Rüyada “Devlet Başkanı” Görmek

Devlet Başkanı
Rüyada Devlet başkanını görmek neşeli ise, sevinç ve mutluluk ve huzur habercisidir. Rüyada devlet başkanı ile konuşmak mal, mülk kazanç demektir.

Rüyada Devlet Başkanı Görmek

Rüyada Devlet Başkanı Görmek; güler yüzlü ve neşeli görmek, şeref ve şöhrete, devlet başkanının kendisini bir iş de görevlendirdiğini görmek, hayır ve berekete rivayet olunur. Rüyada devlet başkanını görmek; eğer üniforma giymiş ise, o kişinin çok iyi yerlere yükseleceğine delalet eder.

İmam-ı Nablusi rüya yorumu; Rüyada Devlet başkanı görmek neşeli görülmüş ise, sevinç ve mutluluk, bekar için evlilik, evli kimse görmüş ise mutlu bir saadete işarettir. Rüyada devlet başkanını görmek zenginlik ve bol kazanç demektir.

Rüyada Devlet Bahçesi Görmek

Rüyada Devlet Bahçesi Görmek; hacet ve isteğine kavuşmaya, idarecinin sağ elini kestiğini görmek, ona muhalefet edeceğine, başkanın bir yüksek yerden düştüğünü veya düşürüldüğünü, veya üstünden başından bir şey düştüğüne işarettir.

Rüyada Devlet Başkanı İle Konuşmak

Rüyada Devlet Başkanı İle Konuşmak; konuşup beraber yemek yediğini veya başkanın kendisine bir şey anlattığını görmek, onun tarafından üzülmesine neden olur diye yorumlanmıştır.

Rüyada Devlet Başkanı İle Tokalaşmak

Rüyada Devlet Başkanı İle Tokalaşmak; rüya sahibinin hayırlı bir haber veya maddi manevi bir destek göreceğine ve önemli fırsatlar elde etmesine tabir edilip, yorumlanır. Devlet başkanı ile tokalaşması itibar, kariyer, makam ve kazanç demektir.

Rüyada Devlet Başkanı ile Tartışmak

Rüyada Devlet Başkanı ile Tartışmak; izzet ve devlet sahibi olmasına, halktan biri ise, büyük bir felakete sebep olacağına delalet edilir. Rüyada tartışma hali görülmüş ise sıkıntı ve endişe duymak ile tabir edilir.

Rüyada Devlet Başkanı İle Yemek Yemek

Rüyada Devlet Başkanı İle Yemek Yemek; şerefinin, kadrinin ve izzetinin yükselmesine, bir başkanın kendine hitap ettiğini veya kendisiyle sohbet ettiğini veya aralarında bir konuşma olduğunu görmek, rüya sahibinin devlet başkanının yanında veya ona vekillik yapan amir ve memurlar arasında halinin iyi olacağına işarettir.

Rüyada Devlet Başkanı ve Eşini Görmek

Rüyada Devlet Başkanı ve Eşini Görmek; rüyaya gören kişinin özel hayatı ve iş hayatının yolunda gideceğine ve varlıklı ve rahat bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Devlet Meclisi Görmek

Rüyada Devlet Meclisi Görmek; çok isteyip de kavuşamadığı her şeye kavuşup sevineceği bir haber alıp mutlu olacağına yeni arkadaşlıklar edinip onlarla mutlu olacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda eski ve yeni cumhurbaşkanı ile yemek yediğimi gördüm. Rüyada cumhurbaşkanı ile yemek yemek ne anlama gelir? dedi ki:

  RÜYAMDA CUMHUR BAŞKANI BAŞBAKAN VE ESKİ CUMHUR BAŞKANI EVİME GELMİŞ MİSAFİR OLMUŞ BİRLİKTE YEMEK YİYİP SOHBET DİYORUZ NAMAZ KILIYORUZ.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba, Rüyada Cumhurbaşkanı ile yemek yemek, sıkıntı ve sorunlarının bitmesine mevki olarak yüksek makam sahibi olmaya istediği her şeye sahip olarak saygın bir kimse olmaya geçim sıkıntısı yaşamayacak olmasına yorumlanır.

 2. Ferhat karakaya dedi ki:

  Ruyamda Cumhurbaşkanını evimde misafir ettim ve yatili bizde kaldı gece yarısı uyandım ve ağlamaya Cumhur başkanına birseyler anlatmaya başladım oda gulumsuyordu

 3. Reyhan dedi ki:

  Rüyamda Cumhurbaşkanımız yanında bir zatla duruyordu saygıyla ve tebessüm ediyordu zatın ismi Reyhan dı fakat Abdurrahim Reyhan Efendimize pek benzetemedim sizce ne anlama geliyordur bu

 4. mustafa dedi ki:

  2 gün önce rüyamda sudan devlet başkanını ben ve 3-4 kişi daha vardı ,sudan devlet başkanı öldürüldü,ben sudan’daki arkadaşlarımı telefonla arayacaktım,sonra aramaktan vazgeçtim,

  selamlar,
  kolay gelsin

 5. Servet dedi ki:

  Ruyada azerbaycan cumhurbaskani gordum atin uzerinde asker uniformali buyuk savas kazanmis development azerbaycan bayragi dalgalaniyordu

 6. Melis dedi ki:

  Rüyamda cumhurbaskani ve esi babaannemin evine geliyordu ayrintisini pek hatirlayamiyorum yorumu nedir?

 7. İbrahim Hakkı dedi ki:

  Rüyamda Tayyip Erdoğan evime ziyarete geliyordu . Oğlum vatana millete hizmet eden bir evlat olacaksın dedi ve kafama takke taktı elime 6-7 tane tespih verdi ayağa kalkıp bana sarıldı . Bu rüya beni çok etkiledi Benim hayalim özel harekat polisi olmak lütfen ruyami yorumlar mısınız?

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca