Rüyada “Dil çiçeği” Görmek

Dil çiçeği
Berin MANİSA'dan rüya sordu? Rüyada dil çiçeği kokluyorum büyük yapraklı çiçekti, Rüyada dil çiçeği görmek, İslami tabirleri ile rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada Dil Çiçeği Görmek

Rüyada Dil Çiçeği Görmek; tabirinde ihtilaf olunmuştur. Bazıları servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmaktır. Rüyada dil çiçeği koklamak, şan ve şeref sahibi ve izzet, erkan bilen bir adama delalet eder. Rüyada dil çiçeği tutmak, elinde güzel kokulu çiçek olduğunu görmek, bekar için evlilik demektir.

Rüyada Dil çiçeği koklamak

Rüyada güzel kokulu dil çiçeği görmek; ayrılmış bir kimse için tekrar birleşmesi ile yorumlanır. Rüyada dil çiçeği ve çiçek koklamak; bekar için iyi bir birliktelik ve hayırlı bir saadet demektir.

Rüyada Dil Çiçeği Almak

Rüyada Dil Çiçeği Almak; ayrılık ile yorumlanır. Bazıları da şerefli bir adamdan elde edilen devamı olmayan birtakım boş gayrettir demişlerdir.

Rüyada Dil Çiçeği Uzaması

Rüyada Dil Çiçeği Uzaması; helal ve rahat ile kazanılan maldır. Bir rivayete göre ise, rüya sahibi için sevinçle mal elde etmeye tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Dil Çiçeği Parçalanması

Rüyada Dil Çiçeği Parçalanması; rüya hayır ile yorumlanmaz. Parçalandığını görmek işerlinin kötüye gitmesine ve maddi zarara uğramasıdır.

Rüyada Dil Çiçeği Koparmak

Rüyada Dil Çiçeği Koparmak; rüya sahibinin önemli işlerde bulunacağına ve servetinin çoğalacağına işarettir. Fakir ise fakirlik’den kurtulacağına delalettir.

Rüyada Dil Çiçeği Kesilmesi

Rüyada Dil Çiçeği Kesilmesi; ticari işe uğraşıyorsa işlerinde kesintisi olması eğer memur ise mevki düşmesine ve huzursuzluğa neden olur.

Rüyada Dil Çiçeği Öpmek

Rüyada Dil Çiçeği Öpmek; hayalini kurduğu ve bunun için çok çalışıp uğraştığı şeyin olmasına ve işlerinin iyi olup yükselmesine işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca