Rüyada “Dibek” Görmek

Dibek
Rüyada Dibek Görmek bekar için evlilik, mutluluk, sevinçtir. Rüyada Dibek taşı görmek rızk ve kısmet ile tabir edilir. Rüyada Dibek dövmek bol kazanç demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Dibek Görmek

Rüyada Dibek Görmek; kadın ile tabir edilir. Dibek de bir şey döv­düğünü görürse, bekarsa evlenir. Dibek rüyası bazende üzüntülü bir haber alacağına ve sonrasında sevindirici gelecek olan haber ile mutlu olmaya işaret eder.

Rüyada Dibek Dövmek

Rüyada Dibek Dövmek; son zamanlarda kendinizi fazla yorduğumuza ve kolay elde etmediğiniz malınızı kaybetmemek için biraz daha fazla çalışmanız gerekebilir. Aldığınız kararları gözden geçiriniz.

Rüyada Dibek Kahvesi Görmek

Rüyada Dibek Kahvesi Görmek; bu rüya erkek için yeni işlere gireceğine kadın için ise hayırlı bir yuva ve eş anlamına gelir. Rüyada Dibek kahvesi görmek bekar için evlilik ve kuracağı yuvada mutlu olacağına hayırlı evlatları olacağına delalet eder.

Rüyada Dibek Taşı Görmek

Rüyada Dibek Taşı Görmek; uzun zamandır bekleyen planlarınızı hayata geçirmeye ve kadın için iyi yerlerde olmaya olup iş anlamında yükselmesine mutlu olmasına işarettir.

Dibek Nedir?

Dibek eski zamanlarda içinde kahve ve buğday dövülen, ortası havan gibi oyuk, büyük taşlardan yapılmış araçtır. Taştan ve ağaçtan yapılma havandır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca