Rüyada “Dikenli ot” Görmek

Dikenli ot
Rüyada Dikenli ot görmek üzüntü ve asılsız haber almaya, Rüyada Dikenli ot yemek keder ve üzüntüye, Rüyada Dikenli ot toplamak maddi zarara işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Dikenli Ot Görmek

Rüyada Dikenli Ot Görmek; Rüyada herhangi bir otun dikenli olduğunu görmek hayırlı değildir. Bir rivayete göre üzüntü, keder ve hüzne işarettir. Dikenli otun eline batması acı ve ızdırap çekmek demektir. Rüyada Dikenli otu eline batmadığını görmek zorlu bir işte muvaffak olmak demektir.

Rüyada Hayvana Dikenli ot yedirmek

Deve ve başka hayvanata dikenli otlar yedirdiğini görmek, o hayvan yüzünden zarara uğramaya ve kedere düşmeye işarettir. Rüyada bir hayvana dikenli ot yedirmek, bir iş anlaşmasında zarar ile tabir olunur.

Rüyada Dikenli Ot Yemek

Rüyada Dikenli Ot Yemek; rüya sahibinin iş hayatında önemli yerlere gelip yüksek makama ulaşacağına aynı zamanda özel hayatında da mutlu olup huzura kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Dikenli Ot Toplamak

Rüyada Dikenli Ot Toplamak; bu rüya hayra yorulmaz hayırlı bir rüya değildir. Etrafınızda düşmanınızın çok olduğu ve sizin kuyunuzu kazdığını sızın kötülüğünüzü istediği anlamına gelir.

Rüyada Dikenli Ot Almak

Rüyada Dikenli Ot Almak; sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulamadığını yeni sorunların olacağına ama bunların zamanla aşılıp refaha huzura kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Dikenli Ot Bağlamak

Rüyada Dikenli Ot Bağlamak; içinde bulunduğu karmaşık durumdan kurtulup kendine hayırlı olan bir eş ile mutlu olacağına anlamına gelir.

Rüyada Dikenli Ot Dikmek

Rüyada Dikenli Ot Dikmek; diktiği otların büyüdüğünü görmek sorunlarının çoğalıp büyüyeceğine ve yolunda gitmeyen bir şeyler olduğuna bunun için daha fazla çalışması gerektiğine ve daha dikkatli olmasına yorumlanır.

Rüyada Dikenli Ot Batması

Rüyada Dikenli Ot Batması; İslami rüya tabirleri alimleri şöyle yorumlamıştır; eğer dikenin battığı yer kanıyor ise sıkıntılarının artmasına ve zor günlere yaşayacağına yorumlanır. Eğer kan gelmiyorsa kişinin rüyası hayır ile yorumlanır.

Rüyada Dikenli Ot Sulamak

Rüyada Dikenli Ot Sulamak; bir rivayete göre suladığı otların yeşerdiğini görmek çok istediği hayatı elde etmesine ve zengin olmasına mal ve mülke yorumlanır. Otlar yeşermezse işlerinin kötüye gidip her şeyini bir anda kaybedeceğine delalettir.

Rüyada Dikenli Ot Biçmek

Rüyada Dikenli Ot Biçmek; bütün sıkıntılarını ve üzüntülerini tek tek gün yüzüne çıkarması ve onlarla baş ederek bunlardan kurtulsa güzel huzurlu ve mutlu hayatına geri döner diye yorumlanır.

Rüyada Dikenli Ot Kesmek

Rüyada Dikenli Ot Kesmek; üzüntüye ve olacak işin hayırsız olacağına rüya sahibine zor günler geçireceğine iş hayatında zorluklarla karşılaşacağına aşk hayatında ise büyük sorunlar olacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca