Rüyada “Dilsiz” Görmek

Dilsiz
Yılmaz yaş 32 AFYON'dan rüya sordu. Bu sabah rüyamda dilsiz birini gördüm çok etkilendim. Rüyada dilsiz görmek ne demektir? Rüyamı yorumlar mısınız.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Dilsiz Görmek

Rüyada Dilsiz görmek; dinin bozukluğuna ve iftiraya uğrayacağına işaret eder. Rüyada dilsiz olmak, dilsiz birini görmek veya dilinin tutulması konuşamadığını görmek, etrafındakilere dikkat etmesi doğru bildiği bir şey’de susmaması gerektiğine delalet eder.

İslam Uleması dilsiz görmek rüyasını yorumluyor

Rüyada dilsizlik hali, dili olduğu halde konuşamadığını görmek, bir konu için göstermesi gereken tepkiyi göstermeyen birine işaret eder. Rüyada dilsiz olmak dilinin olmadığını görmek, haramdan sakınan ve hasret çeken bir kimseye kavuşmak ile tabir edilir.

Rüyada Dilsiz çocuk görmek

Rüyada dilsiz çocuk görmek beklediği bir haberi almayacağına, bir konuda erken sevinç duymaması gerektiğine, daha temkinli ve iradeli olmaya dikkat etmeye rüyanız yorumlanır.

Rüyada Dilinin Tutulması

Rüyada Dilinin Tutulması; ferahlık ve kötü niyetli insana karşı başa çıkabileceğine işarettir. Mutlu olup huzura kavuşur, murat ettiği bir şey varsa ona kavuşmak için çok çaba göstermek demektir.

Rüyada Dilsiz Olmak

Rüyada Dilsiz olmak; yaptığınız işlerde başarısız olunacağına ve huzurunun bozulup kazancını ve mal kaybına uğramasına işarettir.

Rüyada Dilsiz olmak konuşamamak 

Rüyada Dilsiz olmak konuşamamak halini görmek; biri hakkında söylenen kötü söz karşısında sessiz kalıp o kişinin iftiraya uğrayıp dışlanmasına sebep olur.

Rüyada Dilsiz Bebek Görmek

Rüyada Dilsiz Bebek Görmek; hayırlı maneviyatı yüksek bir evlada sahip olacağına ve işinde yüksek makamlara geleceğine işarettir.

Rüyada Dilsiz Biriyle Konuşmak

Rüyada Dilsiz Biriyle Konuşmak; çektiği sıkıntılardan kurtulup refaha kavuşmasına ve rahatlamasına onurlu bir hayat sürmesine işarettir.

Rüyada Dilsiz Olduğunu Görmek

Rüyada Dilsiz Olduğunu Görmek; hayır ile yorumlanmaz rüyayı gören kişi memur ise işinden olacağın eğer ticaret ile uğraşıyorsa işlerinin bozulacağı anlamına gelir. Kadın için hayırlara vesile olur.

Rüyada Dilsiz Sağır Olmak

Rüyada Dilsiz Sağır Olmak; işlediği günahların yükünden kurtulmaya çalışması ve bunun için hayır yaparak huzura ve refaha kavuşmasıdır.

Rüyada Dilsiz Kadın Görmek

Rüyada Dilsiz Kadın Görmek; fesat ve kötü bir insan olmasına cehalet içinde yok olmasına neden olur.

Rüyada Dilsiz Erkek Görmek

Rüyada Dilsiz Erkek Görmek; yaptığı iş de başarıya ulaşamayıp birisinden yardım alarak kudretini ve mevkisini yükseltmesidir.

Rüyada Dilsiz Biriyle Evlenmek

Rüyada Dilsiz Biriyle Evlenmek; huzurlu ve mutlu bir yuva kurmasına bereketli kazancının olacağına maddi ve manevi açıdan refaha kavuşacağıdır.

Rüyada Dilsiz Yılan görmek

Rüyada Dilsiz Yılan görmek; düşmanını etkisiz hale getirdiğini ve ondan zarar gelmesini engellemesidir. Kaybettiği her şeyi geri kazanmasıdır.

Rüyada Dilsiz Uşak

Rüyada Dilsiz Uşak; ilim irfan sahibi kişilere kötü söz etmesine ve zor durumda kalmasına başına uğursuzluk gelmesidir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca