Rüyada “Deveye binmek” Görmek

Deveye binmek
Volkan yaş 36 Muş'dan rüya sordu? Rüyamda büyük ve beyaz deveye biniyordum. Rüyada deveye binmek ve deveyle gezmek, İslami anlamı nasıl yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Deveye binmek görmek

Rüyada deveye binmek görmek; deveye binmek hacca gitmeye, yolda deveden inmek yolculuk esnasında hasta olup yolculuğa devam edememeye, deveden düştüğünü görmek, tehlikeyle karşılaşmaya, iki devenin kavga ettiğini görmek, iki kişi veya gurup arasında kanlı bıçaklı kavga çıkacağına işarettir.

Rüyada Deveye binip gezmek

Rüyada deveyle gezmek; şan ve şeref sahibi kimseye, işlerde başarılı olmaya ve seyahate çıkmaya, gittiği yerde iyi karşılanmaya rüyanız yorumlanmaktadır.

Rüyada Bindiği deveden düşmek

Rüyada deveye binip deveden düştüğünü görmek; arzu ettiği şeye erişemeden yarım kalmasına ve yola çıkmak isterken bir aksilik ile karşılaşıp seyahatinin engel olunmasına rüyanız yorumlanır.

Rüyada Deveden inmek

Rüyada deveden inmek; bir konuda beklediği şeyin gerçekleşmesine, bir şeyin sonuna geldiğine sabırlı olmaya ve istediği bir şeye erişip ona sahip olmaya, önemli bir mesele için seyahate çıkmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Deveye dokunmak

Rüyada deveye dokunmak; hayırlı ve güzel olacak bir iş için atılacak imzaya ve işlerinin toparlanmasına kazancının çoğalmasına işarettir.

Rüyada Deveye bindiğini görmek

Rüyada deveye bindiğini görmek; rüya sahibinin kısa bir tatil yada yolculuğa çıkmasına yorumlanır.

Rüyada Beyaz deveye binmek

Rüyada beyaz deveye binmek; devenin beyaz olduğunu görmek rüya sahibinin muradına ermesine ve hayırlı olacak bir işe başlamasına delalettir.

Rüyada Siyah deveye binmek

Rüyada siyah deveye binmek; sıkıntılı günler geçireceğine ve işlerinin çözümü için kısa süreli bir yolculuk yapacağına işarettir.

Rüyada Büyük deveye binmek

Rüyada büyük deveye binmek; büyük mevkilerde olmaya saygınlık görmeye ve büyük işler yapıp zengin olacağına delalettir.

Rüyada Deveye su içirmek

Rüyada deveye Su İçermek; amellerinin iyi olduğuna ve hayır işlerinde bulunduğuna yardım isteyenin yardımına koşmasına ve geçiminin kolaylaşmasına neden olmasıdır.

Rüyada Deveye Binip Uçmak

Rüyada deveye Binip Uçmak; uzun süre çalışıp uğraştık’tan sonra elde edeceği hayata ve rahata kavuşmasına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda deveye bindiğimi gördüm. Rüyada deveye binmek ne anlama gelir? ( Zeynep ) dedi ki:

  Rüyamda sanki hem iş yerimde hem de evde gibiyidim. sanki amirlerimi de görüyordum ve bir yerlere gidecektim sanki bu yüzden evin içinden kahve renkli bir deveye binip çıkmaya çalışıyordum bunu yaparken de alıştırma da yapıyordum deveyi yönetmek için. bazen durdurup oturtuyordum bazen de tekrar ayağa kalkması için dürtüyordum ama devem de uysal bir deveydi.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Zeynep, Rüyada deveye binmek, şan, şeref ve mevki sahibi olmaya sıkıntılarında kurtulmaya ve hayırlı olacak işlerde bulunma ile yorumlanır.

   1. Anonim dedi ki:

    Iyi günler bende rüyamda bir devenin üstünde bir dudan geçip babayların evine ulaşmaya çalışıyordum babam ların kapısının önünde inek sürüsü vardı Onar’ı geçip evin bahçesine girdim bahçede iki inek yavruluyodu bunun anamı ney acaba

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca