı işlerin olumsuz olması ile keyfinin kaçması bundan dolayı ise etrafını’da mutsuz edecek olmasıdır.

Rüyada Ağlayarak Diş Doktoruna gitmek

Rüyada Ağlayarak Diş Doktoruna gitmek; mutlu olacağı bir haberin gelecek olması ile verdiği kararların değişmesine daha doğru kararlar alması ile hayatının düzene girmesidir. Aile ici sorunların bitmesi rahatlayacak gelişmelerin olması ve refaha kavuşmasıdır.

Rüyada Gülerek Diş Doktoruna gitmek

Rüyada Gülerek Diş Doktoruna gitmek; hayırlı olacak bir rüyadır. Kişinin mutlu olabileceği bir kişi ile tanışıp hayatında değişimler yapması, huzurlu olacak bir yuva kurmasıdır. İş hayatında başarıyı yakalamaya kazancında değişimler olmasına bunun sayesinde yüzünün gülmesidir.

Rüyada Yakışıklı Diş Doktoruna gitmek

Rüyada Yakışıklı Diş Doktoruna gitmek; ayrılık ve üzüntüdür. Sevdiği birinden ayrılacak olması ve bunun için üzülmesi gözyaşı dökecek olmasıdır. Sıkıntı ve stres için zor günler geçirerek kayıplarda yaşayacak olmasıdır.

Rüyada Konuşarak Diş Doktoruna gitmek

Rüyada Konuşarak ile Diş Doktoruna gitmek; sıkıntılarını paylaştığı bir dostu olduğunu ve zor gününde destek olup yardımlarını esirgemeyen onun için endişelenen bir arkadaşının olmasıdır. Kişi kendini bu sayede mutlu ve huzurlu hissedecektir.

Rüyada Tanıdığı Diş doktoruna gitmek

Rüyada Tanıdığı Diş doktoruna gitmek; bu rüya hayır ile tabir olunur rüya sahibi rüyasında diş doktoruna gittiğini görmüşse hayatında olası değişikliklerin meydana geleceğine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada Diş Doktoruna gitmek, tadık dahi olsa pek hayırlı şeylerin habercisi olarak tabir edilmez.

Rüyada Diş doktorunu ziyaret etmek

Rüyada diş doktorunu ziyaret etmek; rüya sahibi eğer ehil ise kazancının bereketinin artacağına delalet eder. Rüyada diş doktoruna ziyarete gittiğini görmek, bu rüya bazı rüya tabiri alimlerine göre iki şekilde tasvir olunur işsiz için iş bulmak tüccar için hayırlı bir işe delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda oğlumu diş doktoruna götürdüğümü gördüm. Rüyada diş doktoruna gitmek ne anlama gelir? ( Muzaffer ) dedi ki:

  Rüyamda 7 yaşındaki oğlumu diş doktoruna götürdüm.doktor iğne yaptı ve etkisini beklerken uyandım

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Muzaffer, rüyada oğlunu diş doktoruna götürmek, sıkıntılı ve üzüntülü bazı günler yaşamaya, sağlık sorunları yaşama ile yorumlanır.

 2. feride dedi ki:

  Rüyamda diş doktoruna gittim koltuğa aldı dişlerime baktı ama önce kadn geldi baktı Çantasını aldı gitti sonra bir erkek geldi birde baktım annemde ordaydı. Dişim ağrıyordu dişlerimin çok kötü olduğunu söyledi ama çekmedi uyandım.

 3. nagihan dedi ki:

  Ya ben dis hastahanesine gittigimi gordum

 4. Bahar çoruh dedi ki:

  Rüyamda diş doktoruna gittim dişçi iki dişimin ortasını açtı ve derimi kesti burada diş cıkıcak dedi ben tamam dememle kalktım kalktım

 5. Yıldız dedi ki:

  Merhaba,Ruyamda komsumuz olan ayni zamanda gercekte kızımın ogretmeni olan beyi dişçi olarak goruyorum.Kızımın ve benim dişlerimi kontrol edecekmis.Bende hemen lavaboya gidiyorum kızımla birlikte ve dişlerimizi fırçalıyoruz.O esnada dişçi yanımıza geliyor ve geç kaldığını söyleyerek ayrılıyor.

 6. BİRGÜL dedi ki:

  rüyamda eski eşimi dişçi koltuğunda muayene olurken gördüm yorumlarsanız sevinirim

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca