Rüyada “Devlet Adamı” Görmek

Devlet Adamı
Enise İSTANBUL'dan rüya sordu? Rüyada devlet adamı ile konuşuyordum, tanıdık bir devlet adamının elini öpüyordum, Rüyada devlet adamı görmek ne demektir?

Rüyada Devlet Adamı Görmek

Rüyada Devlet Adamı Görmek; büyük işlere atılacağına ve yeni yapacağı işlerde başarıyı yakalayacağına işaret eder. Rüyada devlet adamının elini öpmek,  ailesi ile daha huzurlu ve mutlu olacağına delalet eder. Rüyada devlet adamı ile tokalaşmak elini sıkmak, bir anlaşma yapmaya ve isteğine kavuşmaya işaret eder.

Rüyada devlet Adamı ile öpüşmek

Rüyada devlet Adamı ile öpüşmek; arzu edilen güce ve yüksek mevkilere işarettir. Refaha huzura ve zenginliğe işarettir. Rüyada devlet adamı ile öpüşmek, eline geçecek paranın çokluğuna ve çaresizlikten kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada Devlet Adamı ile Tokalaşmak

Rüyada Devlet Adamı ile Tokalaşmak; rüya sahibinin hayırlı bir haber veya maddi manevi bir destek göreceğine ve önemli fırsatlar elde etmesine tabir edilip, yorumlanır. Devlet başkanı ile tokalaşması itibar, kariyer, makam ve kazanç demektir.

Rüyada Devlet Adamı ile konuşmak

Rüyada Devlet Adamı ile konuşmak; konuşup beraber yemek yediğini veya başkanın kendisine bir şey anlattığını görmek, onun tarafından üzülmesine neden olur diye yorumlanmıştır.

Rüyada Zalim Devlet Adamı Görmek

Rüyada Zalim Devlet Adamı Görmek; huzursuzluk ve perişan olmaya delalettir. Rüya sahibinin işlerinin bozulmasına ve her şeyini kaybetmesine yorumlanır.

Rüyada Devlet Adamı İle Yemek Yemek

Rüyada Devlet Adamı İle Yemek Yemek; şerefinin, kadrinin ve izzetinin yükselmesine, bir başkanın kendine hitap ettiğini veya kendisiyle sohbet ettiğini veya aralarında bir konuşma olduğunu görmek, rüya sahibinin devlet başkanının yanında veya ona vekillik yapan amir ve memurlar arasında halinin iyi olacağına işarettir.

Rüyada Devlet Adamı ve Eşini Görmek

Rüyada Devlet Adamı ve Eşini Görmek; rüyaya gören kişinin özel hayatı ve iş hayatının yolunda gideceğine ve varlıklı ve rahat bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada devlet adamları görmek

Rüyada devlet adamları görmek; izzet ve şeref, şan ve şöhret sahibi bir kimseden destek görmeye, amaca ulaşmaya beklediği bir konuda istediğine erişmeye, mal ve mülk sahibi bir kimseden gelecek ganimete rüyanız yorumlanır.

Rüyada Devlet Adamı İle Evlenmek

Rüyada Devlet Adamı İle Evlenmek; kısmetinin talihinin ve bahtının açık olmasına bekar ise evlenmesine huzurlu bir yuva kurmasına işarettir.

Rüyada Devlet Adamı Elini Öpmek

Rüyada Devlet Adamı Elini Öpmek; rüya sahibin dikkatli olmasına ve sağlık sorunları yaşamasına ve huzursuzluk ile yorumlanır.

Rüyada Devlet Adamı Öldürmek

Rüyada Devlet Adamı Öldürmek; rüya sahibinin rüyada gördüğü kişinin ömrünü uzatmasına ve ondan gelecek olan haber ile refaha ulaşmasına işarettir.

Rüyada Devlet Adamı ile Namaz Kılmak

Rüyada Devlet Adamı Namaz Kılmak; İslamiyete yakınlaştığını ve hayırlı işler yaptığına ve hacca gideceğine delalettir. Rüyada devlet adamının namaz kıldığını görmek, adil devlet yöneticisine ve muradın kabulüne işaret eder.

Rüyada Devlet Adamı Mezarı Görmek

Rüyada Devlet Adamı Mezarı Görmek; sıkıntıya dara düşmeye ve huzurunun kaçmasına yorumlanır. Ticari işlerde uğraşıyorsa işlerinin bozulmasıdır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca