Rüyada “Diş Doktoru” Görmek

Diş Doktoru
Selma yaş 20 Antalya / Kemer'den yazıyorum. Rüyamda dişimin çok ağrıdığını ve diş doktoruna çektirdiğimi gördüm. Rüyada diş doktoru görmek ne anlama gelir?

Rüyada Diş Doktoru görmek

Rüyada Diş Doktoru görmek; dertlenmek, borç, maddi sıkıntı, çevrenizden olumsuz yönde eleştiri yaşamaktır. Rüyada diş doktoru ile konuşmak beklenmedik olumsuz bir gelişmelere delalet eder. Rüyada beyaz önlüklü diş doktoru görmek, bazı tabircilere göre maddi kayıplara veya elden çıkacak mal, para, mülk kaybına rüyanız tasvir olunur. Rüyada diş doktoruna gittiğini görmek, iş açısından dara düşmeye zor bir duruma düşüp sıkıntı yaşamak demektir. Rüyada diş doktoru olduğunu görmek, istediği işte başarı elde etmek ve borçlardan kurtulmak demektir. Rüyada diş doktoruna diş çektirmek, aile bağlarının kopmasına ve aileler arasında soğukluk yaşanmasına işaret eder.

Rüyada diş doktoruna muayene olmak, Bu rüya Diyanet tabirine göre, kolay kazanç ve maddi beklenti ayrıca menfaat ve iyi bir habere delalet eder. Rüyada diş doktorunun dişlerine baktığını görmek, eğer dişleri temiz ve sağlıklı ise, rüyanız hayırlı ve güzel şeylerin kısa zamanda yaşanmasına yorumlanır. Rüyada sağlıksız ve çürük dişlerinizin olduğunu görmek, hastalık ve üzüntü sıkıntı aile içi kavga ve tartışmaların yaşanmasına rüyanız tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Diş Doktoru Olduğunu görmek

Rüyada Diş Doktoru Olduğunu görmek; kısmetinin ve şansının iyi olmaması, yaptığı işlerde başarısız olup umutsuzluğa kapılarak zor günler geçirmesi ve sıkıntılarının artmasıdır. Bundan dolayı neşesinin ve keyfinin kaçacak olması ile tabir edilir.

Rüyada Diş Doktoruna Gittiğini görmek

Rüyada Diş Doktoruna Gittiğini görmek; yapılan işlerin geri dönmesi ve bir türlü başarılı olamamasıdır. Kişinin yokluk içinde geçecek olan bir döneme girmesi ve ile sorunlarının artarak huzurunun bozulmasına ve hatalar yapmasına nede olmasıdır.

Rüyada Bayan Diş Doktoru görmek

Rüyada Bayan Diş Doktoru görmek; gösterişe ve süse önem veren biri olması, bundan dolayı elindeki parayı boşa harcayarak gereksiz harcamalarda bulunması ile dara düşmesidir.

Rüyada Erkek Diş Doktoru görmek

Rüyada Erkek Diş Doktoru görmek; işlerinde sıkıntıya düşerek maddi sıkıntı çekmesi ve zor günler için ayırdığı birikimininde biterek çıkmaza girmesi yeni arayışlar içerisine girerek durumunu düzeltecek olmasıdır.

Rüyada Diş Doktoru ile Konuştuğunu görmek

Rüyada Diş Doktoru ile Konuştuğunu görmek; insanları istemeden incitmeye, bilerek yâda bilmeyerek haksızlık etmek ve zulme uğramak manasına gelir.

Rüyada Diş Doktoruna Muayene Olduğunu görmek

Rüyada Diş Doktoruna Muayene Olduğunu görmek; yaşarken, nasıl meydana geldiği anlaşılamayan çok ilginç ve gizemli konular yaşamaya, çevresi tarafından eleştirilen ve istenmeyen bir kimseye rüyanız tasvir edilir.

Rüyada Diş Doktorunun Dişini Çektiğini görmek

Rüyada Diş Doktorunun Dişini Çektiğini görmek; hayırlı olacak bir rüyadır. Kişinin işlerinin artması, bol kazanç sağlayacak işlerinin olması ve bununla beraber kaybettiği bir çok şeyi geri elde ederek huzura ve refaha kavuşmasıdır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Tennur: Rüyada diş doktoru görmek? dedi ki:

  Ruyamda dış doktoruna gidiyorum fakat muayenenin şuanda ayrı olduğumuzu esimin yeriymiş yeni açmış uzaniyorum dislerime bakıyor üst oin dişlerimi yaptı ben çok sasiriyorum bunun işi bu değil nasıl burayı açmış borcs girmiş orda bulunan diğer dış doktoru senelerin uzmanı gibi harika yaptı dişlerinizi dedi ruyami yorumlarsaniz sevinirim tsk

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Rüyada diş doktoru görmek etrafınızdan alacağınız olumsuz eleştiriler sizi üzüyor, maddi olarak sıkıntı yaşamaya ve borcunuz olmasına yorumlanır.

 2. Simge dedi ki:

  Rüyamda hiç hesapta yokken kendimi dişçide buluyorum. Alttan sağlam bir dişimi çekiyordu. Düzeltiyorum falan dedi snra başka diş taktı o da sallanıyordu. Kanayınca bn tekrar aynı diş doktoruna gittim ve o dişi sağlamlaştırdı böyle bi rüya işte yorumunuzu bekliyorum sevgiler..

 3. Deniz dedi ki:

  Ruyamda diş doktora gitdim çürük kırık dişimi çekti lütfen cevaplarmısıniz

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca