Rüyada “Direk” Görmek

Direk
Savaş yaş 21 VAN'dan rüya sordu? Rüyamda elektrik direğine tırmanıyordum, yanında tahta direk vardı. Rüyada Direk görmek, İslami anlamı ve manası nedir?

Rüyada Direk Görmek

Rüyada Direk görmek; dine işarettir, kendisine itimat olunan güvenilir bir şahıstır. Rüyada direk görmek baba, çocuk, mal, ortak, hayvan, kadın veya mülktür. Direk olduğunu gören şahıs ölür ve onun naaşı ve tabutu direkler arasında götürülür. Rüyada elektrik direği ve tahta direk, demir direk; kelimelerin birbirleriyle olan alakası dolayısıyla göz yaşına işarettir.

Rüyada Tahta Direk görmek

Rüyada tahta direk görmek; kolay geçime ve maişetin bolluğuna ve iletişim kuramadığı bir yakınından haber almaya ve uzaktaki kimsenin gelmesine ve kavuşmaya rüyanız yorumlanır. Rüyada tahta direk görmek göz yaşı habercisidir.

Rüyada Büyük Direk görmek

Rüyada büyük direk görmek; güç ve kuvvet, izzet ve şeref sahibi bir evlada veya ortak kullanılan bir mal, mülk gibi şeylere rüyanız yorumlanır. Rüyada büyük direkler görmek, güzel geçim ve hayırlı bir hanım ile tabir olunur.

Rüyada Elektrik Direği görmek

Rüyada Elektrik direği görmek; uzak memleket veya gurbet yolcusu demektir. Rüyada Elektrik direğine çıkmak yola çıkmaya, direğe tırmanıp inemediğini görmek, gurbete gidip uzun zaman kalacağına yorumlanır.

Rüyada Demir Direk görmek

Rüyada demir direk görmek; erkek için sefer veya askerlik ile tabir edilir. Rüyada demir direk görmek bekar kadın için evlilik demektir. Rüyada demir direk görmek aşk hayatı ve kavuşmak ile ilgili konuların habercisidir.

Rüyada Direğe Tırmanmak

Rüyada direğe tırmanmak; zor bir işe girişmeye ve muvaffak olmaya, şans ve kısmetin artmasına, tüccar için istediği gibi bir iş ve kar etmeye rüyanız yorumlanır.

Rüyada Direkle Vurmak

Rüyada Direkle vurmak; Bir kimse bir direkle birisine vurduğu veya vurulduğunu görse; dövenin dövüleni utandıracağı bir söz sarf edeceğine delalet eder.

Rüyada Ağaçtan Direk Görmek

Rüyada Ağaçtan Direk Görmek; evin direğine ve o evin insanlarına hizmet eden şahsa ve evin yükünü yüklenen ve evin direği yerinde olan adama işarettir.

Rüyada Direk Taşımak

Rüyada Direk Taşımak; başka bir tarafa naklettiğini gören kimse, gücüne güvenerek bir işe başlar.

Rüyada Direk Dikmek

Rüyada Direk Dikmek; bir hizmetçi veya yönetici almaya tabir edilip, yorumlanır. Bir rivayete göre direk ücret karşılığında halkın işlerini takip eden aracı ile tabir edilir.

Rüyada Direk Sökmek

Rüyada Direk Sökmek; onu etkili sözlerle üzer. Bir direğe dayandığını görürse, doğru özlü ve sözlü bir kimseye güvenir.

Rüyada Direk Yıkılması

Rüyada Direk Yıkılması; örülen direk hizmet edenler veya özel işlere bilgisi ve becerisi olan ve onlardan birinin vefatına işarettir.

Rüyada Direk Devrilmesi

Rüyada Direk Devrilmesi; eğilmiş ve devrilecek hale gelmiş olan cami direği, patronun adamlarından olduğu halde onun emirlerini yerine getirmeyen bir şahıstır.

Rüyada Direk Kesmek

Rüyada Direk Kesmek; kuvvetini kaybeder. Arkasına bir direği yüklenip başka bir tarafa naklettiğini gören kimse, gücüne güvenerek bir işe başlar.

Rüyada Direk Tepesine Çıkmak

Rüyada Direk Tepesine Çıkmak; Rüyada bir direk kaidesinin tepesine çıktığını veya çalındığını görmek, ev sahibinin ölümüne, direk kaidesini sattığını görmek, evlenmeye, direk kaidesini değiştirdiğini görmek, yeni bir kadın almaya işarettir.

Rüyada Beton Direk Görmek

Rüyada Beton Direk Görmek; faydalı veya şerefli bir mal ya da kadındır. Eğer direk, sert bir taştan olursa, o şerefsiz ve alçak bir kimsedir. Eğer direk, adi taştan olursa; o kimse düşüncesinden çabuk dönen, sebatsız bir adamdır.

Rüyada Direk Eğrilmesi

Rüyada Direk Eğrilmesi;  idareci ise, emrindeki memurların kendine muhalefet edip karşı çıkacaklarına, memur ise, amirinin kendine meyledeceğini, bunların dışında bir fert ise, işlerinin bozulacağına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Direk İnmesi

Rüyada Direk İnmesi; Cenab-ı Hakk’ın adil devlet yöneticisine değerli bir arkadaş ihsan buyurmasına işarettir.

Rüyada Birden Çok Direk Görmek

Rüyada Birden Çok Direk Görmek; mühim işler ve zararları defetmeye kendilerine itimat olunan devlet adamları ile tabir edilirler. Bir hayli direklere sahip bulunduğunu veya bizzat kendisinin direk olduğunu gören kimse, eğer ehil ise, en büyük bir makamı elde eder. Memur ise, halk ona itimat eder. Alim ise, Müslümanlar onun etrafında toplanır.

Rüyada Cami Direği Görmek

Rüyada Cami Direği Görmek; hükumet üyelerinden birisinin devlet başkanı- na itaat etmeyeceğine delalettir. Bir mescidin direği onun İmamı ve müezzini veya müdavim cemaati ile tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca